Horoskop astrologiczny dla znaku Wagi

Horoskop astrologiczny dla znaku Wagi

Horoskop miesięczny dla znaku Wagi

wagadobre

Waga 24.09 - 23.10

Sytuacja ogólna
Wagi skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany zamierzone przez Wagi. Wagi chętnie wesprą i posłużą dobrą radą każdego, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Sprzyjające okoliczności
Mocnym atutem Wag będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi jak i sytuacje w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym.

Ostrzeżenie
To, co może Wagom stanąć na przeszkodzie to niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka i zbytnio ufać swojemu szczęściu.

Wydarzenie miesiąca
Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla zodiakalnych Wag chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Planety zapewnią im ochronę w czasie regeneracji i dadzą czas na ułożenie nowego planu działania.

Jaki miesiąc przed Tobą? Tylko rozmowa z wróżką może Cię wyciągnąć z kłopotów!

Wróżka