Horoskop tygodniowy od 08 lipca do 14 lipca 2019

Horoskop tygodniowy od 08 lipca do 14 lipca 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 08 – 14 lipca 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Buław
Wżyciu wodników może pojawić się przygnębienie. Być może za dużo wymagają od siebie i przez to za bardzo angażują się w bieżące sprawy. Może się im przytrafić niezręczna sytuacja. Wodniki pragną szybkiego sukcesu, jednak prze drogę na skróty omija się pewne istotne elementy. Te braki mogą sprawić, że nowe zadania będą dla wodników przytłaczające a w skrajnym wypadku mogą odnieść porażkę. Wodniki potrzebują czasu, by odnaleźć się w nowej sytuacji i po „zaaklimatyzowaniu się” będą już funkcjonowały normalnie.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków
Karta ta da wodnikom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiącą nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych wodników zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Królowa Pucharów
Karta ta zwiastuje w uczuciach wodników czas delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. Wodniki zapragną poprawić relacje z partnerem, będą gotowe do ustępstw i poświęceń. Ich zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty. Wszystkie wodniki mogą odczuwać głęboką tęsknotę za bliskością i miłością, będą szukały oparcia w drugim człowieku.

Praca: Wielki Arkan Maga
W najbliższych dniach życie zawodowe osób spod znaku wodnika nabierze rozpędu. Nowe wyzwania, nowe projekty, nowe możliwości, to wszystko może zapowiadać awans lub rozwój kariery. Wodniki będą musiały skupić się i skoncentrować, poznają kilka nowych rzeczy i będą rozwijały swoje zdolności.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Walet Monet
Na zodiakalne ryby czeka w tym tygodniu świetna okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która może być przez nie postrzegana, jako solidna i naprawdę godna uwagi. Karta ta może zwiastować zawarcie korzystnego kontraktu, powierzenie nowego zadania. Także w związkach osobistych niesie perspektywę zmysłowych doznań lub bardzo korzystną propozycję.

Zdrowie: Królowa Monet
Ryby mogą zostać wytrącone z równowagi psychicznej. Będzie im doskwierała samotność, izolacja, odcięcie od świata. Mogą popaść w pracoholizm, co spowoduje utratę witalności.

Uczucia: Walet Mieczy
Drobne nieporozumienia w związkach ryb mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to małżeństwom grozi nawet sprawa rozwodowa.

Praca: Szóstka Buław
Karta ta mówi, że w najbliższych dniach ryby mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Pokazuje, że ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Szóstka Monet
Zodiakalne barany, ku swemu zaskoczeniu, doświadczą w tym tygodniu bezinteresownej życzliwości i pomocy ze strony osób trzecich. Miło im będzie stwierdzić, że dobro, jakie czynimy innym wraca do nas. Za okazaną ludziom sympatię i pomoc wodniki będą mogły liczyć wsparcie i serdeczność w najmniej oczekiwanej chwili.

Zdrowie: Piątka Buław
Stan zdrowia baranów będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w nich duch sportowej rywalizacji. Barany będą miały okazję w nadchodzącym tygodniu sprawdzić swoje siły. Rywalizacja, do jakiej staną będzie miała czysto zabawowy charakter.

Uczucia: Dziesiątka Monet
Uczuciowo barany będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, że więcej wymagają od siebie niż od partnera. Dla osób w stałych związkach to zapowiedź zgody, harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Wielki Arkan Mocy
W tym tygodniu w sferze zawodowej baranów mogą pojawić się pewne trudności i wyzwania, jednak są to przeszkody, które przy odpowiedniej mobilizacji uda się nie tylko przezwyciężyć, ale przekuć w sukcesy. To, że baran umie poradzić sobie w stresującej sytuacji i obrócić ją na swoją korzyść zostanie docenione przez przełożonych.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Piątka Buław
Byki odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie byki wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie: Wielki Arkan Umiaru
Dla byków najlepszą receptą na zdrowie będzie w tym tygodniu zachowanie szeroko pojętego umiaru. Byki powinny stronić od używek, nie nadwyrężać swojego zdrowia i zadbać o siebie. Dzięki temu szubko odzyskają siły, witalność i energię, będą też mogły szczerze ocenić swoją kondycję.

Uczucia: Walet Buław
Karta ta często oznacza zaproszenie do przygód. Dla byków będących w związkach zapowiada ona ożywczą perspektywę. Dla osób samotnych to zachęta do rozpoczęcia nowej, podniecającej znajomości. Czasami karta ta oznacza ochotę na poszukiwanie przygód poza utartymi ścieżkami.

Praca: Dziewiątka Buław
Bykom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, byki rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław
Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach bliźnięta będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je jednak posądzić o beztroskie niezdecydowanie. Karta ta mówi, że bliźnięta z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci
Stan zdrowia osób spod znaku bliźniąt może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory cieszyły się dobrym zdrowiem, powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Wielki Arkan Sądu
Bliźnięta w tym tygodniu podejmą ważą decyzję w sprawach związanych z ich związkiem i uczuciami. Postarają się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć wiążącą decyzję, co do następnego kroku. Wybiorą to, co będzie dla nich najlepsze. Być może bliźnięta będą chciały zadeklarować swoje uczucia lub pomyślą o sformalizowaniu związku. Osoby samotne jasno określą zaś, jakiego partnera szukają.

Praca: Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan w strefie zawodowej oznacza, że u bliźniąt będzie się w tej materii naprawdę dużo działo. Bardzo prawdopodobny jest wyjazd służbowy, albo zmiana stanowiska, czy miejsca pracy. Bliźnięta powinny przygotować się na szybką zmianę. Jako, że numerem tej karty jest 7, to niesie ona ze sobą szansę na lepsze.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Raki będą z zapałem i zaangażowaniem zdobywały nową wiedzę i umiejętności, a wszystko to w celu uzyskania wyższego poziomu wtajemniczenia w dziedzinie, na której będą skupione. Raki mogą odkryć jakiś sekret, który da im przewagę w ważnym dla nich momencie.

Zdrowie: Czwórka Mieczy
Raki nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych raków będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Czwórka Pucharów
Czarne chmury pojawią się nad sercami raków, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje rakom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Raki same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Wielki Arkan Wieży
W życiu zawodowym raków mogą pojawić się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Słońca
Dla osób spod znaku lwa ten tydzień będzie niezwykle udany. Wszelkie zmartwienia i smutki odejdą, zastąpi je radość i szczęście. Lwy spędzą miłe chwile w gronie najbliższych. Słońce jest kartą, która zapowiada urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny
Lwy będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Lwy powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Ósemka Monet
W miłości lwów zapowiada się początek czegoś nowego. Osoby będące już w stałym związku zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji i będą snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany. Osoby poszukujące swojej drugiej połowy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek.

Praca: Czwórka Buław
Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie lwom wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: As Mieczy
Panny rozpoczną w swoim życiu nowy etap i wejdą w niego w pełni świadomie. Umieją kierować się rozsądkiem i pokładają słuszną wiarę w siłę swojego intelektu. Wiedzą już jak ułożyć sobie życie, by uniknąć nawarstwiania się spraw i umieją je systematycznie załatwiać.

Zdrowie: Królowa Mieczy
U osób spod znaku panny może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Panny mogą odczuwać spadek sił witalnych. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Panny powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca
Dla prawdziwej miłości panny będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Trójka Monet
Zodiakalnym pannom być może szykuje się awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni pannom uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet
Ten tydzień będzie dla osób spod znaku wagi niezwykle udany. Czego się nie dotkną odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Szóstka Pucharów
Zodiakalne wagi powinny z rezerwą podejść do ewentualnych wyników nadań i zanim podejmą jakiekolwiek kroki lepiej byłoby skonsultować się z lekarzem i powtórzyć badania. Mogą potrzebować rady i wsparcia w sferze duchowej. Coś, co siedzi w głowie i wspomnieniach nie daje wagom spokoju i osoba postronna pomoże im dość do źródła problemu.

Uczucia: Walet Pucharów
Wagi żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może wagi przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Dziesiątka Pucharów
Przed wagami udany tydzień, w którym nie zabraknie chwil radości. W ich sercach zagości miłość i poczują się szczęście. Wagom uda się zrealizować wcześniejsze plany, zdobywając coś, o czym od dawna marzą. Da im to dużą satysfakcję i zasłużone poczucie dumy. Chętnie będą świętowały sukces w gronie najbliższych przyjaciół. Wsparcie najbliższych jest dla wag bardzo ważne i dzięki niemu zacieśnią więzi z krewnymi.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Trójka Mieczy
W nadchodzących dniach skorpiony mogą być narażone na podejmowanie decyzji sprzecznej z ich prawdziwymi uczuciami. W ich życiu nastanie czas, w którym zimna logika weźmie górę nad emocjami, a to może wywołać przykrości. Skorpiony dzięki sile swojego umysłu i dyscyplinie uwolnią się od złych nawyków. Choć podejmą one słuszną decyzję nie obejdzie się bez poczucia żalu za tym, z czego rezygnują.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy
Skorpiony powinny w tym tygodniu szczególnie dbać o sobie, gdyż ich stan zdrowia może się pogorszyć. Wszystko to z przepracowania i zbyt intensywnego tempa życia. Skorpiony mogą męczyć migreny, mogą mieć też kłopot z oczami, uszami i zatokami. Nie lekceważcie symptomów chorobowych i zadbajcie o siebie jak najlepiej.

Uczucia: Król Buław
Karta ta mówi, że skorpiony będące w związkach będą w nie szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje skorpiony w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Dziewiątka Pucharów
Karta wskazuje na okres, w którym praca będzie sprawiała skorpionom przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca
Strzelce będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą bolesnych konsekwencji, jednakże strzelce nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem strzelce wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Król Mieczy
Ta karta zapowiada strzelcom zmagania z własnymi słabościami. Zdiagnozowanie ewentualnych dolegliwości pozwoli na szybkie ich zwalczenie W tym tygodniu strzelce powinny większą uwagę poświęcić swojej diecie. Stres i nerwowy tryb życia mogą wywołać zaburzenia przewodu pokarmowego. Sięganie po używki i duże emocje mogą dać podłoże chorobom wrzodowym.

Uczucia: Ósemka Buław
W uczuciach strzelców pojawi się niespodzianka. Nowa znajomość, szalona miłość, a może błyskotliwy romans. Pewne jest, że obok osoby spod znaku strzelca pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny. Bardzo dobrze będzie układało się życie w stałych związkach, zaś single mają szansę na pojawienie się tej „drugiej połowy” i długotrwały szczęśliwy związek.

Praca: Ósemka Pucharów
Strzelce czekają zawodowe zmiany, które w diametralny sposób poprawią ich sytuację. Rozpocznie się u nich dobra passa, która otworzy możliwości nowych inwestycji. To zapowiedź sukcesu twórczego, który zaowocuje nowymi pomysłami. Strzelce może czekać zmiana pracy lub stanowiska, co poprawi ich warunki życia i pomoże w znacznym stopniu rozwinąć działalność i zapewni stabilność majątkową.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Siódemka Mieczy
W tym tygodniu koziorożce powinny uważać, by nie paść ofiarą oszustwa. Nie jest jasne, kto kogo oszukuje- czy koziorożce będą opryszkiem czy ofiarą. Być może będą starały się uniknąć konfrontacji i wymigać się od rozwiązywania problemów. Chodzi tu przede wszystkim o nieszczerość wobec siebie samego, a w skrajnych przypadkach samooszukiwanie. Z tego względu karta ta jest ostrzeżeniem i wezwaniem do poddania szczerej samoocenie.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca
Koziorożce będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: As Buław
Karta ta wskakuje, że w związkach koziorożców będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Koziorożce zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych osób karta ta niesie szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku, jest zapowiedzią ożywienia i wzajemnego zachwytu.

Praca: Wielki Arkan Gwiazdy
W tym tygodniu praca będzie dla koziorożców miejscem kojarzącym się bardziej z odpoczynkiem niż harówką. Osoby, które do tej pory musiały włączyć o swoje zostaną docenione. Ich wysiłki przyniosą efekty i będą miały czas na ułożenie nowego planu działania i reorganizację. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i spokój.

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka! tarot, runy, horoskop, sennik, przepowiednia, jasnowidz!

Wróżka Windy