Horoskop astrologiczny dla znaku Koziorożca

Horoskop astrologiczny dla znaku Koziorożca

Horoskop miesięczny dla znaku Koziorożca

koziorozecdobre

Koziorożec 23.12 - 20.01

Sytuacja ogólna
Koziorożce będą szukały ścieżki do samopoznania i samodoskonalenia. Będą pilnie strzegły swoich sekretów i tajemnic i jednocześnie będą starały się zdobywać nową wiedzę z dziedziny, która je fascynuje. Koziorożcom dobrze przysłużę się ich intuicja. Być może posłuchają też rady mądrej kobiety z większym doświadczeniem.

Sprzyjające okoliczności
Dla Koziorożców styczeń oznacza dobre warunki do zakończenia wszelkich spraw, ich dążenia zakończą się sukcesem, który pozwoli im uzyskać wyższy poziom rozwoju, awansować lub przejść do kolejnego, ważnego dla nich etapu. Koziorożce zanim ruszą w dalszą drogę będą miały czas, by świętować i cieszyć się życiem.

Ostrzeżenie
Koziorożce nie powinny tak mocno się angażować i poświęcać  by osiągnąć wytyczony cel. Może to znacznie zaburzyć ich równowagę. Takie działanie na siłę może Koziorożce wyczerpać, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Mogą się też zniechęcić, aby rozwiązać problem należy się z nim skonfrontować i dać sobie czas na jego rozwiązanie.

Wydarzenie miesiąca
Koziorożce powinny w tym miesiącu szykować się na dużą zmianę, a to za sprawą Saturna. Coś w życiu koziorożców skończy się definitywnie. Natura jednak nie znosu pustki i w puste miejsce natychmiast pojawi się coś nowego. Koziorożce czeka zakończenie projektu, pewnego życiowego etapu, lub znajomości.

Jak odnajdziesz Swoją drugą połowę? Nasz doradca Ci podpowie!

Wróżbitka Amber