Horoskop astrologiczny dla znaku Panny

Horoskop astrologiczny dla znaku Panny

Horoskop miesięczny dla znaku Panny

pannadobre

Panna 24.08 -23.09

Sytuacja ogólna
Na drodze osób spod znaku Panny mogą pojawić się trudności. Może się okazać, że jakiś ważny dla nich projekt lub życiowy aspekt zacznie się sypać i mimo wszelkich starań nie uda się go uratować przed zupełną ruiną. W takiej sytuacji warto rozsądnie przewartościować swoje podejście do tematu. Nie należy uparcie trzymać się czegoś, co nie ma przyszłości, ani rozpaczać, że się skończyło. Zdecydowanie lepiej będzie wyciągnąć wnioski z tej porażki i poznać jej przyczyny, które najprawdopodobniej leżą u podstaw. Wiedza ta pozwoli Pannom uniknąć podobnych upadków w przyszłości i będzie cenną lekcją życia.

Sprzyjające okoliczności
Zodiakalnym Pannom w styczniu sprzyjać będzie Merkury. Da im ona czas na regenerację sił po ciężkich chwilach, zapewni osłonę przed zawieruchami życia i natchnie je weną do układania planów na przyszłość. Panny będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Ostrzeżenie
Ostrzeżenie przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat. Zachowanie równowagi między duchowością, a materialną stroną życia może w tym czasie być trudne. Panny nie powinny zatracać się we własnych myślach i emocjach, powinny bardziej skupić się na realnym świecie.

Wydarzenie miesiąca
W nadchodzącym miesiącu ważnym elementem życia Panien będzie podjęcie ryzyka. Decyzja, przed jaką staną będzie wymagała odwagi, jednak zważywszy na sprzyjające układy planet można wnioskować, że Panny zmienią swoje życie na lepsze. Uda im się pozbierać po tym co niekorzystne i obrócić sytuację na swoją korzyść.

Czekasz na prawdziwą miłość? Wróżka Ci powie, czego masz nie przegapić!

Wróżka Jula