Horoskop astrologiczny dla znaku Strzelca

Horoskop astrologiczny dla znaku Strzelca

Horoskop miesięczny dla znaku Strzelca

strzelecdobre

Strzelec 23.11 - 22.12

Sytuacja ogólna
Na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku Strzelca będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze na nie działały. Szczególnie korzystny dla Strzelców byłby teraz wyjazd. Być może czeka je ciekawa podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą Strzelce ze stagnacji i nudy.

Sprzyjające okoliczności
Strzelcom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach Strzelce mają szansę bardzo się rozwinąć jeśli tylko się skupią.

Ostrzeżenie
Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Strzelce powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Strzelce muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Wydarzenie miesiąca
Ważnym momentem w życiu Strzelców będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i zaufać sobie. Wówczas Strzelcom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa? Rozmowa z wróżką Ci pomoże!

Wróżka Enid