Horoskop tygodniowy od 29 kwietnia do 05 maja 2019

Horoskop tygodniowy od 29 kwietnia do 05 maja 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 29 kwietnia - 5 maja 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy
Karta ta ukazuje, że nad wodnikami będą zbierały się ciemne chmury. Nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Wodniki muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza wodnikom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Wielki Arkan Umiaru
Dla wodników receptą na zdrowie będzie w tym tygodniu zachowanie szeroko pojętego umiaru. Powinny stronić od używek, nie nadwyrężać swojego zdrowia i zadbać o siebie. Dzięki temu szubko odzyskają siły, witalność i energię, będą też mogły szczerze ocenić swoją kondycję.

Uczucia: Dwójka Mieczy
Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym wodników. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno je zaniepokoi, ale jednocześnie dopadnie je niechęć lub nieumiejętność podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne wodniki nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Piątka Pucharów
U wodników kłopoty w pracy będą wiązały się z zaniedbywaniem obowiązków, oraz z tym, że nie mogą liczyć na pomoc współpracowników. Dobrym dniem dla wodników będzie piątek wówczas wszystko się ożywi, a wszelkie trudności skończą się pozytywnie. Dla artystów to zapowiedź rozpoczęcia pracy nad nowym dziełem.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy
Zodiakalne ryby powinny w tym tygodniu szczególnie uważać by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Ryby mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Siódemka Monet
Jeżeli cokolwiek niepokoi ryby w sferze zdrowotnej, powinny zgłosić się z tym do specjalisty. Ich ocena swojego stanu zdrowia odbiega, bowiem od rzeczywistości i choć mogą czuć się dobrze, to coś jednak może szwankować. Powodem tego może być wyczerpujący tryb życia, który należałoby zmienić.

Uczucia: As Buław
Karta ta wskakuje, że w związkach ryb będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Zodiakalne ryby zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych karta niesie szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku.

Praca: Siódemka Buław
W pracy u ryb rozpocznie się dobra passa, przy odrobinie rozsądku uda im się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da im motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Ósemka Buław
W życiu baranów będzie się w tym tygodniu działo dużo dobrego. Czują już, ze coś wisi w powietrzu. Coś, na co czekają nastąpi o wiele szybciej, niż oczekiwały, w zasadzie to już się zaczęło, tylko jeszcze nie zostało zauważone. Ta karta to zapowiedź radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Trójka Mieczy
W tym tygodniu na głównym czynnikiem wpływającym na kondycję zdrowotną zodiakalnych baranów głównym będzie stres. Barany będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na ich stan emocjonalny.

Uczucia: Wielki Arkan Diabła
W tym tygodniu w życiu uczuciowym baranów będzie rządziła namiętność i pasja. Uważajcie jednak, aby nie podporządkowywać wszystkiego wyłącznie zaspakajaniu własnych zachcianek. Okażcie więcej empatii partnerowi. Jeśli natomiast rozpiera Was energia i myślicie o skoku w bok, to zastanówcie się, czy warto. Podczas miłosnych przygód dbajcie o swoje bezpieczeństwo.

Praca: Dwójka Pucharów
Barany mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta, to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Szóstka Buław
Dla zodiakalnych byków zapowiada się dobry tydzień. W końcu nastąpi uwolnienie od przygnębiających trosk. Karta ta zwiastuje przepływ energii, który pozwoli bykom osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i pewności, wynikające ze wiary w siebie. Karta ta jest również zapowiedzią sukcesu i zwiastunem zwycięstwa. W życiu codziennym może zapowiadać dobrą wiadomość.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny
Byki będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Byki powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Piątka Monet
Byki skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Ten negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko bykom uda się zmienić własne nastawienie. Dużą pomocą okaże się dla nich ich partner. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Praca: Walet Monet
W tym tygodniu bykom może wpaść jakieś dodatkowe, intratne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać od kogoś dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla byków ciekawą propozycję, objęcie nowego stanowiska lub zrealizowanie lukratywnej transakcji. Poprawi się ich sytuacja materialna.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet
Karta ta zapowiada w życiu bliźniąt nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to bliźniętom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Królowa Pucharów
W tym tygodniu bliźnięta będą mogły pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie bliźnięta również nie będą miały powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Król Mieczy
Z sferze emocjonalnej u bliźniąt wiele się wyjaśni, atmosfera się oczyści i bliźnięta nabiorą nieco dystansu do swoich emocji. W sytuacjach,  w których bliźnięta będą czuły się uzależnione i ubezwłasnowolnione przez partnera rozstanie podyktowane rozsądkiem może być, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne. Bliźnięta powinny uważać by nie traktować partnera obcesowo. Osoby samotne, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek.

Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
W życiu zawodowym bliźniąt zapowiada się okres dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują bliźnięta będą pracowały może odnieść sukces dzięki zgranej współpracy. Warto korzystać z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Królowa Mieczy
Raki wykażą się w tym tygodniu dojrzałością, mądrością i pomysłowością. Będą niezależne i czujne. Uda im się rozwiązać wszelkie zaległe problemy, rozwieją się ich zamartwiania i pozbędą się wątpliwościami. Jedynym minusem tej sytuacji może być chłód i dystans, jaki raki będą okazywać innym. Logika i rozum będą u nich przeważały nad sentymentami i górnolotnymi uczuciami.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata
Raki dojrzeją do zakończenia pewnych spraw związanych ze swoim zdrowiem, które ciągną się od dłuższego czasu. Dzięki temu będą mogły rozpocząć nowy etap, zadbać o siebie i swoją kondycję w odpowiedzialny i profesjonalny sposób. Doda im to sił, energii i witalności.

Uczucia: As Pucharów
Raki doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta zwiastuje wolnym rakom spontaniczne zakochanie. Osoby będące w związkach będą miały szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia i dojrzałej miłości. Raki obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Szóstka Pucharów
W tym tygodniu u zodiakalnych raków nastąpi ożywienie zawodowe. Mogą otrzymać ciekawą propozycję, dzięki której poczują się wyróżnione. Warto odkurzyć stare pomysły, gdyż teraz ich realizacja może przynieść pozytywne zmiany w sferze materialnej. Podbuduje to również ambicję raków.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet
Karta ta zwiastuje lwom pojawienie się wielu okazji do poprawienia ich sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Dobrą radą posłuży Wam zaufana kobieta. Karta ta zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie zodiakalne lwy mogą liczyć na pozytywne zakończenie wcześniej rozpoczętych spraw.

Zdrowie: Piątka Buław
Stan zdrowia lwów będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w nich duch sportowej rywalizacji. Lwy będą miały okazję w nadchodzącym tygodniu sprawdzić swoje siły. Rywalizacja, do jakiej staną będzie miała czysto zabawowy charakter.

Uczucia: Wielki Arkan Księżyca
W życiu osobistym lwów nastanie czas wątpliwości i niepewności. Choć Księżyc, jako symbol kulisty, daje pewną ochronę, to jednak symbolizuje także tajemnice i sekrety, które nie sprzyjają związkom. Osoby obdarzone intuicją powinny jej zaufać, zaś racjonaliści muszą ten czas przeczekać. Karta ta zwiastuje lwom bujne życie erotyczne.

Praca: Dziewiątka Buław
Lwom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków lwy będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Czwórka Mieczy
Zodiakalne panny powinny w tym tygodniu zaufać swojemu rozumowi, myśleć pozytywnie i nie robić niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Panny będą potrzebowały nieco więcej czasu dla siebie, inaczej odczują przemęczenie. Być może odsuną się z tego powodu od swoich bliskich, a ich pozorny chłód może wzbudzać niepokój otoczenia.

Zdrowie: Walet Mieczy
Na swój stan zdrowia zodiakalne panny nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie, będą pełne wigoru i chętnie podejmą nowe wyzwania, rozpoczną dietę lub ćwiczenia.

Uczucia: Rycerz Buław
Miłość skłoni zodiakalne panny do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. W istniejących związkach może wybuchnąć kłótnia, która jednak pozwoli uwolnić nagromadzone emocje. Samotne panny mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da im się mocno we znaki.

Praca: Czwórka Buław
Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie pannom wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Ósemka Pucharów
W tym tygodniu zodiakalne wagi będą błyskotliwe i czujne, będą szybko reagowały na nowe sytuacje, co bardzo im się opłaci. Wagi spodziewają się zmian, jednak impuls do działania otrzymają z zupełnie nieoczekiwanej strony. Wydarzenie, na które czekają nastąpi szybciej, niż się spodziewały, praktycznie się rozpoczyna. Karta ta oznacza zmianę wewnętrzną, przeobrażenie, jest też zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Król Monet
Karta ta wskazuje przede wszystkim na poczucie bezpieczeństwa. Stabilna sytuacja materialna przyniesie za sobą spokój ducha i da wagom możliwość kompleksowego zadbania także o ciało. Najlepszym remedium na wszelkie dolegliwości będzie dla wag odpoczynek, wyjazd gdzieś daleko od codziennych kłopotów.

Uczucia: Ósemka Monet
W miłości u zodiakalnych wag zapowiada się początek czegoś nowego. Osoby będące już w stałym związku zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji i będą snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany. Osoby poszukujące swojej drugiej połowy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek.

Praca: Wielki Arkan Wieży
W życiu zawodowym wag pojawią się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracowały miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda im się go naprawić, to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Król Pucharów
W tym tygodniu skorpiony będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Skorpiony będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta ta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie: Wielki Arkan Gwiazdy
Nadchodzący tydzień to dla skorpionów czas długo wyczekiwanego odpoczynku po wyczerpujących zmaganiach. Skorpiony pragną się emocjonalnie wyciszyć i fizycznie zregenerować. Pod osłoną Gwiazdy będą miały czas na to by gruntownie o siebie zadbać.

Uczucia: Czwórka Pucharów
Czarne chmury pojawią się nad sercami skorpionów, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje, że skorpiony może zaślepić zazdrość. Mogą poczuć się zranione z powodu spraw emocjonalnych. Możliwe, że skorpiony same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Król Buław
U skorpionów dobre kontakty z przełożonym przyniosą w tym tygodniu wymierne korzyści. Pracowitość i praktyczne podejście do życia staną się podstawą sukcesów prowadzących do awansu. Nowa propozycja zainicjuje pomysły, które doprowadzą do poprawy sytuacji materialnej.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Trójka Monet
Nadchodzący tydzień przyniesie strzelcom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że strzelce wkroczą w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mają jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z  sumy przeżytych doświadczeń strzelce stworzą teraz kwintesencję, odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Trójka Buław
Strzelce w tym tygodniu będą się cieszyły dobrą kondycją i świetnym zdrowiem. Dzięki swoim dotychczasowym staraniom doszły do dobrej formy i zamierzają ten stan utrzymać. Doda im to energii i zmobilizuje do dalszego samodoskonalenia zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Strzelce nie zapomną też o potrzebach swojego ducha.

Uczucia: As Monet
W nadchodzących dniach osoby spod znaku strzelca mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę.

Praca: Wielki Arkan Śmierci
Karta Śmierci w sferze zawodowej może zwiastować strzelcom rychłe zakończenie pewnego etapu oraz rozpoczęcie nowego. Strzelce być może będą się zastanawiały nad zmianą dotychczasowej pracy lub będą się przymierzały do rozliczenia z niej i rozpoczęcia nowego projektu. Zmiany, które planują wyjdą im zdecydowanie na dobre.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów
Ten tydzień zapowiada się dla koziorożców pozytywnie, przyniesie im zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój oraz zakończenie trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Koziorożce mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków
Karta ta da koziorożcom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi je także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych koziorożców zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Wielki Arkan Maga
Koziorożce postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą im oczekiwane rezultaty. Samotne koziorożce będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan w strefie zawodowej oznacza, że u koziorożców będzie się w tej materii naprawdę dużo działo. Bardzo prawdopodobny jest wyjazd służbowy, albo zmiana stanowiska, czy miejsca pracy. Koziorożce powinny przygotować się na szybką zmianę. Jako, że numerem tej karty jest 7, to niesie ona ze sobą szansę na lepsze.

Wróżka online czeka na Ciebie! Wróżby, tarot, numerologia, horoskop! 

Wróżka Ewa