Horoskop tygodniowy od 01 lipca do 07 lipca 2019

Horoskop tygodniowy od 01 lipca do 07 lipca 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 01 - 07 lipca 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Świata
Wodniki będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla wodników na wyciągnięcie ręki.

Zdrowie: Rycerz Buław
Ta karta to wyraz przedsiębiorczości, żądzy przygód i nowych wrażeń, temperamentu i niecierpliwości. Wodnikom nie zabraknie energii i mimo burzy emocji będą umiały wykrzesać z siebie zapał, który będzie porywający i ożywczy. Energii im nie zabraknie.

Uczucia: Dziewiątka Buław
Emocjonalnie wodniki nie będą gotowe na nowe związki. Przeżyte trudności zniechęcą je do zacieśniania więzi z drugim człowiekiem, gdyż boją się ponownego zranienia. Zbudują wokół siebie mór i przez to mogą stracić możliwość nawiązania z kimś bliższej relacji. Obawy te są jednak niesłuszne i wodniki powinny otworzyć się na innych. W związkach należy popracować nad okazywaniem sobie uczuć.

Praca: Wielki Arkan Wisielca
Ten tydzień będzie dla wodników bardzo wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko będą musiały nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągną poziom, do którego dążą. Nie będzie to prosta droga, jednak to sukces okaże się trwały.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła
W życiu zodiakalnych ryb będzie się w tym tygodniu bardzo dużo działo. Będą targały nimi burzliwe uczucia, namiętności, sprzeczne emocje, często będzie pojawiał się w nich gniew. Ryby będą musiały opierać się kuszącym, lecz szemranym propozycjom. Dużo sił będzie wymagało od nich zachowanie samodyscypliny.

Zdrowie: Dziewiątka Pucharów
Ryby poświęca się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków
W uczuciach nadejdzie dla ryb czas szczęścia i spełnienia. Osoby będące w związkach będą cieszyły się pełnią miłości, bliskości i zrozumienia. Osoby rozglądające się za partnerem powinny jednak wybierać rozważnie, gdyż pokusa burzliwego romansu może zniweczyć ich szansę na zbudowanie trwałego związku z wartościową osobą.

Praca: Ósemka Mieczy
Ryby na prawdziwe efekty swojej pracy będą musiały poczekać nawet kilka lat, jednak mają szansę na sukces. Potrzebny jest im jednak czas na poznanie swojej branży i wyrobienie sobie pozycji zawodowej. Karta zapowiada zyski i sukcesy w pracy związanej z podróżą lub komunikacją.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Mocy
W najbliższym czasie osoby spod znaku barana mogą czekać pewne przeciwności losu. Barany mają jednak wszelkie możliwe warunki, zarówno wiedzę, umiejętności, siłę psychiczną oraz fizyczną, by pokonać je wszystkie. Dzięki sprostaniu wyzwaniom wzroście ich poczucie własnej włości, zdobędą wiedzę i umiejętności, które przydadzą im się w przyszłości.

Zdrowie: Wielki Arkan Rydwanu
W nadchodzącym czasie barany będą bardzo zabiegane, będą miały masę spraw do załatwienia w różnych miejscach. Podróże, szalone tempo i ilość nowości wokół odbiją się nieco na ich formie fizycznej. Warto w tym całym radosnym szaleństwie znaleźć chwilę dla siebie i złapać oddech.

Uczucia: As Monet
W nadchodzących dniach osoby spod znaku barana mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę.

Praca: Walet Mieczy
Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych barany powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy
Byki powinny w tym tygodniu szczególnie uważać by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Byki mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Czwórka Monet
Karta ta sugeruje, że ostatnio zodiakalny byk o nie dbał szczególnie i swoje zdrowie, bo skupił się na karierze i pomnażaniu bogactwa. Byki to z natury osoby silne i cieszące się dobrą kondycją, warto, więc o nią zadbać.

Uczucia: Wielki Arkan Słońca
Wielki Arkan Słońca zapewni bykom szczęście w miłości. Odniosą sukces w swoich staraniach i zdobędą obiekt swoich westchnień. Osoby będące w związkach będą natomiast cieszyły się atmosferą pełną ciepła, miłości i spełnienia. Pary starające się o dziecko będą miały wielkie szanse powodzenia.

Praca: Siódemka Buław
U byków w pracy nastanie dobra passa. Przy odrobinie rozsądku bykom uda się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da im motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet
Karta ta zapowiada w życiu bliźniąt nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to bliźniętom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Piątka Pucharów
Bliźnięta mogą odczuwać dawne kontuzje. W tym tygodniu może im też dokuczać melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Karta ta mówi jednak, że bliźnięta nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.

Uczucia: Trójka Pucharów
W uczuciach bliźniąt będzie dominowało poczucie szczęścia i stabilizacji. Karta ta oznacza stworzenie związku opartego na prawdzie i tolerancji. Może oznaczać też plany matrymonialne lub możliwość narodzin dziecka. Dla samotnych osób, to także pomyślna wróżba, spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Karta ta zwiastuje im zapowiedź nowej przyjaźni lub miłości.

Praca: Królowa Pucharów
W sferze pracy bliźnięta wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Rycerz Pucharów
Raki w tym tygodniu poczują wokół siebie życzliwą, przyjazną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. To dobry czas, sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką.

Zdrowie: Królowa Monet
Zodiakalne raki mogą popaść w pracoholizm, co spowoduje u nich spadek witalności. Warto zadbać o to, by porządnie wypocząć, zregenerować siły i nabrać emocjonalnego dystansu do spraw zawodowych. Wówczas kondycja raków znacznie się poprawi.

Uczucia: Trójka Monet
Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem rak będzie musiał zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych osób to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.

Praca: Ósemka Pucharów
Raki czekają zawodowe zmiany, które w diametralny sposób poprawią ich sytuację. Rozpocznie się dobra passa, która otworzy możliwości nowych inwestycji. To zapowiedź sukcesu twórczego, który zaowocuje nowymi pomysłami. Zapowiada się zmiana pracy lub stanowiska, co poprawi warunki życia raków, pomoże im w znacznym stopniu rozwinąć działalność i zapewni stabilność majątkową.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Siódemka Pucharów
Lwy w tym tygodniu będą narażone na fałszywe nadzieje, mogą pozwolić się omamić. Karta ta zapowiada rozczarowania i stanowi ostrzeżenie. Lwy uparcie chcą patrzeć na świat przez różowe okulary muszą uważać, by nie zagubić się w irracjonalnym świecie. Taka postawa może spowodować, że zagubią się w marzeniach, które w konfrontacji z rzeczywistością pękną niczym bańki mydlane.

Zdrowie: Dwójka Monet
W tych dniach lwy powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Karta ta ostrzega przed tym, aby przez własną nieuwagę nie zrobić sobie krzywdy.

Uczucia: Królowa Buław
Dla lwów nadejdzie okres emocjonalnego rozwoju i nowych porywających uczuć. Karta ta oznacza ożywienie dla istniejących związków, zaś samotne osoby mogą liczyć na spotkanie kogoś ekscytującego. Lwy poczują też napływ miłosnej energii i będą dążyły do bliskości z ukochaną osobą.

Praca: Królowa Monet
Lwy mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Niektóre lwy w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych wcześniej funduszy.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Czwórka Pucharów
W tym tygodniu panny będą miały wszystkiego w nadmiarze, ten przesyt może być aż nieprzyjemny. Karta wskazuje na niestałość uczuć. Zły humor panien może wyrażać się różnymi formami zachowania: od dokuczliwości i otępienia do uporu, rozgoryczenia. Panny mogą być apatyczne, ociężałe i odczuwać kryzys z powodu niespełnienia.

Zdrowie: Czwórka Mieczy
Panny nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych panien będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Wielki Arkan Maga
Panny postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne panny będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Czwórka Buław
Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie pannom wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: As Buław
Wagi powinny w tym tygodniu nieco się zmobilizować, odnaleźć i wykorzystać ciekawą szansę. Dotyczy ona działań wymagających od nich dużej przedsiębiorczości oraz odwagi. Aby odnieść sukces wagi muszą być gotowe do podjęcia ryzyka. As Buław wskazuje na duży na entuzjazm i zapał do samodzielnego rozwoju.

Zdrowie: Siódemka Mieczy
Wagom mogą zacząć doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.

Uczucia: Trójka Mieczy
Wagom może w tym tygodniu przytrafić się miłosny zawód. Być może sprzeczka doprowadzi do zranienia partnera. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrości, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku. Samotne wagi w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.

Praca: Dziesiątka Buław
W życiu zawodowym osób spod znaku wagi szykuje się zmiana na lesze, awans lub podwyżka. Wszystko to mogą osiągnąć realizując dobry plan działania. Jeśli wagi będą planowały zmianę pracy, to uda im się znaleźć miejsce, w którym będą osiągały lepsze efekty swoich starań. Karta ta zapowiada poprawę warunków finansowych, ale też ostrzega by „liczyć siły na zamiary”.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Szóstka Pucharów
Ta karta prowadzi w przeszłość. Pokazuje, że w skorpionach obudzą się romantyczne wspomnienia. Sentymentalne traktowanie spraw może zniekształcić postrzeganie teraźniejszości przez skorpiony. Ponieważ karta ta pokazuje często obrazy z przeszłości, może inspirować do wyrażania uczuć w malarstwie, poezji lub innych sztukach. Należy jednak uważać, by nie zatracić się w nierealnym świecie.

Zdrowie: Królowa Mieczy
U osób spod znaku skorpiona może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Skorpiony mogą odczuwać spadek sił witalnych i letnie przesilenie. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Skorpiony powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Piątka Monet
Skorpiony skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko skorpionom uda się zmienić własne nastawienie. Dużą pomocą okaże się ich partner. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Praca: Ósemka Monet
Karta ta mówi, że skorpiony będą miały szansę objąć nową posadę lub przyjąć nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Ósemka Buław
W życiu strzelców będzie się w tym tygodniu działo dużo dobrego. Czują już, ze coś wisi w powietrzu. Coś, na co czekają nastąpi o wiele szybciej, niż oczekiwali, w zasadzie to już zaczęło, tylko jeszcze nie zostało zauważone. Ta karta to zapowiedź radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Dziewiątka Monet
Nieustanna walka z przeciwnościami nadszarpnie zdrowie strzelców. Życie w ciągłym stresie i niepewności może doprowadzić do rozstroju psychicznego wrażliwsze osoby. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.

Uczucia: Wielki Arkan Sądu
Strzelce w tym tygodniu podejmą ważą decyzję w sprawach związanych z ich związkiem i uczuciami. Postarają się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć wiążącą decyzję, co do następnego kroku. Wybiorą to, co będzie dla nich najlepsze. Być może strzelce będą chciały zadeklarować swoje uczucia lub pomyślą o sformalizowaniu związku. Osoby samotne jasno określą zaś, jakiego partnera szukają.

Praca: Szóstka Monet
Ten tydzień będzie sprzyjał karierze strzelców. Możliwa będzie nowa transakcja i przypływ gotówki. Wysiłki strzelców zostaną zauważone i docenione. Należy jednak uważać, by zanadto nie uzależnić się od zwierzchnika. Strzelce będące w trudnej sytuacji mogą liczyć na pomoc bliskich.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów
W życiu osób spod znaku koziorożca pojawią się nowi ludzie, być może powstaną nowe przyjaźnie lub nawet rozpoczną nowe związki. Karta ta oznacza też akt zgody, porozumienie lub zawarcie umowy. Nastąpi wyciszenie istniejących konfliktów, jest to zapowiedź harmonii i radości. Najlepszym rozwiązaniem we wszelkich sporach będzie porozumienie i kompromis.

Zdrowie: Szóstka Buław
Koziorożce, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Koziorożce, które są w formie będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarza
Ten tydzień będzie dla koziorożców czasem uczuciowego bezpieczeństwa. Będę mogły polegać na silnych i odważnych partnerach, którzy zaopiekują się nimi. Dzięki subtelnej sztuce dyplomacji osoby spod znaku koziorożca osiągną w relacjach z ludźmi to, czego zapragną.

Praca: Dwójka Buław
Karta ta oznacza, że osoby spod znaku koziorożca mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki zawodowe będą wykonywały niejako z przymusu i bez zainteresowania. W ważnych dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji będą starały się zachować neutralną lub bierną pozycję. Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

Wróżki online! Tarot, runy, horoskop, sennik, astrolog, numerolog! 

Jasnowidz Ewa