Horoskop tygodniowy od 15 kwietnia do 21 kwietnia

Horoskop tygodniowy od 15 kwietnia do 21 kwietnia

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 15 – 21 kwietnia 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Walet Monet
Na zodiakalne wodniki czeka w tym tygodniu świetna okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która może być przez nie postrzegana, jako solidna i naprawdę godna uwagi.  Karta ta może zwiastować zawarcie korzystnego kontraktu, powierzenie nowego zadania. Także w związkach osobistych niesie perspektywę zmysłowych doznań lub bardzo korzystną propozycję.

Zdrowie: Wielki Arkan Maga
W tym tygodniu zodiakalne wodniki postanowią zadbać o siebie. To dobry moment na rozpoczęcie diety, na ułożenie nowego, zdrowego planu żywieniowego i treningowego. Na efekty trzeba będzie poczekać, ale przy wytrwałości i systematyczności wodniki mogą odnieść sukces.

Uczucia: Dwójka Pucharów
W sferze uczuć u wodników zapowiada się bardzo dobry czas. Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślna wróżba. Osoby samotne mogą zaś wdać się w nowy romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny i małżeństwo.

Praca: Czwórka Mieczy
W życiu zawodowym wodników pojawi się możliwość podjęcia pracy poza granicami kraju. Wpływy na decyzje dotyczące kariery będą miały codzienne wydatki i domowy budżet wodników, których apetyty są być może większe niż obecne możliwości

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Rydwanu
Ten tydzień będzie dla zodiakalnych ryb szalony, będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im wyjazd lub podróż służbowa. Ryby mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.

Zdrowie: Piątka Buław
Stan zdrowia ryb będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w nich duch sportowej rywalizacji. Ryby będą miały okazję w nadchodzącym tygodniu sprawdzić swoje siły. Rywalizacja, do jakiej staną będzie miała czysto zabawowy charakter.

Uczucia: Trójka Pucharów
W uczuciach ryb będzie dominowało poczucie szczęścia i stabilizacji. Karta ta oznacza stworzenie związku opartego na prawdzie i tolerancji. Może oznaczać też plany matrymonialne lub możliwość narodzin dziecka. Dla samotnych ryb to także pomyślna wróżba, spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Karta ta zwiastuje im zapowiedź nowej przyjaźni lub miłości.

Praca: Wielki Arkan Umiaru
W życiu zawodowym ryby wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Pucharów
W tym tygodniu barany będą cieszyły się harmonią, oraz miłością. Przed nimi bardzo uczuciowy okres. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie, ich emocje będą szczere. Nie poddadzą się złudzeniom i iluzji. Barany czekają miłe spotkania. W związkach i rodzinie zapanuje atmosfera miłości przepełnionej wdzięcznością.

Zdrowie: As Buław
W najbliższych dniach zodiakalne barany będą mogły cieszyć się wspaniałą witalnością. Ich zdrowie będzie w najlepszym porządku, nic nie będzie mu zagrażało.

Uczucia: Czwórka Buław
W sercach baranów po niedawnych perturbacjach nastąpią lepsze czasy. Karta ta mówi, że osoby będące w związku, będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będą wobec partnera otwarte, przyjazne i pełne miłości. Barany będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem, a na osoby samotne czekają nowe znajomości.

Praca: Wielki Arkan Diabła
W tym tygodniu barany mogą być narażone na nieuczciwą konkurencję. Mogą dostać propozycję balansująca na granicy prawa, a decyzja, jaką podejmą może mieć poważne konsekwencje. Szybki i łatwy zysk, jaki znajdzie się w zasięgu baranów nie koniecznie wyjdzie im na dobre. Należy uważać, by w interesach działać zgodnie z prawem i normami etycznymi.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Świata
Zodiakalne byki będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie, by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla byków na wyciągnięcie ręki.

Zdrowie: Królowa Pucharów
W tym tygodniu byki mogą pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie byki również nie mają powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Król Mieczy
Z sferze emocjonalnej u byków wiele się wyjaśni, atmosfera się oczyści i byki nabiorą nieco dystansu do swoich emocji. W sytuacjach,  w których czują się w uzależnione i ubezwłasnowolnione przez partnera rozstanie podyktowane rozsądkiem może być, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne. Byki powinny uważać by nie traktować partnera obcesowo. Osoby samotne, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek.

Praca: Rycerz Pucharów
Byki mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością byki będą zadowolone zarówno z tego, co robią jak i z jakości wykonania swoich zadań.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet
Karta ta przepowiada bliźniętom rychły zawodowy sukces, a nawet pokaźny zysk. Bliźnięta mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą zamierzony efekt. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Zdrowie: As Mieczy
Jeśli bliźnięta przebywały w szpitalu, to w nadchodzących dniach go opuszczą. Odzyskają dobrą formę i będą cieszyły się witalnością. Karta ta może zwiastować nowe życie, a zatem narodziny dziecka.

Uczucia: Szóstka Buław
Bliźnięta czeka naprawdę gorący tydzień. Ich uczucia rozpalą się do białości, jeśli tylko będą mogły przejąć władzę w związku. Karta ta może zapowiadać zawarcie związku małżeńskiego lub narodziny dziecka. To bardzo dobra wróżba i dla zakochanych i dla tych szukających miłości.

Praca: Król Monet
Bliźnięta mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Bliźnięta w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych funduszy.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Ósemka Monet
Raki muszą być w tym tygodniu gotowe na wytężoną pracę. Mogą osiągnąć sukces, jeśli należycie przyłożą się do pracy i włożą w nią całe serce i energię. Nie powinny iść na skróty, lecz wykazać się cierpliwością i skromnością. Wszystkie te wysiłki zaowocują już niebawem w postaci trwałego i poważnego sukcesu.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej
W tym tygodniu nad rakami roztoczy opiekę osoba bardzo im życzliwa, być może matka lub przyjaciółka. Pomoże im dojść do siebie, zadbać o kondycję i zdrową dietę. To pozytywna karta, o ile tylko raki będą w stanie przyjąć wsparcie i znajdą czas by poddać się pielęgnacyjnym zabiegom. To znacznie poprawi ich stan ciała i ducha.

Uczucia: Rycerz Mieczy
Życie uczuciowe raków w nadchodzącym tygodniu będzie nie do pozazdroszczenia. Karta ta oznacza, bowiem oziębienie i skostnienie uczuć, często także ich nagłą zmianę. Raki mogą czuć rozgoryczenie wobec partnera, a w skrajnych przypadkach nawet nienawiść. To czas ciężkiej próby dla związków. Osobom samotnym karta ta nie daje w tym czasie szansy na miłość.

Praca: Szóstka Mieczy
W życiu zawodowym raków rozpocznie się coś nowego. Może to być zmiana pracy lub zawodu albo objęcie nowych obowiązków. Raki opuszczą dobrze znajome terytorium i z ostrożnością będą badać nowe otoczenie. Będą musiały poczuć się pewniej zanim podejmą nowe działania. Stan zawieszenia może wywoływać uczucie niepewności, tremę, czy nawet lęk.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Siódemka Pucharów
Zodiakalne lwy w tym tygodniu będą narażone na fałszywe nadzieje, mogą pozwolić się omamić. Karta ta zapowiada rozczarowania i stanowi ostrzeżenie. Lwy uparcie chcą patrzeć na świat przez różowe okulary muszą uważać, by nie zagubić się w irracjonalnym świecie. Taka postawa może spowodować, że zagubią się w marzeniach, które w konfrontacji z rzeczywistością pękną niczym bańki mydlane.

Zdrowie: Dziewiątka Mieczy
Do sielanki lwów wkradną się drobne kłopoty zdrowotne. Karta ta odnosi się do chorób związanych z górnymi drogami oddechowymi. Dobrze by było pomyśleć o badaniach u specjalisty. Lwy mogą też skarżyć się ba bezsenność i koszmary senne.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny
Uczucia lwów będą w tym tygodniu ambiwalentne. Raz będą cieszyły się sielanką w związku, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu stagnacji i rutyny. Koło Fortuny, to jednak karta wielkiej szansy i przy odrobinie inicjatywy lwy mogą sprawić, że ich związek znów rozkwitnie.

Praca: Wielki Arkan Wisielca
Ten tydzień będzie dla lwów bardzo wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko lwy będą musiały nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągną poziom, do którego dążą. Nie będzie to prosta droga, jednak to sukces okaże się trwały.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dwójka Mieczy
W tym tygodniu osoby spod znaku panny mogą poczuć zwątpienie. Rozpaczliwie próbują zachować stanowczą postawę i grać pewnych siebie, jednak będzie to dla nich coraz trudniejsze. Muszą faktycznie znaleźć w sobie siłę, wówczas będzie ją widać również na zewnątrz. Pewien obszar wiedzy pozostanie dla panien niedostępny, gdyż nie są jeszcze gotowe by poznać wszystkie tajemnice.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu
Panny zdecydują się zadbać o siebie na poważnie. Rozliczą się z wakacyjnych szaleństw, być może zdecydują się na dietę, gruntowne badania lub zmianę stylu życia na zdrowszy. Będzie to poważne wyzwanie, którego realizacja może dać pannom nie tylko dużo satysfakcji, ale i znacznie poprawić ich kondycję.

Uczucia: Dwójka Buław
W życiu uczuciowym zodiakalnych panien może coś zgrzytać. Panny będą trzymały innych na dystans, może od nich powiać chłodem. Uważajcie, aby ta oziębłość nie doprowadziła do zranienia kogoś, na kim Wam zależy. Kryzys pomoże rozwiązać szczera rozmowa, jednak nie róbcie niczego na siłę.

Praca: Rycerz Buław
Osoby spod znaku panny będą pełne zapału w zawodowych kwestiach, jednak może brakować im cierpliwości. Ciężko im przyjąć do wiadomości, że aby osiągnąć sukces potrzebują dużo więcej czasu. Karta ta oznacza też rywalizację w miejscu pracy.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarza
Cesarz da osobom spod znaku wagi poczucie władzy i niezależności. Będą śmiało podejmowały decyzje i odważnie sięgały po to, co uznają za interesujące. Jest to szczególnie dobry czas dla mężczyzn spod tego znaku, zaś kobiety spod znaku wagi będą w tym czasie nieco bardziej stanowcze.

Zdrowie: Dziesiątka Buław
Zodiakalne wagi będą musiały w tym tygodniu uważać na zdrowie, by nie zapaść na przewlekłe schorzenia. Dobytym pomysłem będzie skontrolowanie głównych narządów wewnętrznych i w razie złych wyników konsultacje z lekarzem specjalistą.

Uczucia: Trójka Mieczy
Wagi czeka w tym tygodniu zawód miłosny. Być może sprzeczka doprowadzi do zranienia partnera. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrości, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku. Samotne wagi w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.

Praca: Ósemka Pucharów
Przed wagami zawodowe zmiany, które w diametralny sposób poprawią ich sytuację. Rozpocznie się u nich dobra passa, która otworzy możliwości nowych inwestycji. To zapowiedź sukcesu twórczego, który zaowocuje nowymi pomysłami. Zapowiada się zmiana pracy lub stanowiska, co poprawi warunki życia, pomoże w znacznym stopniu rozwinąć działalność i zapewni stabilność majątkową wag.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów
Skorpiony czeka wiele chwil radości, miłość, sukces i szczęście. Wykonywanie planów i realizacja marzeń da im okazję do świętowania w gronie najbliższych. Zdobycie tego, o co wielu zabiega, spowoduje zasłużone poczucie dumy. Karta ta mówi również o przestrzeganiu tradycji rodzinnych i niechęci do wprowadzania zmian w tej sferze.

Zdrowie: Ósemka Buław
Karta ta oznacza, że w sferze zdrowotnej skorpionów szykują się pozytywne zmiany. Ich stare, niezbyt dobre nawyki i przekonania zaczną ulegać zmianie. Nastąpi to znacznie szybciej i prościej niż się spodziewają. Karta ta jest zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Skorpiony z pewnością będą w doskonałej kondycji.

Uczucia: Dziesiątka Monet
Która ta zapowiada piękny czas, w którym z radością będzie można przeżywać związek we wszystkich jego aspektach. Skorpion doceni w końcu małe gesty, które z przyzwyczajenia lekceważył. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Jeśli skorpiony przezwyciężą niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilną i trwałą relację. Karta ta, to zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca: Siódemka Mieczy
To karta, która mówi, że skorpiony narażą się na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe skorpiony powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław
Wszystkie przeszkody na drodze strzelców zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Ósemka Mieczy
Strzelce nie będą się mogły pozbyć ograniczających je zahamowań. Ograniczenia, które stanowią źródło ich zmartwień są jednak tak naprawdę nakładane przez nich samych. Przełamywanie psychicznych barier będzie w tym tygodniu głównym zdrowotnym problemem strzelców.

Uczucia: Czwórka Monet
Strzelce mogą odczuwać wewnętrzne napięcia i być niepewne swoich uczuć. Mogą popaść w lekkie przygnębienie z powodu swojego życia osobistego. Niepewność i poczucie zagrożenia będą się starały zamienić w znane dobrze schematy i rytuały. Karta ta jest ostrzeżeniem przed nadmiernym asekurowaniem się w obawie przed emocjonalnym zranieniem. To nie sprzyja związkom. Przyda się więcej zaufania do partnera.

Praca: Królowa Pucharów
W sferze pracy strzelce wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki, by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Walet Mieczy
W tym tygodniu koziorożce mogą liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Walet mieczy może też oznaczać, że koziorożce będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega, by nie wplątać się z tego powodu w konflikt.

Zdrowie: Szóstka Monet
Jeśli koziorożce będą się czuły nieco słabiej, to będą mogły liczyć na opiekę i wsparcie osób bliskich. Pod ich czułą opieką szybko odzyskają siły. Karta ta może jednak oznaczać, że to same koziorożce będą niosły pomoc, wsparcie i radę komuś w potrzebie. Ich bezinteresowna pomoc i wspaniałomyślność będzie płynęła ze szczerego serca.

Uczucia: Czwórka Pucharów
Czarne chmury pojawią się nad sercami koziorożców, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje koziorożcom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Koziorożce same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Wielki Arkan Gwiazdy
W tym tygodniu praca będzie dla koziorożców miejscem kojarzącym się bardziej z odpoczynkiem niż harówką. Osoby, które do tej pory musiały włączyć o swoje zostaną docenione. Ich wysiłki przyniosą efekty i będą miały czas na ułożenie nowego planu działania i reorganizację. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i spokój.

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka! Tarot, runy, astrologia, wróżka online!

Wróżka Enid