Horoskop tygodniowy od 22 lipca do 28 lipca 2019

Horoskop tygodniowy od 22 lipca do 28 lipca 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 22 – 28 lipca 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów
Wodniki będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której wodniki staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy
U wodników w nadchodzących dniach mogą pojawić się skłonności do chorób związanych z głową, oczami, uszami i zatokami. W ich następstwie mogą wystąpić schorzenia neurologiczne, należy, zatem unikać potencjalnych zagrożeń i urazów.

Uczucia: Wielki Arkan Sprawiedliwości
W życiu miłosnym wodników zaoponuje upragniona równowaga. Chwila spokoju i harmonii pozwoli im poukładać sprawy sercowe i cieszyć się nimi w spokoju. Osoby w związkach będą czuły się zadowolone i spełnione, zaś osoby poszukujące miłości powinny uczciwie oceniać innych i nie zatajać prawdy o sobie.

Praca: Siódemka Monet
W sferze zawodowej wodniki powinny nastawić się na powolny, ale stały rozwój. Tam gdzie spodziewają się szybkich rezultatów, spotka je rozczarowanie. Brak cierpliwości  i nadmiar pomysłów powoduje ryzyko niepowodzenia. Jeśli wodnikom uda się wykrzesać więcej cierpliwości i skupić na systematycznej pracy, mogą być pewne pozytywnego rezultatu.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarza
Cesarz da osobom spod znaku ryb poczucie władzy i niezależności. Będą śmiało podejmowały decyzje i odważnie sięgały po to, co uznają za interesujące. Jest to szczególnie dobry czas dla mężczyzn spod tego znaku, zaś kobiety spod znaku ryb będą w tym czasie zdecydowanie bardziej stanowcze.

Zdrowie: Dziesiątka Buław
Ryby dopadnie w tym tygodniu zmęczenie. Bardzo dużo wymagają od siebie, przez co często tracą szerszą perspektywę. To także karta przygnębienia, rozdrażnienia, wycofania. Jeśli jednak ryby przystosują się do funkcjonowania w nowej sytuacji ich problemy znikną. Zdecydowanie potrzebują dystansu  i przerwy.

Uczucia: Dwójka Monet
W sferze uczuć u ryb zapowiada się bardzo dobry czas. Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślna wróżba. Osoby samotne mogą zaś wdać się w nowy romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny i małżeństwo.

Praca: Wielki Arkan Umiaru
W życiu zawodowym ryby wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Walet Monet
Na zodiakalne barany czeka w tym tygodniu świetna okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która może być przez nie postrzegana, jako solidna i naprawdę godna uwagi.  Karta ta może zwiastować zawarcie korzystnego kontraktu, powierzenie nowego zadania. Także w związkach osobistych niesie perspektywę zmysłowych doznań lub bardzo korzystną propozycję.

Zdrowie: Dziewiątka Buław
Walka ze stresem i przeciwnościami losu może w tym tygodniu nadszarpnąć formę baranów. Nerwowość może objawić się gorszym samopoczuciem, a w skrajnych przypadkach stres może doprowadzić wrażliwsze barany do rozstroju nerwowego. Mogą dokuczać im problemy ze strony układu krążenia.

Uczucia: Siódemka Buław
Karta ta mówi, że związek barana jest zagrożony. Może ona wskazywać na bezpośredni konflikt. Z reguły jednak pokazuje jakąś trzecią osobę, która wtrąca się i zakłóca spokój pary. Może również oznaczać, że w poszukiwaniu i staraniach o nowego partnera nie jesteśmy sami, lecz mamy zazdrosnych rywali.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Zawodowo barany będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Barany nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Kochanków
Pojawienie się karty Kochanków oznacza, że we wszystkich aspektach życia byki będą w tym tygodniu miały wiele szczęścia. Wokół nich będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do nich garnąć. Karta ta może też oznaczać, że byki będą musiały dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem. To bardzo dobra karta dla wszelkich praktyk miłosnych.

Zdrowie: Piątka Monet
Życie zawodowe byków będzie źródłem ich frustracji. Praca kosztuje je wiele emocji, a to sprawia, że byki stają się nerwowe. Wszystko to ma swoją podstawę na podłożu ekonomicznym, gdyż byki pragną się rozwijać, jednak nie chcą ryzykować. Nadmiar stresu może mieć negatywny wpływ na ich stan zdrowia.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu
Życie uczuciowe byków nabierze rozpędu. Bardzo korzystny wpływ na ich relacje będzie miał wyjazd, zmiana miejsca pobytu, może krótki urlop. Samotne byki mogą liczyć na wakacyjny romans i mnóstwo szalonej zabawy.

Praca: Wielki Arkan Księżyca
Osoby obdarzone intuicją i umiejące zawierzyć jej podszeptom mogą odkryć tajemnicę, która diametralnie zmieni ich sytuację zawodową. Jednak byki ufające czystej logice mogą w tym tygodniu czuć się zagubione i nie powinny podejmować w tym czasie wiążących decyzji zawodowych.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Walet Mieczy
W tym tygodniu bliźnięta mogą liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Walet mieczy może też oznaczać, że bliźnięta będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega by nie wplątać się z tego powodu w konflikt.

Zdrowie: Wielki Arkan Maga
W tym tygodniu zodiakalne bliźnięta postanowią zadbać o siebie. To dobry moment na rozpoczęcie diety, na ułożenie nowego, zdrowego planu żywieniowego i treningowego. Na efekty trzeba będzie poczekać, ale przy wytrwałości i systematyczności bliźnięta mogą odnieść sukces.

Uczucia: Trójka Buław
W nadchodzących dniach bliźnięta stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Dla samotnych bliźniąt to zapowiedź stworzenia sprzyjających warunków, dzięki czemu osoby te mogą oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

Praca: As Monet
W pracy bliźnięta będą miały szansę na osiągnięcie tego, co sobie zaplanowały. Może to być bezpieczeństwo finansowe lub prestiż i uznanie. Nie zabraknie też poczucia zadowolenia i przekonania, że to, co się robi ma sens. Karta mówi, że bliźnięta mają znakomite perspektywy na osiągnięcie swoich celów zawodowych.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Szóstka Monet
Zodiakalne raki przekonają się w tym tygodniu, że uprzejmość i pomoc, jaką wcześniej okazywały innym wróci do nich. W razie jakichkolwiek trudności raki będą mogły liczyć na bezinteresowną pomoc. Doświadczą hojności i wsparcia życzliwych osób. Raki czeka nagroda za okazane serce i nowe obiecujące projekty.

Zdrowie: Czwórka Pucharów
Raki mogą w tym tygodniu być zamknięte w sobie i unikać kontaktów zewnętrznych. Będą starały się pokonać apatię poprzez medytację i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Uczucia: Ósemka Monet
W miłości raków zapowiada się początek czegoś nowego. Osoby będące już w stałym związku zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji i będą snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany. Osoby poszukujące swojej drugiej połowy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek.

Praca: Wielki Arkan Cesarzowej
Raki będą w nadchodzących dniach współpracowały z kobietą na wysokim stanowisku. Współpraca ta może okazać się dla nich bardzo inspirująca, a sama osoba Cesarzowej może w przyszłości wspierać ich działania. W pracy zapanuje dobra atmosfera, sprzyjająca współpracy całego zespołu.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów
W życiu osób spod znaku lwa pojawią się nowi ludzie, być może powstaną nowe przyjaźnie lub nawet rozpoczną nowe związki. Karta ta oznacza też akt zgody, porozumienie lub zawarcie umowy. Nastąpi wyciszenie istniejących konfliktów, jest to zapowiedź harmonii i radości. Najlepszym rozwiązaniem we wszelkich sporach będzie porozumienie i kompromis.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci
Stan zdrowia osób spod znaku lwa może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory lwy cieszyły się dobrym zdrowiem powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Walet Buław
Karta ta często oznacza zaproszenie do przygód. Dla lwów będących w związkach zapowiada ona ożywczą perspektywę. Dla osób samotnych to zachęta do rozpoczęcia nowej, podniecającej znajomości. Czasami karta ta oznacza ochotę na poszukiwanie przygód poza utartymi ścieżkami.

Praca: Rycerz Pucharów
Lwy mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której lwy będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością lwy będą zadowolone zarówno z tego, co robią jak i z jakości wykonania swoich zadań.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy
Nadchodzący tydzień to dla panien czas odpoczynku po wyczerpujących zmaganiach. Będą miały czas by się wyciszyć, zregenerować psychicznie i fizycznie. Pod osłoną Gwiazdy zyskają czas na to, aby przeanalizować swoje dotychczasowe dokonania i przygotować plan na przyszłość.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny
Zodiakalne panny będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Panny powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Królowa Monet
U panien mających stałego partnera, bądź rodzin, zapowiada się czas harmonii, zgody i zrozumienia. W tym tygodniu osoby z tego znaku będą doceniały obecność kochającej się i wspierającej rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Praca: Ósemka Mieczy
Panny na prawdziwe efekty swojej pracy będą musiały poczekać nawet kilka lat, jednak mają szansę na sukces. Potrzebny jest im jednak czas na poznanie swojej branży i wyrobienie sobie pozycji zawodowej. Karta zapowiada zyski i sukcesy w pracy związanej z podróżą lub komunikacją.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet
Karta ta zwiastuje wiele okazji na poprawienie sytuacji majątkowej wag. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie wagi mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw

Zdrowie: Siódemka Pucharów
Wagi w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, skupione na swoich własnych emocjach, w których same mogą czuć się zagubienie. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że wagi okażą się trudne w codziennym współżyciu, gdyż same do końca nie będą wiedziały, czego chcą.

Uczucia: Rycerz Mieczy
Życie uczuciowe wag w nadchodzącym tygodniu będzie nie do pozazdroszczenia. Karta ta oznacza, bowiem oziębienie i skostnienie uczuć, często także ich nagłą zmianę. Wagi mogą czuć rozgoryczenie wobec partnera, a w skrajnych przypadkach nawet nienawiść. To czas ciężkiej próby dla związków. Osobom samotnym karta ta nie daje w tym czasie szansy na miłość.

Praca: As Pucharów
Karta ta oznacza, że wagi są na właściwej drodze, drodze, która może poprowadzić je do odkrycia swojego powołania. Być może odkryją w sobie talent wykraczających ponad powszechne wyobrażenie. Karta ta zapowiada ziszczenie się życzeń dotyczących kariery zawodowej. Mówi o pomyślnie zdanych egzaminach oraz realizacji planów i projektów

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy
Karta ta ukazuje, że nad skorpionami będą zbierały się ciemne chmury. Nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Skorpiony muszą uważać, żeby nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza skorpionom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Ósemka Pucharów
Karta ta zapowiada regenerację sił witalnych. Skorpiony mają szansę rozstać się ze złymi nawykami i nałogami. Nie będzie to proste, ale skorpiony zaczną w dojrzały i odpowiedzialny sposób dbać o swoje zdrowie. Być może poczują upływ czasu i do skłoni je do zadbani o siebie na poważnie.

Uczucia: Królowa Buław
Dla zodiakalnych skorpionów nadejdzie tydzień emocjonalnego rozwoju. Czeka je rozkwit nowych i porywających uczuć. Karta ta oznacza zdecydowane ożywienie dla istniejących związków, także na płaszczyźnie erotycznej. Samotne skorpiony mogą liczyć na spotkanie kogoś ekscytującego.

Praca: Piątka Buław
W życiu zawodowym skorpionów nastąpi przełom. Mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da skorpionom ich przełożony.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Pucharów
W tym tygodniu strzelce będą cieszyły się harmonią, oraz miłością. Czeka je bardzo uczuciowy okres. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie, ich emocje będą szczere. Nie poddadzą się złudzeniom i iluzji. Strzelce czekają miłe spotkania. W związkach i rodzinie zapanuje atmosfera miłości przepełnionej wdzięcznością.

Zdrowie: Trójka Mieczy
Na zdrowie strzelców w nadchodzącym tygodniu będzie wpływał stres. Strzelce będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na ich stan emocjonalny.

Uczucia: Siódemka Mieczy
To dobry moment dla strzelców, by wyjaśnić wszelkie niejasności w związku. Szczera rozmowa oczyści atmosferę w związku i poprawi relacje z partnerem. Dla osób samotnych karta ta zapowiada stworzenie partnerskiego związku pełnego szczerości otwartości i pozytywnych emocji.

Praca: Szóstka Buław
Karta ta mówi, że w najbliższych dniach strzelce mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Pokazuje, że ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Królowa Pucharów
W tym tygodniu na życie osób spod znaku koziorożca będzie miała wpływ bardzo ciepła, łagodna kobieta o niezwykłej dobroci i wrażliwości. Dzięki jej opiece i wsparciu będą mogły wiele osiągnąć. Karta ta oznacza też dobrą matkę i opiekunkę, lojalną przyjaciółkę. Karta zapowiada zgodne, szczęśliwe chwile oraz oddanie dla bliskich.

Zdrowie: Król Pucharów
Koziorożce skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Analizując swoje życie wewnętrzne, będą rozwijamy siły podświadomości. Karta pokazuje powstawanie i doskonalenie się mentalnych zdolności koziorożców.

Uczucia: Trójka Monet
Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem koziorożec będzie musiał zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych osób, to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko koziorożce będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.

Praca: Król Mieczy
Karta ta oznacza, że koziorożce wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z kolegami, przełożonymi, partnerami w interesach i klientami wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może być przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością.

Serdecznie pozdrawiam, Wasza Wróżka! Tarot, runy, horoskop, sennik, astrolog, wróżba!

Wróżbitka Amber