Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Wagi

Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Wagi

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

wagadobre

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
W sierpniu zodiakalne wagi będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Przychylna im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je, nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu wagi mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do nich, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wisielca
Wagom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić, aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach wagi mają szansę bardzo się rozwinąć, jeśli tylko się skupią.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga
Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Wagi powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Wagi muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości
Ważnym momentem dla wag będzie powrót do upragnionej równowagi emocjonalnej. Uda Wam się załatwić sprawę, która od dłuższego czasu wisiała nad Wami i dzięki temu poczujecie się znacznie lepiej. Sprawiedliwości stanie się zadość i jeśli tym razem od Was będzie zależała ocena osoby lub sytuacji postąpicie zgodnie z normami etycznymi i moralnymi.

Wróżka odpowiada na pytania! Horoskop, sennik, numerolog, astrolog! 

Wróżka Ewa