Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Skorpiona

Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Skorpiona

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

skorpiondobre

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej
Skorpiony skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Skorpiony chętnie wesprą bliskich i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru
Mocną stroną skorpionów będzie w tym miesiącu zdrowy rozsądek. Dzięki niemu nabiorą dystansu do świata i będą mogły z szerszej perspektywy ocenić swoją sytuację. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Skorpiony wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci
W tym miesiącu skorpiony powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu
Istotnym momentem będzie dla skorpionów urlop, podróż albo zmiana miejsca pobytu. Może to być na przykład przeprowadzka lub zmiana stanowiska. Rydwan na im energię, której potrzebują, by zmienić swoje życie i jakkolwiek duży chaos ta zmiana wprowadzi, to szczęśliwy numer siedem pozwoli skorpionom osiągnąć szczęście. Zamiany będą dla nich bardzo dobre.

Wróżka odpowiada na Twoje pytania! Horoskop, sennik, astrologia, numerologia! 

Wróżka Ewa