Horoskop astrologiczny dla znaku Lwa

Horoskop astrologiczny dla znaku Lwa

Horoskop miesięczny dla znaku Lwa

lewdobre

Lew 23.07 -23.08

Sytuacja ogólna
Styczeń będzie dla Lwów miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci temperament Lwów, które mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im siły witalnej, zatem jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel będą miały duże szanse na sukces. W związkach uczuciowych Lwy będą pełne pasji i namiętności.

Sprzyjające okoliczności
W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze Lwy planeta Jowisz, który jest patronem wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności Lwy mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Lwy łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Ostrzeżenie
W tym miesiącu Lwy powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Wydarzenie miesiąca
Podjęcie kluczowej decyzji w ważnej kwestii będzie priorytetem wśród najistotniejszych spraw jakie Lwy mają w tym miesiącu do załatwienia. Być może czeka je ważny egzamin, będą czekały na ocenę swojego działa i wiążą z nią wielkie nadzieje. Sprawiedliwy osąd będzie dla Lwów bardzo ważny.

Masz problemy z odszukaniem prawdziwej miłości? Skonsultuj to z Naszym doradcą!

Wróżka Enid