Horoskop astrologiczny dla znaku Skorpiona

Horoskop astrologiczny dla znaku Skorpiona

Horoskop miesięczny dla znaku Skorpiona

skorpiondobre

Skorpion 24.10 - 22.11

Sytuacja ogólna
Dla Skorpionów czas pełen miłości i dobrobytu. Styczeń będzie więc dla nich bardzo dobrym miesiącem. To świetny moment aby bez żali zakończyć bezowocne znajomości, pozbyć się złych wspomnień i uregulować zaległe sprawy. Dzięki temu Skorpiony przejdą przemianę, w wyniku której zyskają pewność siebie i nadzieję na przyszłość. To bardzo dobry czas dla związków uczuciowych.

Sprzyjające okoliczności
W styczniu mocną stroną zodiakalnych Skorpionów będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności jakie zaprezentują Skorpiony będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł Skorpionów ma wielkie szanse powodzenia.

Ostrzeżenie
Ostrzegamy Skorpiony przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych  i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Skorpiony powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Wydarzenie miesiąca
Istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla Skorpionów czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia Skorpiony będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Wielka miłość nie nadchodzi? Dzięki wskazówkom wróżki znajdziesz ją, czas na rozmowę!

Jasnowidz Ewa