Horoskop tygodniowy od 01 kwietnia do 07 kwietnia 2019

Horoskop tygodniowy od 01 kwietnia do 07 kwietnia 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 1 – 7 kwietnia 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Król Buław
W nadchodzącym tygodniu wodniki będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności Wodniki mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Czwórka Mieczy
Wodniki nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych wodników będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktują tą sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Wielki Arkan Słońca
Wielki Arkan Słońca zapewni wodnikom szczęście w miłości. Odniosą sukces w swoich staraniach i zdobędą obiekt swoich westchnień. Osoby będące w związkach będą natomiast cieszyły się atmosferą pełną ciepła, miłości i spełnienia. Pary starające się o dziecko będą miały wielkie szanse powodzenia.

Praca: Trójka Monet
Zodiakalnym wodnikom być może szykuje się awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni wodnikom uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości
Nadchodzące dni przyniosą rybom upragnioną równowagę. Wszystkie ważne dla nich kwestie zostaną rozstrzygnięte uczciwie i obiektywnie. Ryby będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, a jeśli same będą poddawane ocenie także zostanie ona uczciwie wystawiona. Będzie to dobry punkt wyjściowy do dalszych działań.

Zdrowie: Wielki Arkan Diabła
Wiele pokus będzie czyhać na zodiakalne ryby. Oddawanie się przyjemnościom życia, bez umiaru, może doprowadzić je do nadszarpnięcia lub utraty zdrowia. Ryby powinny okiełznać swoje namiętności i więcej uwagi poświęcać swojemu zdrowiu oraz konsekwencjom swoich działań.

Uczucia: Trójka Buław
W nadchodzących dniach ryby stworzą ze swoimi partnerami dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Dla samotnych ryb, to zapowiedź stworzenia sprzyjających warunków, dzięki czemu osoby te mogą oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

Praca: Wielki Arkan Sądu
W pracy u ryb zapowiada się ważny moment. Ryby będą poddane ocenie, od której w dużej mierze zależy ich zawodowa kariera. Jeśli się zmobilizują i pokażą z jak najlepszej, najbardziej profesjonalnej strony mogą odnieść wymierne zyski.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Ad Monet
Zodiakalnym baranom w tym tygodniu będzie sprzyjała fortuna i będą się one cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity
Mimo całej energii i niecierpliwości, jaka w tych dniach będzie buzowała w baranach, nie zapomną one o chwili relaksu. Ważne będzie by barany odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci
W życiu emocjonalnym baranów nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Wieli Arkan Rydwanu
Rydwan w strefie zawodowej oznacza, że będzie się w tej materii u baranów naprawdę dużo działo. Bardzo prawdopodobny jest wyjazd służbowy, albo zmiana stanowiska, czy miejsca pracy. Barany powinny przygotować się na szybką zmianę. Jako, że numerem tej karty jest 7, to niesie ona ze sobą szansę na lepsze.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Umiaru
Osoby spod znaku byka będą w tym tygodniu nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Będą się starały zachować zdrowy rozsądek i z dystansu oceniać sytuację, w której się znajdują. Zadbają o równowagę między potrzebami ciała a potrzebami ducha.

Zdrowie: Rycerz Mieczy
Zdrowiem zodiakalnych byków może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu byki będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także depresja, dlatego byki powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: Dziewiątka Mieczy
Byki będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bo mają oni duży wpływ na partnera. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Wielki Arkan Świata
W swoim życiu zawodowym byki poczują się wreszcie naprawdę spełnione. Ich dotychczasowe wysiłki zostaną docenione, co da im nie tylko ogromną satysfakcję, ale i możliwość kontynuowania swojego dzieła na nowym poziomie. Osoby szukające pracy mogą liczyć na nową ofertę, która pozwoli im się rozwijać.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Królowa Buław
Bliźnięta rozwiną w najbliższych dniach szerokie kontakty towarzyskie, będą niezwykle przebojowe. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Zodiakalne bliźnięta zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

Zdrowie: Wielki Arkan Głupca
Bliźnięta odpuszczą sobie nieco kwestię zamartwiania się o swoje zdrowie. Czeka je okres beztroski i radości. Są w niezłej formie i będą z tego korzystać. Mają zapewnioną ochronę siły wyższej, zatem nic złego nie powinno się w tym tygodniu bliźniętom przytrafić.

Uczucia: As Mieczy
W życiu uczuciowym bliźniąt nadejdzie czas na rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie im to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Karta ta ma zimny i trzeźwy charakter, dlatego na poziomie związków oznacza albo dojście do porozumienia drogą kompromisu, albo rozstanie.

Praca: Rycerz Monet
Karta ta może oznaczać, że bliźnięta będą starały się o posadę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie w tym tygodniu szło bliźniętom znakomicie. Karta ta zwiastuje rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Król Pucharów
W tym tygodniu raki będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Raki będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie: Walet Buław
Stan zdrowia osób spod znaku raka nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Zodiakalne raki będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Królowa Monet
U raków mających stałego partnera, bądź rodzinę zapowiada się czas harmonii, zgody i zrozumienia. W tym tygodniu osoby z tego znaku będą doceniały obecność kochającej się i wspierającej rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Praca: Ósemka Monet
Karta ta mówi, że raki obejmą nowa posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość i poprawę sytuacji materialnej.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Dwójka Mieczy
W tym tygodniu osoby spod znaku lwa mogą poczuć zwątpienie. Rozpaczliwie próbują zachować stanowczą postawę i grać pewnych siebie, jednak będzie to dla nich coraz trudniejsze. Muszą faktycznie znaleźć w sobie siłę, wówczas będzie ją widać również na zewnątrz. Pewien obszar wiedzy pozostanie dla lwów niedostępny, gdyż nie są jeszcze gotowe by poznać wszystkie tajemnice.

Zdrowie: Dziewiątka Pucharów
Lwy poświęcą się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.

Uczucia: Dziesiątka Buław
Osoby spod znaku lwa będą się czuły samotne nawet będąc w związku. Przygnębienie wywołane tym stanem może przesłaniać nam rozwiązanie problemu. Karta ta może oznaczać, że obecny związek wpędza lwy w dołek psychiczny. Nie znaczy to jednak, że należy kończyć tą relację, trzeba jednak nad nią popracować.

Praca: Dziesiątka Monet
Lwy czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy
Osoby spod znaku panny powinny w tym tygodniu szczególnie uważać by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Panny mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Walet Mieczy
Na swój stan zdrowia zodiakalne panny będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca
Dla prawdziwej miłości panny będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Wielki Arkan Gwiazdy
W tym tygodniu praca będzie dla panien miejscem kojarzącym się bardziej z odpoczynkiem niż harówką. Osoby, które do tej pory musiały włączyć o swoje zostaną docenione. Ich wysiłki przyniosą efekty i będą miały czas na ułożenie nowego planu działania i reorganizację. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i spokój.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Czwórka Pucharów
W tym tygodniu wagi będą miały wszystkiego w nadmiarze, ten przesyt może być aż nieprzyjemny. Karta wskazuje na niestałość uczuć. Zły humor wag może wyrażać się różnymi formami zachowania, od dokuczliwości i otępienia do uporu, rozgoryczenia. Wagi mogą być apatyczne, ociężałe i odczuwać kryzys z powodu niespełnienia.

Zdrowie: Walet Pucharów
Zodiakalne wagi będą mogły chwilowo odpuścić sobie dbanie o zdrowie, są w dobrej formie i nie mają żadnych oznak chorobowych.

Uczucia: Piątka Monet
Wagi skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko uda Wam się zmienić własne nastawienie. Dużą pomocą okaże się dla wag ich partner. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Praca: Królowa Pucharów
W sferze pracy wagi wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Kochanków
Pojawienie się karty Kochanków oznacza, że we wszystkich aspektach życia skorpiony będą w tym tygodniu miały wiele szczęścia. Wokół nich będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do nich garnąć. Karta ta może też oznaczać, że skorpiony będą musiały dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem. To bardzo dobra karta dla wszelkich praktyk miłosnych.

Zdrowie: Królowa Mieczy
U osób spod znaku skorpiona może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Skorpiony mogą odczuwać spadek sił witalnych i wiosenne przesilenie. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia.

Uczucia: Dziewiątka Monet
Emocjonalnie skorpiony będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, że więcej wymagają od siebie niż od partnera. Dla osób w stałych związkach to zapowiedź zgody, harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Wielki Arkan Cesarza
Aby odnieść sukces sprawach zawodowych skorpiony będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji i skomplementować mocne atuty drugiej strony, wówczas chętnie pójdzie na współpracę.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga
Strzelce w tym tygodniu rozpoczną zupełnie nowy etap rozwoju. Mag szczególnie mocno wiąże się z nauką i zdobywaniem wiedzy. Dzięki wytężonej pracy i poświęceniu nauce strzelce mogą odnieść spektakularny sukces, zdać egzamin, który pozwoli im dalej się rozwijać.

Zdrowie: As Buław
W najbliższych dniach strzelce będą mogły cieszyć się wspaniałą witalnością. Ich zdrowie będzie w najlepszym porządku, nic nie będzie mu zagrażało.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny
Strzelce będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć. Potrzebują zmiany, nowej energii, podjęcia nowych wyzwań. Być może strzelcom doskwiera monotonia lub rutyna w związku i potrzebują podkręcić atmosferę. Wolne osoby mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego.

Praca: Król Mieczy
Karta ta oznacza, że strzelce wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z kolegami, przełożonymi, partnerami w interesach i klientami wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może być przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet
Ten tydzień będzie dla osób spod znaku koziorożca niezwykle udany. Czego się nie dotkną, koziorożce odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega jednak przed skąpstwem i nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: As Buław
W najbliższych dniach koziorożców będą mogły cieszyć się wspaniałą witalnością. Ich zdrowie będzie w najlepszym porządku, nic nie będzie mu zagrażało.

Uczucia: Trójka Pucharów
W uczuciach u koziorożców będzie dominowało poczucie szczęścia i stabilizacji. Karta ta oznacza stworzenie związku opartego na prawdzie i tolerancji. Może oznaczać też plany matrymonialne lub możliwość narodzin dziecka. Dla samotnych osób to także pomyślna wróżba, spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Karta ta zwiastuje im zapowiedź nowej przyjaźni lub miłości.

Praca: Piątka Buław
W życiu zawodowym u koziorożców nastąpi przełom. Mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da koziorożcom przełożony.

Wróżka czeka na Twój telefon! Tarot, runy, astrologia! 

Wróżbitka Amber