Horoskop astrologiczny dla znaku Wodnika

Horoskop astrologiczny dla znaku Wodnika

Horoskop miesięczny dla znaku Wodnika

wodnikdobre

Wodnik 21.01 - 19.02

Sytuacja ogólna
Los da w tym miesiącu Wodnikom szansę na wprowadzenie diametralnych zmian w ich życiu. Wodniki chętnie podejmą ryzyko, dzięki któremu będą mogły odnieść sukces i wyrwać się z rutyny. Czasami zmiany są po prostu konieczne, niezależnie od ich przyczyn. Uparte pozostawanie w miejscu, choćby i bezpiecznym, może spowodować szkody. Rezultaty zmian zapowiadają się bardzo dobre.

Sprzyjające okoliczności
Wodnikom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Wodniki będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Wodnikom sprzyjać będzie zmiana miejsca i podróże.

Ostrzeżenie
Wodniki powinny w tym miesiącu uważać, by nie brać na siebie więcej zobowiązań niż będą w stanie zrealizować. Muszą mierzyć siły na zamiary i cierpliwie dążyć do obranego celu bez względu na napotykane trudności. Powinny mieć na względzie to, by kończyć sprawy, które zaczęły, a nie wymigiwać się od obowiązków, bo może to spowodować ich spiętrzenie.

Wydarzenie miesiąca
Ważny moment dla Wodników będzie wiązał się z ingerencją mężczyzny, który w jakiś sposób góruje nad Wodnikiem. Może to być ktoś starszy z rodziny albo przełożony lub mentor. Osoba ta będzie zajmowała wysokie stanowisko i cieszyła się prestiżem. Lubi narzucać swoje zdanie i egzekwuje realizację swoich poleceń. Jeśli Wodnik chciały by się sprzeciwić jego woli muszą to zrobić delikatnie. Jeśli zaś pragną jego wsparcia powinny niejako oddać się pod opiekę tej osoby.

Czekasz na wielką wygraną? Porozmawiaj z wróżką, dobrze Ci doradzi!

Jasnowidz Ewa