Horoskop tygodniowy od 22 kwietnia do 28 kwietnia 2019

Horoskop tygodniowy od 22 kwietnia do 28 kwietnia 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 22-28 kwietnia 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej
W tym tygodniu wodniki będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała ich działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do wodników będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Wielki Arkan Mocy
Wodniki będą zmagały się z jakimiś dolegliwościami, jeśli męczy je przewlekłe schorzenie, może nastąpić jego nawrót. Wodniki muszą się zmobilizować, aby przezwyciężać własne słabości. Ich zdrowie w dużej mierze zależy od nich samych i od tego jak o siebie dbają. Każdy sukces będzie umotywował je do dalszej pracy nad sobą.

Uczucia: Wielki Arkan Maga
Wodniki postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne wodniki będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Wielki Arkan Kochanków
Ta karta, choć kojarzona głównie z miłością i różnymi jej aspektami może oznaczać, że wodniki czeka poważny wybór w życiu zawodowym. Wodniki bez reszty zaangażują się w swoją pracę, będą nią żyły, a wszystkie zmiany będą bardzo przeżywały. Muszą być pewne, że decyzja, jaką podejmą będzie najlepsza z możliwych. Karta ta zapowiada jednak ciepłą i sprzyjającą atmosferę, co w dużej mierze zrównoważy stres.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: As Monet
W tym tygodniu rybom szczególnie będzie sprzyjała fortuna i będą się cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Wielki Arkan Umiaru
Dla ryb najlepszą receptą na zdrowie będzie w tym tygodniu zachowanie szeroko pojętego umiaru. Powinny stronić od używek, nie nadwyrężać swojego zdrowia i zadbać o siebie. Dzięki temu szubko odzyskają siły, witalność i energię, będą też mogły szczerze ocenić swoją kondycję.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu
W tym tygodniu, w życiu uczuciowym zodiakalnych ryb Rydwan doda energii i dynamiki. Szykują się u nich zmiany, być może podróż, dzięki której ryby urozmaicą i rozwiną swoje życie uczuciowe. Osoby nie będące w związkach mogą poznać kogoś ciekawego będąc w podróży.

Praca: Wielki Arkan Śmierci
Karta Śmierci w sferze zawodowej może zwiastować rybom rychłe zakończenie pewnego etapu oraz rozpoczęcie nowego. Ryby będą się być może zastanawiały nad zmianą dotychczasowej pracy lub będą się przymierzały do rozliczenia z niej i rozpoczęcia nowego projektu. Zmiany, które ryby planują, wyjdą im zdecydowanie na dobre.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Eremity
Ten tydzień będzie dla baranów pełen refleksji i przemyśleń. Przypomną sobie, że poza światem materialnym istnieje też ten duchowy, równie ważny i postanowią zadbać nieco o swoją stronę emocjonalną. Dzięki wyciszeniu i zdystansowaniu do świata zewnętrznego baranom uda się oczyścić umysł i będą mogły obiektywnie ocenić swoją życiową sytuację.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Zdrowie baranów może wymagać przeanalizowania. Badania okresowe z pewnością nie zaszkodzą, a dadzą jasny obraz sytuacji. Barany będą chciały dowiedzieć się czegoś o swojej kondycji od specjalisty, czy to lekarza, czy dietetyka, czy też trenera i po zaczerpnięciu informacji ustalą dla siebie nowy plan działania. Mogą dowiedzieć się czegoś ważnego na temat swojego ogólnego stanu zdrowia.

Uczucia: Dziesiątka Mieczy
Karta ta mówi o trudnościach w życiu uczuciowym baranów. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Karta ta może nawet zwiastować zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Z reguły jednak mówi, że racjonalizm zabija w baranach uczucia, przez co wiele tracą. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków.

Praca: Wielki Arkan Sądu
Ten tydzień będzie dla zodiakalnych baranów pełen ważnych decyzji. Będą musiały określić się w kwestii zawodowej, przemyśleć jak widzą swoją przyszłość i jak mogą osiągnąć ten cel. Mogą też zostać poddane ocenie, która będzie istotna dla ich przyszłej kariery

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Ósemka Monet
Zodiakalne byki muszą być w tym tygodniu gotowe na wytężoną pracę. Mogą osiągnąć sukces, jeśli należycie przyłożą się do pracy i włożą w nią całe serce i energię. Nie powinny iść na skróty, lecz wykazać się cierpliwością i skromnością. Wszystkie te wysiłki zaowocują już niebawem w postaci trwałego i poważnego sukcesu.

Zdrowie: Królowa Pucharów
W tym tygodniu byki mogą pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie byki również nie mają powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Piątka Monet
Byki skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko byki wezmą się w garść i zmienią własne nastawienie. Dla osób w związku dużą pomocą okaże się dla nich ich partner. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Praca: Dwójka Mieczy
Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku byka dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Byki powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: As Mieczy
Bliźnięta rozpoczną w swoim życiu nowy etap i wejdą w niego w pełni świadomie. Umieją kierować się rozsądkiem i pokładają wiarę w siłę swojego intelektu. Bliźnięta będą śmiało realizowały swój plan, wiedzą już jak ułożyć sobie życie, by uniknąć nawarstwiania się spraw i umieją je systematycznie załatwiać. Bez żalu zostawią za sobą przeszłość i z odwagą będą szły do przodu.

Zdrowie: Walet Monet
Ten tydzień minie zodiakalnym bliźniętom nad wyraz spokojnie, będą w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich zdrowiu nie będzie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.

Uczucia: Dwójka Pucharów
W sferze uczuć u bliźniąt zapowiada się bardzo dobry czas. Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślna wróżba. Osoby samotne mogą zaś wdać się w nowy romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny i małżeństwo.

Praca: Trójka Pucharów
Karta ta oznacza, że w życiu zawodowym bliźnięta osiągną coś ważnego i będą miały okazję cieszyć się z rezultatów swojej pracy. Może tu chodzić o zdane egzaminy, objęcie interesującego stanowiska, awans, podwyżkę lub sfinalizowanie ważnego interesu. Karta ta mówi też o przyjemnej atmosferze w pracy.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: As Buław
Raki powinny w tym tygodniu nieco bardziej się zmobilizować, odnaleźć i wykorzystać ciekawą szansę. Dotyczy ona działań wymagających od nich dużej przedsiębiorczości oraz odwagi. Aby odnieść sukces raki muszą być gotowe do podjęcia ryzyka. As Buław wskazuje na duży na entuzjazm i zapał do samodzielnego rozwoju.

Zdrowie: Walet Buław
Stan zdrowia osób spod znaku raka nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Zodiakalne raki będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Czwórka Monet
Ta karta zapowiada powrót ukochanej osoby. Raki mogą odczuwać jednak wewnętrzne napięcia i być niepewne swoich uczuć. Mogą popaść w lekkie przygnębienie z powodu swojego życia osobistego. Niepewność i poczucie zagrożenia będą się starały zamienić w znane dobrze schematy i rytuały. Karta ta jest ostrzeżeniem przed nadmiernym asekurowaniem się w obawie przed emocjonalnym zranieniem. To nie sprzyja związkom. Przyda się więcej zaufania do partnera.

Praca: Król Mieczy
Karta ta oznacza, że raki wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z kolegami, przełożonymi, partnerami w interesach i klientami raki wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może być przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław
Wszystkie przeszkody na drodze lwów zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi im pokonanie wszelkich trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu lwy będą mogły odnieść sukces nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Piątka Pucharów
Lwom mogą odczuwać dawne kontuzje. W tym tygodniu może je też męczyć melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Karta ta mówi jednak, że lwy nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.

Uczucia: Szóstka Buław
Lwy czeka naprawdę gorący tydzień. Ich uczucia rozpalą się do białości, jeśli tylko będą mogły przejąć stery w związku. Karta ta może zapowiadać zaręczyny, zawarcie związku małżeńskiego lub narodziny dziecka. To bardzo dobra wróżba dla wszystkich zakochanych i dla osób szukających miłości.

Praca: Ósemka Buław
Plany dotyczące życia zawodowego zodiakalnych lwów wkrótce się urzeczywistnią. Proces zmian już się rozpoczął, może też zostać niespodziewanie przyspieszony i w efekcie znajduje się tuż przed ukończeniem. Mimo, iż osoby spod znaku lwa spodziewały się tego dopiero w dalekiej przyszłości, zmiany na polu zawodowym nastąpią u nich już niebawem.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy
Panny czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Dwójka Monet
W tych dniach zodiakalne panny powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto by było powtórzyć badania kontrolne i zasięgnąć porady specjalisty. Panny powinny uważać na siebie szczególnie w trakcie podróży, a jeśli będą prowadziły samochód, lub inny pojazd, powinny jechać zgodnie z przepisami.

Uczucia: As Mieczy
W życiu uczuciowym panien nadejdzie czas na rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie im to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy w związku. Karta ta ma zimny i trzeźwy charakter, dlatego na poziomie emocjonalnym może oznaczać rozczarowanie. Zwiastuje też zmiany i odcięcie od przeszłości.

Praca: Siódemka Mieczy
To karta, która mówi, że zodiakalne panny mogą być narażone na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe panny powinny patrzeć krytycznym okiem i ściśle trzymać się przepisów. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Pucharów
W tym tygodniu wagi będą cieszyły się harmonią, oraz miłością. Czeka je bardzo uczuciowy okres. Wagi będą się czuły pewnie i bezpiecznie, ich emocje będą szczere. Nie poddadzą się złudzeniom i iluzji. Czekają je również miłe spotkania towarzyskie. W związkach i rodzinie zapanuje atmosfera miłości przepełnionej wdzięcznością.

Zdrowie: Rycerz Monet
W zdrowiu zodiakalnych wag może wystąpić problem ze strony układu ruchu. Może o sobie dać znać kręgosłup lub kolana. Złe nawyki żywieniowe mogą przysporzyć problemów z układem trawiennym. Zmiana diety i aktywny tryb życia pomogą wagom uwolnić się od tych niedogodności.

Uczucia: Rycerz Mieczy
Życie uczuciowe wag w nadchodzącym tygodniu będzie nie do pozazdroszczenia. Karta ta oznacza, bowiem oziębienie i skostnienie uczuć, często także ich nagłą zmianę. Wagi mogą czuć rozgoryczenie wobec partnera, a w skrajnych przypadkach nawet nienawiść. To czas ciężkiej próby dla związków. Osobom samotnym karta ta nie daje w tym czasie szansy na miłość.

Praca: Wielki Arkan Cesarza
Aby odnieść sukces sprawach zawodowych wagi będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. Wagi będą dobrze zarządzały zespołem i świetnie zorganizują swój czas pracy. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji. Działania wag może wesprzeć przełożony.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Mocy
W najbliższym czasie osoby spod znaku skorpiona będą śmiało pokonywały wszelkie przeciwności losu. Będą miały do tego wszelkie możliwe warunki, wiedzę, umiejętności, siłę psychiczną oraz fizyczną. Dzięki temu sprostają każdemu wyzwaniu. Dzięki każdemu małemu zwycięstwu wzroście ich poczucie własnej włości. Skorpiony zdobędą wiedzę i umiejętności, które przydadzą im się w przyszłości.

Zdrowie: Dziewiątka Pucharów
Zodiakalne skorpiony poświęca się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.

Uczucia: Wielki Arkan Sprawiedliwości
W sercach skorpionów zapanuje spokój. Osoby będące w stałych związkach odzyskają poczucie równowagi i harmonii, która przyniesie im także satysfakcję. Będą się starały podtrzymać tą dobrą atmosferę. Osoby samotne także zaznają emocjonalnego spokoju i być może dzięki tej odzyskanej równowadze i pewności siebie, ktoś zwróci na nie uwagę.

Praca: Dwójka Monet
Skorpiony będą w tym tygodniu miały łatwość podejmowania decyzji. Być może będą aż za bardzo beztroskie. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Beztroskie nastawienie skorpionów może być cenione, jako zręczne i spontaniczne lub też uważane za nieodpowiedzialne. Z pewnością ich dużym atutem w sprawach zawodowych będzie dopasowanie do sytuacji i elastyczność.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Siódemka Pucharów
W tym tygodniu zodiakalne strzelce będą narażone na fałszywe nadzieje, mogą dać się omamić. Karta ta zapowiada rozczarowania i stanowi ostrzeżenie. Strzelce uparcie chcą patrzeć na świat przez różowe okulary, zatem muszą uważać, by nie zagubić się w irracjonalnym świecie swoich pragnień. Taka postawa może spowodować, że zagubią się w marzeniach, które w konfrontacji z rzeczywistością pękną niczym bańki mydlane.

Zdrowie: Ósemka Mieczy
Strzelce nie będą się mogły pozbyć ograniczających je zahamowań. Ograniczenia, które stanowią źródło ich zmartwień są jednak tak naprawdę nakładane przez nich samych. Przełamywanie psychicznych barier i lęków będzie w tym tygodniu głównym zdrowotnym problemem strzelców.

Uczucia: Szóstka Monet
Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie ze strony partnera. Karta ta mówi jak ważne jest, aby zostawić drugiej osobie jej osobistą przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Strzelce, także te niebędące w stałych związkach, mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca: Szóstka Mieczy
W życiu zawodowym strzelców rozpocznie się coś nowego. Może to być zmiana pracy lub zawodu albo objęcie nowych obowiązków. Strzelce opuszczą znane sobie terytorium i z ostrożnością będą badać nowe otoczenie. Będą musiały poczuć się pewniej zanim podejmą zdecydowane działania. Stan zawieszenia może wywoływać u nich uczucie niepewności, tremę, czy nawet lęk.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław
Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach koziorożce z niespotykaną u siebie łatwością będą podejmowały wszelkie decyzje. Można je będzie wręcz posądzić o beztroską lekkomyślność. Wszystkie koziorożce chętnie poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Dziesiątka Buław
Koziorożce może w tym tygodniu dopaść zmęczenie. Bardzo dużo wymagają od siebie, przez co tracą szerszą perspektywę. Może je męczyć przygnębienie, rozdrażnienie, będą apatyczne i wycofane. Jeśli jednak koziorożce przystosują się do funkcjonowania w nowej sytuacji, ich problemy znikną. Zdecydowanie potrzebują dystansu  i przerwy.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca
Dla prawdziwej miłości koziorożce będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą pracowały nas sobą i poszukiwały odpowiedniego partnera.

Praca: Królowa Monet
Koziorożce mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Niektóre koziorożce w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych wcześniej funduszy.

Wróżka dla Ciebie! Tarot, runy, horoskop, astrologia!!

Wróżka