Horoskop astrologiczny dla znaku Ryb

Horoskop astrologiczny dla znaku Ryb

Horoskop miesięczny dla znaku Ryby

rybydobre

Ryby 20.02 - 20.03

Sytuacja ogólna
Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla Ryb priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem Ryby najpierw powinny uporządkować swoje wnętrze, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Sprzyjające okoliczności
Rybom w tym miesiącu sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Może symbolizować mentorkę, przełożoną, matkę, albo oddaną przyjaciółkę. Osoba ta będzie popierała działania ryb i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Ryby mogą liczyć na swoich bliskich.

Ostrzeżenie
Przesada nigdy nie jest dobra, nawet jeśli idzie o zachowaniu umiaru. Zodiakalne Ryby powinny zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że ryby stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności Rybom nie zaszkodzi.

Wydarzenie miesiąca
Podjęcie kluczowej decyzji w ważnej kwestii będzie priorytetem wśród najistotniejszych spraw jakie Ryby mają w tym miesiącu do załatwienia. Być może czeka je ważny egzamin, będą czekały na ocenę swojego działania i wiążą z nią wielkie nadzieje. Sprawiedliwy osąd będzie dla Ryb bardzo ważny.

Szukasz pomocy? Życzliwa wróżka wskaże Ci drogę, zadzwoń do niej!

Wróżka Windy