Horoskop tygodniowy od 10 czerwca do 16 czerwca 2019

Horoskop tygodniowy od 10 czerwca do 16 czerwca 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 10 – 16 czerwca 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Siódemka Pucharów
Zodiakalne wodniki będą narażone na fałszywe nadzieje, mogą pozwolić się omamić. Karta ta zapowiada rozczarowania i stanowi ostrzeżenie. Wodniki uparcie będą chciały patrzeć na świat przez różowe okulary, ale muszą uważać, by nie zagubić się w irracjonalnym świecie. Taka postawa może spowodować, że zagubią się w marzeniach, które w konfrontacji z rzeczywistością pękną niczym bańki mydlane.
Zdrowie: Piątka Pucharów
Wodnikom mogą dokuczać dawne kontuzje i melancholia. Wodniki zatęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Karta ta mówi jednak, że wodniki nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.
Uczucia: Siódemka Buław
Karta ta mówi, że związek wodników może być zagrożony. Może go nadszarpnąć bezpośredni konflikt. Z reguły jednak karta ta oznacza, że ktoś trzeci wtrąca się i zakłóca spokój pary. Może również oznaczać, że wodniki w poszukiwaniu i staraniach o nowego partnera będą miały poważnych i zazdrosnych rywali.
Praca: Szóstka Pucharów
W tym tygodniu u wodników nastąpi ożywienie zawodowe. Mogą otrzymać ciekawą propozycję, dzięki której poczują wyróżnienie. Warto odkurzyć stare pomysły, gdyż teraz ich realizacja może przynieść pozytywne zmiany w sferze materialnej. Podbuduje to również ambicję wodników.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Ósemka Pucharów
W tym tygodniu ryby będą błyskotliwe i czujne, będą szybko reagowały na nowe sytuacje, co bardzo im się opłaci. Ryby spodziewają się zmian, jednak impuls do działania otrzymają z zupełnie nieoczekiwanej strony. Wydarzenie, na które czekają nastąpi szybciej, niż się spodziewały, praktycznie się rozpoczyna. Karta ta oznacza zmianę wewnętrzną, przeobrażenie, jest też zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.
Zdrowie: Dwójka Buław
Stres, jaki odczuwają ryby spowoduje u nich w nadchodzącym tygodniu spadek witalności, zmęczenie i ogólne poczucie wypalenia. Dla osób chorych jest to dobra karta zapowiadająca poprawę zdrowia, a nawet szansę na wyleczenie.
Uczucia: Walet Pucharów
Jeśli zodiakalne ryby miały w związku problemy, to mogą liczyć na ich polubowne rozwiązanie. Warto postarać się załagodzić spór i wyciągnąć rękę do zgody i szukać kompromisu. Bardzo szybko przyniesie to pozytywne efekty. Karta ta zwiastuje czas spędzony w miłym gronie, w serdecznej atmosferze.
Praca: Król Mieczy
Karta ta oznacza, że w sprawach zawodowych ryby wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z kolegami, przełożonymi, partnerami w interesach i klientami wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może być przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca
Barany będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą bolesnych konsekwencji, jednakże barany nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem barany wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.
Zdrowie: Szóstka Mieczy
Generalnie jest to karta odnowy, choć może oznaczać, że ostatnimi czasy zdrowie baranów obfitowało w troski. Kondycję może im poprawić rezygnacja ze starych, niezdrowych przyzwyczajeń. Choć nie będzie to łatwe zmiana nawyków na zdrowsze przyniesie dobre rezultaty.
Uczucia: Dwójka Buław
W życiu uczuciowym zodiakalnych baranów może coś zgrzytać. Barany będą trzymały innych na dystans, może od nich powiać chłodem. Uważajcie, aby ta oziębłość nie doprowadziła do zranienia kogoś, na kim Wam zależy. Kryzys pomoże rozwiązać szczera rozmowa, jednak nie róbcie niczego na siłę.
Praca: Piątka Mieczy
Karta ta pokazuje, że barany znajdą się w trudnym okresie. Ich pozycji zawodowej zagrażać będą oszczerstwa, złośliwości i upokorzenia. W najgorszym wypadku barany otrzymają wypowiedzenie i będą szukały sprawiedliwości w sądzie pracy. Karta ta może też wróżyć niepowodzenie konkretnych projektów. Problemem może być dla baranów bezwzględny sposób robienia interesów przez konkurencję.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Królowa Mieczy
Zodiakalne byki wykażą się w tym tygodniu dojrzałością, mądrością i pomysłowością. Będą niezależne i czujne. Uda im się rozwiązać wszelkie zaległe problemy, rozwieją się ich zamartwiania i pozbędą się wątpliwościami. Jedynym minusem tej sytuacji może być chłód i dystans, jaki byki będą okazywać innym. Logika i rozum będą u nich przeważały nad sentymentami i górnolotnymi uczuciami.
Zdrowie: Król Buław
Karta ta oznacza witalność i długowieczność. Byki będą w tym tygodniu cieszyły się dobrym zdrowiem, ich formie nic nie zagraża. Będą miały w sobie duży zasób energii, także tej seksualnej, prokreacyjnej. Dla osób chorych będzie szansa na powrót do zdrowia, przy chorobach przewlekłych, znaczna poprawa zdrowia.
Uczucia: Ósemka Buław
W uczuciach byków pojawi się niespodzianka. Nowa znajomość, szalona miłość, a może błyskotliwy romans. Pewne jest, że obok osoby spod znaku byka pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny. Bardzo dobrze będzie układało się życie w stałych związkach, zaś single mają szansę na pojawienie się tej „drugiej połowy” i długotrwały szczęśliwy związek.
Praca: Rycerz Pucharów
Byki mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której byki będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością byki będą zadowolone zarówno z tego, co robią jak i z jakości wykonania swoich zadań.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości
Nadchodzące dni przyniosą bliźniętom upragnioną równowagę. Wszystkie ważne dla nich kwestie zostaną rozstrzygnięte uczciwie i obiektywnie. Bliźnięta będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, a jeśli same będą poddawane ocenie także zostanie ona uczciwie wystawiona. Będzie to dobry punkt wyjściowy do dalszych działań.
Zdrowie: Królowa Buław
W strefie zdrowotnej u bliźniąt będzie się wszystko układało. Witalność i energia pojawią się za sprawą żywiołu ognia. Bliźnięta otworzą się na siłę życiową, która obudzi w nich pogodę ducha, odwagę i przedsiębiorczość. Osoby spod tego znaku powinny jednak uważać, by podczas ulegania uciechom  i niepohamowanej rozrzutności nie nadszarpnąć swojego zdrowia.
Uczucia: Czwórka Pucharów
Czarne chmury pojawią się nad sercami bliźniąt, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje bliźniętom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Bliźnięta same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.
Praca: Wielki Arkan Słońca
Zawodowy sukces zawita w progi bliźniąt. Ich kariera nabierze rozpędu, uda im się osiągnąć upragniony cel, pozycję, stanowisko i będą zasłużenie świętować. To także świetny czas na rozpoczęcie nowego dzieła, gdyż Słońce jest kartą płodności, obfitości i zbierania plonów.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny
W życiu raków w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się rakom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.
Zdrowie: As Mieczy
Jeśli raki przebywały w szpitalu, to w nadchodzących dniach go opuszczą. Odzyskają dobrą formę i będą cieszyły się witalnością. Karta ta może zwiastować nowe życie, a zatem ciążę lub narodziny dziecka.
Uczucia: Trójka Mieczy
Raki może niestety spotkać miłosny zawód, sprzeczka albo poważna kłótnia z kimś bliskim. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrości, to czasami porządna awantura potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku. Samotne raki w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.
Praca: Wielki Arkan Eremity
Ten tydzień będzie wymagał od raków skupienia i pełnej koncentracji nad powierzonymi zadaniami. Dzięki temu raki osiągną poziom, do którego dążą, zyskają szacunek i autorytet. Warto, aby raki pamiętały, że poza dobrami materialnymi ważne są też te niematerialne, dzięki którym można zyskać wiele więcej.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy
W tym tygodniu lwy będą mogły odpocząć po niedawnych zmaganiach. Nadejdzie dla nich czas relaksu, regeneracji i odnowy zarówno sił fizycznych, jak i psychicznych. Lwy będą mogły opuścić gardę i w spokoju zaplanować swoje kolejne posunięcia. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i moc.
Zdrowie: Siódemka Monet
Jeżeli cokolwiek niepokoi lwy w sferze zdrowotnej, powinny zgłosić się z tym do specjalisty. Ich ocena swojego stanu zdrowia odbiega, bowiem od rzeczywistości i choć mogą czuć się dobrze, to coś jednak może szwankować. Powodem tego może być wyczerpujący tryb życia, który należałoby zmienić.
Uczucia: Walet Pucharów
Lwy żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów, kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może lwy przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.
Praca: Dwójka Pucharów
Lwy mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Królowa Pucharów
W tym tygodniu na życie osób spod znaku panien będzie miała wpływ bardzo ciepła, łagodna kobieta o niezwykłej dobroci i wrażliwości. Dzięki jej opiece i wsparciu będą mogły wiele osiągnąć. Karta ta oznacza też dobrą matkę i opiekunkę, lojalna przyjaciółkę. Karta zapowiada zgodne, szczęśliwe chwile oraz oddanie dla bliskich.
Zdrowie: Dwójka Monet
W nadchodzących dniach panny powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Karta ta ostrzega przed wypadkiem, zwłaszcza nocą, przy jeździe własnym pojazdem.
Uczucia: Królowa Mieczy
W związek uczuciowy panien może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Panny będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych panien karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu. Pojawienie się Królowej Mieczy oznacza też, że starsza lub samotna kobieta z rodziny może potrzebować więcej uwagi.
Praca: Wielki Arkan Księżyca
Panny obdarzone intuicją i umiejące zawierzyć jej podszeptom mogą w tym tygodniu odkryć tajemnicę, która diametralnie zmieni ich sytuację zawodową. Natomiast osoby ufające czystej logice mogą czuć się zagubione i nie powinny podejmować w tym czasie wiążących decyzji zawodowych.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy
Wagi powinny w tym tygodniu szczególnie uważać by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Wagi mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.
Zdrowie: Siódemka Mieczy
Wagom mogą zacząć doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.
Uczucia: Wielki Arkan Wisielca
W życiu emocjonalnym wag nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.
Praca: Rycerz Monet
Karta ta może oznaczać, że wagi poszukujące pracy będą szukały jej w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko. Dowodzenie zespołem będzie w tym tygodniu szło wagom znakomicie. Karta ta zwiastuje rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy
Skorpiony czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Rycerz Mieczy
Zdrowiem zodiakalnych skorpionów może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im przemęczenie, dlatego skorpiony powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.
Uczucia: Król Monet
Karta ta oznacza, że w najbliższym czasie skorpiony postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i bliskość będą znaczyły dla nich więcej niż ryzykowne przygody. Osoby będące w związkach skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Osoby wolne zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego, mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Wszystkie skorpiony muszą uważać by nie dać się ponieść zazdrości.
Praca: Piątka Buław
W życiu zawodowym skorpionów nastąpi przełom. Mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da skorpionom ich przełożony.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Król Pucharów
W tym tygodniu strzelce będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Strzelce będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.
Zdrowie: Czwórka Buław
W tym tygodniu strzelcom nie grożą żadne zdrowotne komplikacje Fizycznie będą się czuły bardzo dobrze.. Będą mogły cieszyć się życiem. Warto się zrelaksować i uwolnić się od stresu.
Uczucia: Dwójka Buław
Strzelce będą emocjonalnie wycofane. Będą potrzebowały więcej czasu i przestrzeni dla siebie. Nie przesadzajcie jednak z samotnością, bo możecie być niemili i oziębli dla Waszych bliskich. Jeśli przeżywacie kryzys, porozmawiajcie o tym. Jeśli nie macie teraz ochoty na szukanie miłości, przeczekajcie ten okres.
Praca: Siódemka Pucharów
Zodiakalne strzelce w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, zagubione a to może odbić się na ich pracy. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że strzelce okażą się trudne w codziennym współżyciu.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Ósemka Mieczy
Koziorożce będą miały na swojej drodze drobne przeszkody. Muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Karta mówi, ż trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym karta przestrzega przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.
Zdrowie: Walet Mieczy
Na swój stan zdrowia koziorożce nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.
Uczucia: Dwójka Monet
Dla koziorożców będących w związkach zapowiada się radosny i beztroski okres. Koziorożce powinny tylko uważać, żeby się nie zagalopować i nie popaść w lekkomyślność i niestałość. Dla osób samotnych karta ta, to zapowiedź spotkania kogoś interesującego, z kim będzie można stworzyć związek partnerski
Praca: Trójka Monet
Zodiakalnym koziorożcom być może szykuje się awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni koziorożcom uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam wszystkiego dobrego, Wasza Wróżka! Zadzwoń, tarot, runy, sennik, horoskop! 

Wróżka