Horoskop tygodniowy od 11 lutego do 17 lutego 2019

Horoskop tygodniowy od 11 lutego do 17 lutego 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 11-17 lutego 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów
Wodniki będą w tym tygodniu przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której wodniki staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Rycerz Monet
W zdrowiu wodników może wystąpić problem ze strony układu ruchu. Może o sobie dać znać kręgosłup lub kolana. Złe nawyki żywieniowe mogą przysporzyć problemów z układem trawiennym. Zmiana diety i aktywny tryb życia pomogą uwolnić się od tych niedogodności.

Uczucia: Król Monet
Karta ta oznacza, że w najbliższym czasie wodniki postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i bliskość będą znaczyły dla nich więcej niż ryzykowne przygody. Osoby będące w związkach skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Osoby wolne zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego, mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Wszystkie wodniki muszą uważać by nie dać się ponieść zazdrości

Praca: Wielki Arkan Wieży
W życiu zawodowym wodników pojawią się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Czwórka Pucharów
W tym tygodniu ryby będą miały wszystkiego w nadmiarze, ten przesyt może być aż nieprzyjemny. Karta wskazuje na niestałość uczuć. Zły humor ryb może wyrażać się różnymi formami zachowania: od dokuczliwości i otępienia do uporu, rozgoryczenia. Ryby mogą być apatyczne, ociężałe i odczuwać kryzys z powodu niespełnienia.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Zdrowie ryb może wymagać przeanalizowania. Badania okresowe z pewnością nie zaszkodzą, a dadzą jasny obraz sytuacji. Ryby będą chciały dowiedzieć się czegoś o swojej kondycji od specjalisty, czy to lekarza, czy dietetyka, czy też trenera i po zaczerpnięciu informacji ustalą dla siebie nowy plan działania. Mogą dowiedzieć się czegoś ważnego na temat swojego ogólnego stanu zdrowia.

Uczucia: Królowa Buław
Dla związków ryb w tym tygodniu nastanie dobry okres. Karta t a zapowiada czas rozwoju i nowych porywających uczuć. W końcu nastąpi ożywienie dla istniejących związków, zaś samotne ryby mogą liczyć na spotkanie kogoś ekscytującego.

Praca: Walet Mieczy
Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych ryby powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Piątka Buław
Barany odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie barany wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata
Fizycznie i psychicznie barany poczują pełnię sił. Uda m się odzyskać równowagę i spokój wewnętrzny, a jednocześnie osiągną fizyczną formę, do której dążyły od jakiegoś czasu. Barany będą cieszyły się pełnią zdrowia i witalności. Warto pomyśleć o utrzymaniu tej dobrej passy.

Uczucia: Dziesiątka Pucharów
Barany dzięki bliskości ukochanych osób zyskają poczucie bezpieczeństwa. W ich życiu przyjdzie moment, w którym znikną miłosne dylematy, kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Jest to również karta trwałej przyjaźni, nierzadko wróży rychły ślub. Osobom samotnym może wróżyć znalezienie partnera, który będzie także dobrym przyjacielem.

Praca: Rycerz Pucharów
Barany mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której barany będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością barany będą zadowolone zarówno z tego, co robią jak i z jakości wykonania swoich zadań

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Szóstka Buław
Dla byków zapowiada się dobry tydzień. W końcu uwolnią się od przygnębiających je trosk i zmartwień. Karta ta zwiastuje przepływ energii, który pozwoli bykom osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i pewności, wynikające ze wiary w siebie. Karta ta jest zapowiedzią sukcesu i zwiastunem zwycięstwa. W życiu codziennym może zapowiadać dobrą wiadomość.

Zdrowie: Dwójka Buław
Stres, jaki odczuwają byki spowoduje w nadchodzącym tygodniu spadek witalności, zmęczenie i ogólne poczucie wypalenia. Dla osób chorych jest to dobra karta zapowiadająca poprawę zdrowia, a nawet szansę na wyleczenie.

Uczucia: Trójka Buław
W nadchodzących dniach byki stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Dla samotnych byków to zapowiedź stworzenia sprzyjających warunków, dzięki czemu osoby te mogą oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

Praca: As Pucharów
Karta ta oznacza, że byki są na właściwej drodze, drodze, która może poprowadzić je do odkrycia swojego powołania. Być może odkryją w sobie talent wykraczających ponad powszechne wyobrażenie. Karta ta zapowiada ziszczenie się życzeń dotyczących kariery zawodowej. Mówi o pomyślnie zdanych egzaminach oraz realizacji planów i projektów

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca
Te z osób spod znaku bliźniąt, które lubią kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny tydzień. Wokół nich będzie się, bowiem działo wiele niezrozumiałych, tajemniczych rzeczy. Zaś te z bliźniąt, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Zdrowie: Ósemka Pucharów
Karta ta zapowiada regenerację sił witalnych. Bliźnięta mają szansę rozstać się ze złymi nawykami i nałogami. Nie będzie to proste, ale bliźnięta zaczną w dojrzały i odpowiedzialny sposób dbać o swoje zdrowie. Być może poczują upływ czasu i do skłoni je do zadbani o siebie na poważnie.

Uczucia: Walet Monet
Zodiakalne bliźnięta będą miały okazję do zebrania wartościowych i trwałych doświadczeń. Mogą być to zarówno miłosne przygody, które wiele wniosą do ich życia osobistego, jak i szansa nawiązania trwałego związku. Karta ta oznacza, że bliźnięta przejmą inicjatywę w kontaktach z płcią przeciwną. Być może uda im się przekształcić przelotny romans w trwały związek. W stałych związkach uda się im wyjaśnić wszelkie niejasności i dzięki temu umocnić oraz rozwinąć relację z partnerem.

Praca: Siódemka Monet
Bliźnięta mogą osiągnąć zawodowy sukces, o ile uzbroją się w cierpliwość i będą konsekwentne w działaniu. Pragną szybkich rezultatów, jednak na tym polu spotyka je rozczarowanie. Jeśli jednak bliźnięta będą pracowały sumiennie i skupią na swojej pracy, mogą być pewne dobrej przyszłości.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy
Karta ta ukazuje, że nad rakami będą zbierały się ciemne chmury. Nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Raki muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza rakom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Król Buław
Karta ta oznacza witalność i długowieczność. Raki będą w tym tygodniu cieszyły się dobrym zdrowiem, ich firmie nic nie zagraża. Będą miały w sobie duży zasób energii, także tej seksualnej, prokreacyjnej. Dla osób chorych będzie szansa na powrót do zdrowia, przy chorobach przewlekłych, znaczna poprawa zdrowia.

Uczucia: Trójka Pucharów
W uczuciach raków będzie dominowało poczucie szczęścia i stabilizacji. Karta ta oznacza stworzenie związku opartego na prawdzie i tolerancji. Może oznaczać też plany matrymonialne lub możliwość narodzin dziecka. Dla samotnych raków to także pomyślna wróżba, spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Karta ta zwiastuje im zapowiedź nowej przyjaźni lub miłości.

Praca: Walet Buław
Raki mogą w sferze zawodowej liczyć na pomoc ze strony młodej osoby. Mogą otrzymać dobrą wiadomość. Karta ta oznacza również dobre porozumienie z młodymi lub młodszymi stażem pracownikami. To świetna pora na nowe inwestycje, nowe działania, byle w rozsądkiem i konsekwentnie. Walet Buław zapowiada też zdanie egzaminów, lub rozpoczęcie nauki.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Piątka Monet
Karta, która określa, co w tym tygodniu przydarzy się lwom symbolizuje trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Co ważne, nie jest to zwiastun faktycznych strat, karta raczej zwraca uwagę na naszą niepewność, obawy, że możemy stracić grunt pod nogami.

Zdrowie: Wielki Arkan Gwiazdy
Nadchodzący tydzień będzie dla lwów czasem długo wyczekiwanego odpoczynku po wyczerpujących zmaganiach. Lwy pragną się emocjonalnie wyciszyć i fizycznie zregenerować. Pod osłoną Gwiazdy będą miały czas na to by gruntownie o siebie zadbać.

Uczucia: Dziewiątka Monet
Uczuciowo lwy będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, że więcej wymagają od siebie niż od partnera. Dla osób w stałych związkach to zapowiedź zgody, harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Trójka Monet
Zodiakalnym lwom być może szykuje się awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni lwom uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Buław
Panny muszą się w tym tygodniu rozliczyć ze swoją przeszłością. Jest to niezbędne, aby mogły zrobić krok w przyszłość. Czeka je czas nostalgii i wspomnień, z których powinny jak najszybciej się otrząsnąć, gdyż z ich nieuwagi chętnie skorzysta konkurencja. Dopiero po zerwaniu z przeszłością panny będą mogły naprawdę się rozwijać i zawojować świat.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej
W tym tygodniu nad pannami roztoczy opiekę osoba bardzo im życzliwa, być może matka lub przyjaciółka. Pomoże im dojść do siebie, zadbać o kondycję i zdrową dietę. To pozytywna karta, o ile tylko panny będą w stanie przyjąć wsparcie i znajdą czas by poddać się pielęgnacyjnym zabiegom. To znacznie poprawi ich stan ciała i ducha.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy
Panny będą musiały zawalczyć o swój związek, jednak, gdy tylko zmobilizują siły, odniosą sukces. To, że nie zawsze wszystko układa się po Waszej myśli, nie powinno Was zniechęcać. Związek to sztuka kompromisu, a o prawdziwą miłość warto walczyć. Wspólne pokonywanie trudności umocni Waszą więź. Panny starające się dopiero stworzyć trwały związek także nie powinny zrażać się trudnościami i śmiało je pokonywać.

Praca: Rycerz Monet
Karta ta może oznaczać, że panny podejmą pracę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie im w tym tygodniu szło znakomicie. Karta ta zwiastuje pannom rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sądu
Wagi będą w tym tygodniu podejmowały ważne, życiowe decyzje. Będzie to od nich wymagało koncentracji, obiektywizmu i uczciwości, jeśli się na nie zdobędą, będą mogły podjąć słuszne decyzje. Warto pamiętać, że nie jest to, co prawda sąd ostateczny i będzie można zmodyfikować przyszłe plany, ważne jednak, by naprawdę sprawiedliwie ocenić możliwości swoje i innych. Wagi mogą poczuć ciężar spoczywającej na nich odpowiedzialności.

Zdrowie: Ósemka Pucharów
Karta ta zapowiada odnowę. Oznacza trudne rozstanie ze złymi, choć prawdopodobnie miłymi nawykami. Choć nie będzie to łatwe, to jednak w życiu wag zapowiada się rozpoczęcie nowego, świadomego etapu dbania o swoje zdrowie. Być może wagi odczują nieco swoje lata, w każdym razie przejmą się procesem starzenia się.

Uczucia: Rycerz Buław
Bardzo możliwe, że miłość skłoni wagi do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. W już istniejących związkach może wybuchnąć kłótnia, która finalnie przerodzi się w wybuch namiętności. Samotne wagi mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da się im mocno we znaki.

Praca: Wielki Arkan Wisielca
Ten tydzień będzie dla wag bardzo wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko wagi będą musiały nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągną poziom, do którego dążą. Nie będzie to prosta droga, jednak to sukces okaże się trwały.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Walet Monet
Na zodiakalne skorpiony czeka w tym tygodniu świetna okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która może być przez skorpiony postrzegana, jako solidna i naprawdę godna uwagi.  Karta ta może zwiastować zawarcie korzystnego kontraktu, powierzenie nowego zadania. Także w związkach osobistych niesie perspektywę zmysłowych doznań lub bardzo korzystną propozycję.

Zdrowie: Rycerz Mieczy
Zdrowiem zodiakalnych skorpionów może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu skorpiony będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także jesienna depresja, dlatego skorpiony powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: Wielki Arkan Świata
Skorpiony będą w tym tygodniu bardzo szczęśliwe. Osoby będące w związkach mogą liczyć na pełną harmonię, radość, osiągnięcie wspólnego osobistego celu. Osoby stanu wolnego mają zaś wielką szansę na zbudowanie trwałego i pięknego związku opartego na wspólnych pasjach i pragnieniu rozwoju.

Praca: Dziesiątka Pucharów
Karta ta wskazuje na zgrany zespół. Skorpiony mogą liczyć w tym tygodniu na przyjazne stosunki z przełożonymi oraz swoimi współpracownikami. Karta ta zapowiada też nowe, interesujące relacje handlowe oraz pomyślne kontakty, które będą bardzo ważne w dalszym życiu zawodowym.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Słońca
Dla osób spod znaku strzelca ten tydzień będzie niezwykle udany. Wszelkie zmartwienia i smutki odejdą, zastąpi je radość i szczęście. Strzelce spędzą miłe chwile w gronie najbliższych. Słońce jest kartą, która zapowiada urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach.

Zdrowie: Siódemka Mieczy
Strzelcom mogą zacząć doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.

Uczucia: Szóstka Monet
Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie partnera. Karta ta mówi jak ważne jest by zostawić drugiej osobie przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Strzelce, także te nie będące w związkach, mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca: Wielki Arkan Umiaru
W życiu zawodowym strzelców wskazane będzie zachowanie równowagi i rozwagi. Czasami by móc się dalej rozwijać należy zwolnić tempo, przewartościować swoje priorytety i poukładać je na nowo. Szeroko pojęty umiar jest kluczem do zawodowego sukcesu strzelców w nadchodzącym czasie.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
W tym tygodniu koziorożce skupią się na swoim rozwoju. Będą podnosiły swoje kwalifikacje, zdobywały doświadczenie i wiedzę, która w przyszłości może przynieść im wymierne korzyści. Szczególnie skupią się na odkrywaniu wiedzy z wąskiej specjalizacji. Być może koziorożce odkryją jakąś tajemnicę lub sekret, co także da im pewną władzę.

Zdrowie: Piątka Mieczy
Koziorożce mogą w tym tygodniu mocno nadwyrężyć swoje zdrowie. Wszystko to za sprawą mocnej przesady, która w niczym, także w dbaniu o formę nie jest dobra. Nastrój koziorożców także nie będzie najlepszy, będą agresywne i pełne negatywnych emocji, co może obrócić się przeciwko nim samym gdyż przeciążają swój organizm.

Uczucia: Wielki Arkan Sprawiedliwości
W życiu miłosnym koziorożców zaoponuje upragniona równowaga. Chwila spokoju i harmonii pozwoli im poukładać sprawy sercowe i cieszyć się nimi w spokoju. Osoby w związkach będą czuły się zadowolone i spełnione, zaś osoby poszukujące miłości powinny uczciwie oceniać innych i nie zatajać prawdy o sobie.

Praca: Siódemka Buław
Dobra passa koziorożców pomoże im w pracy, w której przy odrobinie rozsądku uda się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da koziorożcom motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Wróżka czeka na Twój telefon! Tarot, magia, horoskop, numerologia, astrologia! 

Wróżka Windy