Horoskop tygodniowy od 03 czerwca do 09 czerwca 2019

Horoskop tygodniowy od 03 czerwca do 09 czerwca 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 03 czerwca - 09 czerwca 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Królowa Monet
Karta ta mówi, że w najbliższym czasie wodniki wykażą się dużą cierpliwością i będą działały rozważnie. Będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjnie i pewnie. Przyniesie im to radość, będą mogły skupić się na przyjemnościach. Jeśli wodniki planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym tygodniu jest na to idealny czas.

Zdrowie: Wielki Arkan Mocy
Wodniki poczują w tym tygodniu prawdziwą siłę. Będą w świetnej kondycji fizycznej a mentalnie będą nie do pokonania. Nawet, jeśli jakieś drobne dolegliwości będą próbowały zaszkodzić wodnikom, to szybko i skutecznie sobie z nimi poradzą.

Uczucia: Szóstka Monet
Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie partnera. Karta ta mówi jak ważne jest by zostawić drugiej osobie przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Wodniki, także te nie będące w związkach, mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca: Wielki Arkan Świata
W swoim życiu zawodowym wodniki poczują się wreszcie naprawdę spełnione. Ich dotychczasowe wysiłki zostaną docenione, co da im nie tylko ogromną satysfakcję, ale i możliwość kontynuowania swojego dzieła na nowym poziomie. Osoby szukające pracy mogą liczyć na nową ofertę, która pozwoli im się rozwijać.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sądu
Ryby będą w tym tygodniu podejmowały ważne, życiowe decyzje. Będzie to od nich wymagało koncentracji, obiektywizmu i uczciwości, jeśli się na nie zdobędą, będą mogły podjąć słuszne decyzje. Warto pamiętać, że nie jest to, co prawda sąd ostateczny i będzie można zmodyfikować przyszłe plany, ważne jednak, by naprawdę sprawiedliwie ocenić możliwości swoje i innych. Ryby mogą poczuć ciężar spoczywającej na nich odpowiedzialności.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity
Mimo całej energii i niecierpliwości, jaka w tych dniach będzie buzowała w rybach, nie zapomną one o chwili relaksu. Ważne będzie, by ryby odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.

Uczucia: Wielki Arkan Maga
Ryby postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie go przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne ryby będą otwarte na nowe wyzwania i będą pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Wielki Arkan Sprawiedliwości
W życiu zawodowym ryby będą się starały zachować stan równowagi. W przypadku rozstrzygania o konkretnej sprawie będą słusznie opowiadać się po właściwej stronie, postępując obiektywnie. W przypadku oceny ich osoby ryby zostaną potraktowane uczciwie, zaś, jeśli same będą oceniały innych postąpią sprawiedliwie.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet
Karta ta zapowiada w życiu baranów nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to baranom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów
Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu barany będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi barany otrzymają impuls do działania i uwolnią się od dręczących je myśli. Na głębszym poziomie karta ta może być wyrazem szeroko pojętej miłości do ludzi.

Uczucia: Piątka Monet
Barany skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko uda się zmienić własne nastawienie. Dużą pomocą okaże się dla baranów ich partner. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Praca: Wielki Arkan Gwiazdy
W tym tygodniu praca będzie dla baranów miejscem kojarzącym się bardziej z odpoczynkiem niż harówką. Osoby, które do tej pory musiały włączyć o swoje zostaną docenione. Ich wysiłki przyniosą efekty i będą miały czas na ułożenie nowego planu działania i reorganizację. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i spokój.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet
Karta ta zwiastuje bykom wiele okazji na poprawienie sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie byki mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw.

Zdrowie: Trójka Monet
Byki postanowią coś radykalnie zmienić w swoim sposobie dbania o zdrowie. Będzie to dla nich niemal mistyczna inicjacja. Byki postawią na rozwój wewnętrzny, tak, by zyskać harmonię ducha i ciała. Z zebranych dotychczas doświadczeń byki wyłowią kwintesencję i odnajdą swoją ścieżkę.

Uczucia: Szóstka Pucharów
Dla byków będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą bykom ruszyć z miejsca.

Praca: As Buław
Karta ta mówi, że istnieje możliwość rozwinięcia zainteresowań, odkrycia nowych umiejętności i rozwinięcia talentów. Byki zaangażują się w nowe zadanie i to da im szansę na sukces. Dzięki temu w bykach obudzą się nowe ambicje i poświęcą się realizacji wytyczonych zadań.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Królowa Mieczy
Bliźnięta wykażą się w tym tygodniu dojrzałością, mądrością i pomysłowością. Będą niezależne i czujne. Uda im się rozwiązać wszelkie zaległe problemy, rozwieją się ich zamartwiania i pozbędą się wątpliwości. Jedynym minusem tej sytuacji może być chłód i dystans, jaki bliźnięta będą okazywać innym. Logika i rozum będą u nich przeważały nad sentymentami i górnolotnymi uczuciami.

Zdrowie: Królowa Pucharów
W tym tygodniu bliźnięta będą mogły pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie bliźnięta również nie będą miały powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Król Mieczy
Z sferze emocjonalnej u bliźniąt wiele się wyjaśni, atmosfera się oczyści i bliźnięta nabiorą nieco dystansu do swoich emocji. W sytuacjach,  w których bliźnięta czują się w uzależnione i ubezwłasnowolnione przez partnera rozstanie podyktowane rozsądkiem może być, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne. Bliźnięta powinny uważać, by nie traktować partnera obcesowo. Osoby samotne, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek.

Praca: Siódemka Mieczy
To karta, która mówi, że bliźnięta będą narażone na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe bliźnięta powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Rycerz Buław
Rycerz buław ucieleśnia ciepłą, czasem nawet gorącą atmosferę, która w nadchodzącym tygodniu będzie towarzyszyć zodiakalnym rakom. Doskonale się w niej odnajdą i odzyskają chęć życia. Karta ta oznacza namiętność i egzaltację, jednak może także zwiastować popędliwość, impulsywność i przesadę. Zapał, który w tym czasie ogarnie raki udzieli się osobom z ich otoczenia.

Zdrowie: Wielki Arkan Wisielca
Raki postanowią w tym tygodniu poświęcić się dbaniu o kondycję i o swoje zdrowie. Znajdą czas na to, by nadrobić zdrowotne zaległości, umówić się do lekarza lub rozpocząć kurację. Będzie to dla nich spore wyzwanie, jednak będą zdeterminowane, by sprawę doprowadzić do końca.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej
Raki w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Ósemka Monet
Karta ta mówi, że raki obejmą nowa posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na zawodową przyszłość.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Szóstka Buław
Dla lwów zapowiada się dobry czas. W końcu nastąpi uwolnienie od przygnębiających trosk. Karta ta zwiastuje przepływ energii, który pozwoli lwom osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i pewności, wynikające ze wiary w siebie. Karta ta jest zapowiedzią sukcesu i zwiastunem zwycięstwa. W życiu codziennym może zapowiadać dobrą wiadomość.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca
Lwy będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Dwójka Buław
W życiu uczuciowym zodiakalnych lwów może coś zgrzytać. Lwy będą trzymały innych na dystans, może od nich powiać chłodem. Uważajcie, aby ta oziębłość nie doprowadziła do zranienia kogoś, na kim Wam zależy. Kryzys pomoże rozwiązać szczera rozmowa, jednak nie róbcie niczego na siłę.

Praca: Dziewiątka Buław
Lwom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków lwy będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, lwy rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy
Panny czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Czwórka Pucharów
Panny mogą w tym tygodniu być zamknięte w sobie i unikać kontaktów zewnętrznych. Będą starały się pokonać apatię poprzez medytację i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Uczucia: As Mieczy
W życiu uczuciowym panien nadejdzie czas na rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie im to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Karta ta ma zimny i trzeźwy charakter, dlatego na poziomie związków oznacza konkretne rozwiązania i przejście z rozmyślań do działania.

Praca: As Monet
Kariera zodiakalnych panien znajdzie się w fazie, w której będą mogły wyrazić swoje myśli, przekonania i wykazać się wielkimi zdolnościami mediacyjnymi. Panny będą się starały urzeczywistnić uczucia w zawodowej codzienności. Będą ignorowały bariery i wprowadzały czyn swoje spontaniczne pomysły.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dwójka Mieczy
W tym tygodniu osoby spod znaku wagi mogą poczuć zwątpienie. Rozpaczliwie próbują zachować stanowczą postawę i grać pewnych siebie, jednak będzie to dla nich coraz trudniejsze. Muszą faktycznie znaleźć w sobie siłę, wówczas będzie ją widać również na zewnątrz. Pewien obszar wiedzy pozostanie dla wag niedostępny, gdyż nie są jeszcze gotowe by poznać wszystkie tajemnice.

Zdrowie: Dziewiątka Mieczy
Do sielanki wag wkradną się drobne kłopoty zdrowotne. Karta ta odnosi się do chorób związanych z górnymi drogami oddechowymi. Dobrze by było pomyśleć o badaniach u specjalisty. Wagi mogą też skarżyć się ba bezsenność i koszmary senne.

Uczucia: Wielki Arkan Umiaru
W najbliższej przyszłości wagi powinny wystrzegać się porywów namiętności. Nie jest to właściwy czas albo właściwa osoba. Umiar wskazany jest nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale też w korzystaniu z używek i przyjemności. Czasami zachowanie dystansu pozwala spojrzeć na uczucia z dalszej perspektywy i wówczas można przekonać się o ich wartości.

Praca: Trójka Buław
W życiu zawodowym wag pojawi się możliwość wyjazdu za granicę. Nowy pomysł zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów, które doprowadzą do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana pracy, doskonalenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zyski.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: As Pucharów
Skorpiony w tym tygodniu otrzymają miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u skorpionów zaiskrzy. As oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału. Skorpiony poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Trójka Pucharów
Karta ta oznacza, że mimo zmian w wielu aspektach życia skorpiony odnajdą równowagę. Dzięki wyciszeniu, medytacji i zdystansowaniu się do świata możliwe będzie odzyskanie spokoju ducha i pokonanie apatii.

Uczucia: Piątka Mieczy
Dla skorpionów nastąpi trudny czas w partnerstwie. Winne temu będą nieporozumienia i plotki. Warto jednak zawalczyć o partnera, szczera rozmowa, bez zawiści, może uratować sytuację. Dla samotnych skorpionów karta ta nie zapowiada nowych znajomości ani zmian.

Praca: Rycerz Monet
Karta ta może oznaczać, że skorpiony podejmą pracę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie im w tym tygodniu szło znakomicie. Karta ta zwiastuje skorpionom rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław
Wszystkie przeszkody na drodze strzelców zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Ósemka Pucharów
Karta ta zapowiada odnowę. Oznacza trudne rozstanie ze złymi, choć prawdopodobnie miłymi nawykami. Choć nie będzie to łatwe, to jednak w życiu strzelców zapowiada się rozpoczęcie nowego, świadomego etapu dbania o swoje zdrowie. Być może strzelce odczują nieco swoje lata, w każdym razie przejmą się procesem starzenia się.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarza
Strzelce w tym tygodniu będą dominowały w swoich związkach. Ich władczość i nieustępliwość może prowadzić do drobnych zatargów, jednak będą umiały postawić na swoim. Wolne strzelce będą brawurowo zdobywały świat i być może także wezmą pod swoje skrzydła spokojną i spolegliwą osobę, która nieco ostudzi ich bojowy temperament.

Praca: Wielki Arkan Śmierci
Karta Śmierci w sferze zawodowej może zwiastować strzelcom rychłe zakończenie pewnego etapu oraz rozpoczęcie nowego. Strzelce być może będą się zastanawiały nad zmianą dotychczasowej pracy lub będą się przymierzały do rozliczenia z niej i rozpoczęcia nowego projektu. Zmiany, które planują wyjdą im zdecydowanie na dobre.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Ósemka Mieczy
Koziorożce będą miały na swojej drodze drobne przeszkody. Muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Karta mówi, że trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym karta przestrzega przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie: Rycerz Mieczy
Zdrowiem zodiakalnych koziorożców może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także depresja, dlatego koziorożce powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: Wielki Arkan Wieży
W aspekcie uczuć koziorożce wciąż nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić je w depresję. Lepiej wyciągnąć naukę z przeżytych porażek, a w kolejny związek wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca: Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan w strefie zawodowej oznacza, że u koziorożców będzie się w tej materii naprawdę dużo działo. Bardzo prawdopodobny jest wyjazd służbowy, albo zmiana stanowiska, czy miejsca pracy. Koziorożce powinny przygotować się na szybką zmianę. Jako, że numerem tej karty jest 7, to niesie ona ze sobą szansę na lepsze.

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka! Tarot, runy, horoskop, sennik!!

Wróżka Enid