Horoskop tygodniowy od 08 kwietnia do 14 kwietnia 2019

Horoskop tygodniowy od 08 kwietnia do 14 kwietnia 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 8 – 14 kwietnia 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Król Monet
Karta ta oznacza twarde stąpanie po ziemi, racjonalizm, może też wskazywać na materializm. Jednakże Król Monet to także karta zmysłowości i uzdolnień artystycznych. Wodniki w nadchodzącym czasie zawrą korzystną transakcję, która przełoży się na ich sukces finansowy. Być może nadarzy im się okazja do zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Wodniki będą korzystały także ze swoich oszczędności.

Zdrowie: As Mieczy
Jeśli wodniki przebywały w szpitalu, to w nadchodzących dniach go opuszczą. Odzyskają dobrą formę i będą cieszyły się witalnością. Karta ta może też zwiastować nowe życie, a zatem poczęcie albo narodziny dziecka.

Uczucia: Szóstka Buław
Wodniki czeka naprawdę gorący tydzień. Ich uczucia rozpalą się do białości, jeśli tylko będą mogły przejąć władzę w związku. Karta ta może zapowiadać zawarcie związku małżeńskiego lub narodziny dziecka. To bardzo dobra wróżba i dla zakochanych i dla osób szukających miłości.

Praca: Wielki Arkan Sprawiedliwości
W życiu zawodowym wodniki będą się starały zachować stan równowagi. W przypadku rozstrzygania o konkretnej sprawie będą postępowały sprawiedliwie i uczciwie, będą starały się wypośrodkować. W przypadku oceny ich osoby wodniki zostaną oceniane tak, jak na to zasłużą, zaś, jeśli same będą oceniały innych postąpią sprawiedliwie.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Król Mieczy
Ten tydzień da zodiakalnym rybom upragnione poczucie stabilizacji. Dzięki swojej pracy, dyplomacji i rozwadze osiągną pozycję, która pozwoli im w końcu cieszyć się autorytetem i spokojem. To dobra karta dla rodziny i zwiastuje dla ryb spokojny okres.

Zdrowie: Szóstka Pucharów
Zodiakalne ryby powinny z rezerwą podejść do ewentualnych wyników nadań i zanim podejmą jakiekolwiek kroki lepiej byłoby skonsultować się z lekarzem i je powtórzyć. Mogą potrzebować rady i wsparcia w sferze duchowej. Coś, co siedzi w głowie i wspomnieniach nie daje rybom spokoju i osoba postronna pomoże im dość do źródła problemu.

Uczucia: As Buław
Karta ta wskakuje, że w związkach ryb będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Ryby zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych karta niesie szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku, jest zapowiedzią ożywienia i wzajemnego zachwytu.

Praca: As Pucharów
Karta ta oznacza, że ryby są na właściwej drodze, drodze, która może poprowadzić je do odkrycia swojego powołania. Być może odkryją w sobie talent wykraczających ponad powszechne wyobrażenie. Karta ta zapowiada ziszczenie się życzeń dotyczących kariery zawodowej. Mówi o pomyślnie zdanych egzaminach oraz realizacji planów i projektów.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów
Barany otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom baranów i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może barany pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Walet Monet
Ten tydzień minie baranom spokojnie, będą w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich zdrowiu nie będzie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny
Barany będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć. Potrzebują zmiany, nowej energii, podjęcia nowych wyzwań. Być może zodiakalnym baranom doskwiera monotonia lub rutyna w związku i potrzebują podkręcić atmosferę. Wolne osoby mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego.

Praca: Szóstka Mieczy
W życiu zawodowym baranów rozpocznie się coś nowego. Może to być zmiana pracy lub zawodu albo objęcie nowych obowiązków. Barany opuszczą dobrze znajome terytorium i z ostrożnością będą badać nowe otoczenie. Będą musiały poczuć się pewniej zanim podejmą nowe działania. Stan zawieszenia może wywoływać u nich uczucie niepewności, tremę, czy nawet lęk.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Król Buław
W nadchodzącym tygodniu byki będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności byki mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów
Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu byki będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi byki otrzymają impuls do działania, uwolnią się od dręczących je myśli. Na głębszym poziomie karta ta może być wyrazem szeroko pojętej miłości do ludzi.

Uczucia: Walet Buław
Dla byków karta ta zapowiada moment emocjonalnego rozwoju i nowych porywających uczuć. Walet Buław oznacza ożywienie dla istniejących związków, zaś samotne byki mogą liczyć na spotkanie kogoś ekscytującego, kto pobudzi ich zmysły i wyobraźnię.

Praca: Dziewiątka Pucharów
W życiu zawodowym byków nastanie okres, w którym praca będzie sprawiała im przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca
Przyszły tydzień będzie dla bliźniąt pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to, by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że bliźnięta nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: As Monet
Karta ta zwiastuje brak jakichkolwiek zagrożeń. Bliźnięta mogą realizować swoje plany, gdyż zdrowie będzie im dopisywać. Należy jedynie unikać stresów, a wszelkie zagrożenia uda się wyeliminować.

Uczucia: Czwórka Pucharów
Czarne chmury pojawią się nad sercami bliźniąt, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje bliźniętom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Bliźnięta same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Piątka Monet
Na polu zawodowym u bliźniąt będzie w tym tygodniu ciężko. Karta ta oznacza kłopoty i problemy, które dotyczyć mogą pojedynczych zamierzeń lub interesów. Bliźnięta będą czuły obawę przed złą sytuacja finansową i lęki związane z bezpieczeństwem materialnym. Karta ta może też oznaczać zmianę w życiu zawodowym, która kieruje ku ryzykownym, ale i wiele obiecującym projektom. Pamiętajcie, że uczucie niepewności zawsze pojawia się na drodze rozwoju.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Królowa Buław
Ktoś sympatyczny, wyrozumiały i przyjacielski wesprze starania raków, które rozwiną w najbliższych dniach szerokie kontakty towarzyskie i będą niezwykle przebojowe. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Raki zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

Zdrowie: Ósemka Buław
Karta ta oznacza, że w sferze zdrowotnej raków szykują się pozytywne zmiany. Ich stare, niezbyt dobre nawyki i przekonania zaczną ulegać zmianie. Nastąpi to znacznie szybciej i prościej niż się spodziewają. Karta ta jest zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Raki będą w doskonałej kondycji.

Uczucia: Królowa Monet
U raków mających stałego partnera bądź rodzinę zapowiada się czas harmonii, zgody i zrozumienia. W tym tygodniu osoby spod tego znaku będą doceniały obecność kochającej się i wspierającej rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Praca: Trójka Monet
Zodiakalnym rakom być może szykuje się awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni im uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Lwy spędza ten tydzień w dobrej i przyjacielskiej atmosferze. W przypadku wątpliwości w ważnych kwestiach lwy będą mogły zwrócić się o radę do zaufanego doradcy lub dobrego przyjaciela, który obiektywnie i mądrze im doradzi. Dzięki temu wsparciu lwy poczują się pewnie i bezpiecznie.

Zdrowie: Dziewiątka Monet
Nieustanna walka z przeciwnościami losu nadszarpnie zdrowie lwów. Życie w stresie i niepewności może doprowadzić je do rozstroju psychicznego. Szczególną uwagę lwy powinny zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków
Lwy będące w związkach będą cieszyły się namiętną i pełną miłości atmosferą. Osoby poszukujące partnera powinny natomiast zastanowić się, czy pragną jedynie niezobowiązującego flirtu, czy też szukają poważnej relacji. Jedni i drudzy mają wielkie szanse powodzenia w sferze miłości.

Praca: Dziewiątka Mieczy
Karta ta mówi, że w tym tygodniu, w sprawach zawodowych lwy będą nastawione pesymistycznie. Ich zniechęcenie będzie się brało z monotonnych obowiązków lub atmosfery w miejscu pracy. W lwach może też obudzić się lęk przed niepowodzeniem, a to wszystko w obliczu trudnych zadań związanych z dużym ryzykiem. Może je też dopaść trema przed wystąpieniem publicznym.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Mocy
W najbliższym czasie osoby spod znaku panny mogą czekać pewne przeciwności losu. Panny mają jednak wszelkie możliwe warunki, zarówno wiedzę, umiejętności, siłę psychiczną oraz fizyczną, by pokonać je wszystkie. Dzięki sprostaniu wyzwaniom wzroście ich poczucie własnej włości, zdobędą wiedzę i umiejętności, które przydadzą im się w przyszłości.

Zdrowie: Ósemka Monet
Panny mogą być w nieco gorszej formie fizycznej. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Ósemka Pucharów
Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu panien. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne, aby dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Królowa Mieczy
Na polu zawodowym panny będą miały wielki zapał. Chętnie podniosą kwalifikacje, będą uważnie obserwować otoczenie i mądrze reagować na zaistniałe sytuacje. W rozmowach i pertraktacjach panny będą otwarte, obrotne i pewne swojego stanowiska. Zadbają o swoją niezależność, jeśli warunki pracy ich nie zadowalają, lub gdzie indziej otwierają się nowe możliwości, panny będą gotowe na zmiany.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Szóstka Monet
Zodiakalne wagi, ku swemu zaskoczeniu doświadczą w tym tygodniu bezinteresownej życzliwości i pomocy ze strony osób trzecich. Miło im będzie stwierdzić, że dobro, jakie czynią innym wraca do nich. Za okazaną ludziom sympatię i pomoc wagi będą mogły liczyć wsparcie i serdeczność w najmniej oczekiwanej chwili.

Zdrowie: Trójka Mieczy
Głównym czynnikiem wpływającym na zdrowie wag w nadchodzącym tygodniu będzie stres. Wagi będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na stan emocjonalny wag.

Uczucia: Dziesiątka Buław
Wagi powinny uważać, by nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty w związku. Wagi mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Nowa znajomość może przerodzić się w dłuższy związek.

Praca: Piątka Mieczy
Karta ta pokazuje, że wagi znajdą się w trudnym okresie. Ich pozycji zawodowej zagrażać będą oszczerstwa, złośliwości i upokorzenia. W najgorszym wypadku wagi otrzymają wypowiedzenie i będą szukały sprawiedliwości w sądzie pracy. Karta ta może też wróżyć niepowodzenie konkretnych projektów. Problemem może być dla wag bezwzględny sposób robienia interesów przez konkurencję.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Siódemka Pucharów
W tym tygodniu skorpiony będą narażone na fałszywe nadzieje, mogą pozwolić się omamić. Karta ta zapowiada rozczarowania i stanowi ostrzeżenie. Skorpiony uparcie chcą patrzeć na świat przez różowe okulary, więc muszą uważać, by nie zagubić się w irracjonalnym świecie. Taka postawa może spowodować, że zatracą się w marzeniach, które w konfrontacji z rzeczywistością pękną niczym bańki mydlane.

Zdrowie: Wielki Arkan Słońca
Skorpiony w nadchodzących dniach odzyskają pełnię sił witalnych i będą cieszyły się świetną kondycją. Zapomną o niedawnym zmęczeniu, będą mogły się zregenerować i ułożyć plan na przyszłość, by pozostać w dobrej formie.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci
W życiu emocjonalnym skorpionów nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Piątka Buław
W życiu zawodowym skorpionów nastąpi przełom. Mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da skorpionom przełożony.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wieży
Strzelce czekają w nadchodzących dniach duże zmiany. Coś, co budowały od dłuższego czasu, ważny projekt, relacja, legnie w gruzach. Stanie się tak, ponieważ fundamenty, na których strzelce wzniosły swoją Wieżę były od początku złe. Trzeba będzie wyciągnąć naukę z tej trudnej lekcji i wówczas będzie można wszystko zacząć od nowa, na zdrowych, silnych podstawach.

Zdrowie: Wielki Arkan Gwiazdy
Strzelce będą miały czas złapać oddech i na spokojnie zregenerować siły. Wrócą do formy i odzyskają pogodę ducha. W tym czasie mogą liczyć na wsparcie i opiekę, nie będą nią jednak przytłoczone. Karta ta zapowiada dobry czas, pełen spokoju i poczucia bezpieczeństwa.

Uczucia: Król Pucharów
W tym tygodniu strzelce będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Strzelce będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Praca: Wielki Arkan Cesarza
Aby odnieść sukces sprawach zawodowych strzelce będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. Doskonale odnajdą się w roli liderów. Jako przełożeni będą wymagający, ale też chętnie wynagrodzą podwładnym ich zaangażowanie i pracę.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Eremity
Koziorożce będą w nadchodzącym tygodniu opanowane i nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Zanim podejmą wiążące decyzje będą musiały na spokojnie rozważyć wszystkie opcje. Przyniesie im to w późniejszym czasie spore korzyści. Koziorożce będą chciały zadbać o siebie, o równowagę między potrzebami ciała i ducha.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej
W tym tygodniu nad koziorożcami roztoczy opiekę osoba bardzo im życzliwa, być może matka lub przyjaciółka. Pomoże im dojść do siebie, zadbać o kondycję i zdrową dietę. To pozytywna karta, o ile tylko koziorożce będą w stanie przyjąć wsparcie i znajdą czas by poddać się pielęgnacyjnym zabiegom. To znacznie poprawi ich stan ciała i ducha.

Uczucia: Królowa Pucharów
Karta ta zwiastuje w uczuciach koziorożców czas delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. Koziorożce chcąc poprawić relacje z partnerem będą gotowe do ustępstw i poświęceń. Ich zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty. Wszystkie koziorożce mogą odczuwać głęboką tęsknotę za bliskością i miłością, będą szukały oparcia w drugim człowieku.

Praca: Dziesiątka Monet
Zodiakalne koziorożce czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan.

Wróżka online czeka na ciebie! Tarot, wróżby, sennik, astrologia, horoskop!

Wróżka Enid