Horoskop astrologiczny dla znaku Bliźniąt

Horoskop astrologiczny dla znaku Bliźniąt

Horoskop miesięczny dla znaku Bliźniąt

bliznietadobre

Bliźnięta 22.05 -21.06

Sytuacja ogólna
W styczniu zodiakalne Bliźnięta powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak gdy zaufają swojemu instynktowi wybrną z nich bez szwanku. Być może Bliźniętom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym Bliźnięta będą chętnie szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Sprzyjające okoliczności
Diametralna zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu Bliźniąt będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby Bliźnięta  narodziły się na nowo i rozpoczynały życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla nich dobre.

Ostrzeżenie
Bliźnięta powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje Bliźnięta powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że Bliźnięta poczują się mało pewnie.

Wydarzenie miesiąca
Przed Bliźniętami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to Bliźniętom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Czeka Cię wielka wygrana? Sprawdź to u Naszej wróżki!

Wróżka Anastazja M