Horoskop tygodniowy od 06 maja do 11 maja 2019

Horoskop tygodniowy od 06 maja do 11 maja 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 06 maja – 11 maja 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Król Mieczy
Ten tydzień da wodnikom upragnione poczucie stabilizacji. Dzięki swojej wytrwałości, ciężkiej pracy, ale też dyplomacji i rozwadze osiągną pozycję, która zalewni im uznanie i szacunek. Wodniki będą cieszyły się autorytetem. To dobra karta dla rodziny i zwiastuje jej spokojny czas.

Zdrowie: Piątka Monet
Życie zawodowe wodników będzie źródłem ich frustracji. Praca kosztuje je wiele emocji, a to sprawia, że wodniki stają się nerwowe. Wszystko to ma swoją podstawę na podłożu ekonomicznym, gdyż wodniki pragną się rozwijać, jednak nie chcą ryzykować. Nadmiar stresu może mieć negatywny wpływ na ich stan zdrowia.

Uczucia: Dziewiątka Mieczy
Wodniki będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bądź przyjaciółmi partnera, bo mają oni na niego duży wpływ. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Czwórka Pucharów
W pracy u wodników nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed wodnikami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy
Ryby powinny w tym tygodniu szczególnie uważać by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Ryby mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Dwójka Pucharów
Karta ta oznacza dla ryb czas spędzony w miłym otoczeniu, które szczególnie będzie sprzyjało ich zdrowiu. Relaks w gronie sympatycznych osób i ogólne poczucie szczęścia wpłyną na ryby relaksująco.

Uczucia: Rycerz Buław
Miłość skłoni ryby do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. W istniejących związkach może wybuchnąć kłótnia, zaś samotne ryby mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da się rybom mocno we znaki.

Praca: Siódemka Buław
W pracy u ryb nastanie dobra passa. Przy odrobinie rozsądku uda im się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da rybom motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław
Wszystkie przeszkody na drodze baranów zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Siódemka Pucharów
Barany w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, skupione na swoich własnych emocjach, w których same mogą czuć się zagubienie. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że barany okażą się trudne w codziennym współżyciu, gdyż same do końca nie będą wiedziały, czego chcą.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
W życiu emocjonalnym, osób spod znaku barana zapowiada się czas spokojnej harmonii i przyjaznej atmosfery. Duże pouczycie bezpieczeństwa wynika z faktu, że barany będące w związkach mogą ufać swoim partnerom, liczyć na ich mądrą radę i wsparcie. Osoby samotne zacieśnią więzy przyjaźni i być może w tym bliskim gronie znajdą miłość.

Praca: Wielki Arkan Koła Fortuny
W nadchodzących dniach w życiu zawodowym baranów będzie się wiele działo. Mają szansę na sukces, wiąże się on jednak z podjęciem ryzyka i opuszczeniem bezpiecznego stanowiska. Stagnacja jest wrogiem sukcesu, aby się zawodowo rozwijać barany muszą nauczyć się ryzykować, nawet, jeśli mają chwilowo na tym stracić, to w dalszej perspektywie przyniesie im to korzyść.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Król Buław
W nadchodzącym tygodniu byki będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności Byki mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków
Karta ta da bykom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych byków zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Walet Monet
Zodiakalne byki będą miały okazję do zebrania wartościowych i trwałych doświadczeń. Mogą być to zarówno miłosne przygody, które wiele wniosą do ich życia osobistego, jak i szansa nawiązania trwałego związku. Karta ta oznacza, że byki przejmą inicjatywę w kontaktach z płcią przeciwną. Być może uda im się przekształcić przelotny romans w trwały związek. W stałych związkach uda się bykom wyjaśnić wszelkie niejasności i dzięki temu umocnić oraz rozwinąć relację z partnerem.

Praca: Czwórka Monet
W sferze zawodowej byki kurczowo trzymają się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że byki będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić byki muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Walet Buław
Przed bliźniętami pojawią się nowe szanse i ciekawe okazje. Żywioł ognia oznacza silny impuls lub propozycję, którą bliźnięta przyjmą z radością. Wpłynie to na rozszerzenie dotychczasowym horyzontów. Dzięki tym sygnałom bliźnięta zwrócą uwagę na dawno zaniedbywane sprawy. Wyjaśnienie tych zaległości wyzwoli nową energię i pchnie bliźnięta do działania.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny
Bliźnięta będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Bliźnięta powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca
Dla prawdziwej miłości bliźnięta będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: As Monet
W pracy bliźnięta będą miały szansę na osiągnięcie tego, co sobie zaplanowały. Może to być bezpieczeństwo finansowe lub prestiż i uznanie. Nie zabraknie też poczucia samozadowolenia i przekonania, że to, co robią ma sens. Karta mówi, że bliźnięta mają znakomite perspektywy na osiągnięcie swoich celów zawodowych.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła
Raki będą w tym tygodniu kuszone przez różnorodne przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych rozrywkach. Mogą popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać te emocje i skierować swoją uwagę na pozytywny cel, mogą wiele zyskać. Pokusy będą jednak bardzo silne.

Zdrowie: Siódemka Buław
Kondycja raków może być nadszarpnięta niedawnymi zmaganiami. Może to w efekcie zaowocować problemami z bezsennością i z prawidłowym odżywaniem. Raki mogą czuć się nieco osamotnione w walce ze swoimi dolegliwościami.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci
W życiu emocjonalnym raków nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Walet Monet
W tym tygodniu rakom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla raków możliwą propozycję objęcia nowego stanowiska lub zrealizowania lukratywnej transakcji.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław
Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach lwy będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je jednak posądzić o beztroskie niezdecydowanie. Karta ta mówi, że lwy z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Czwórka Pucharów
Zodiakalne lwy powinny z rezerwą podejść do ewentualnych wyników nadań i zanim podejmą jakiekolwiek kroki lepiej byłoby skonsultować się z lekarzem i powtórzyć badania. Mogą potrzebować rady i wsparcia w sferze duchowej. Coś, co siedzi w głowie i wspomnieniach nie daje lwom spokoju i osoba postronna pomoże im dość do źródła problemu.

Uczucia: Królowa Buław
Dla lwów zapowiada czas emocjonalnego rozwoju i nastania nowych, porywających uczuć. Karta ta oznacza duże ożywienie dla istniejących związków, zwłaszcza w sferze erotycznej, zaś samotne lwy mogą liczyć na spotkanie kogoś ekscytującego.

Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
W życiu zawodowym lwów zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują lwy może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów
Panny otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom panien i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może panny pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Królowa Mieczy
U osób spod znaku panny może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Panny mogą odczuwać spadek sił witalnych i jesienne przesilenie. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Panny powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy
W związkach zodiakalnych panien pojawią się trudności, nie są one jednak poważnymi przeszkodami i pokonanie ich scementuje związek. Wolne panny również czekają zmagania, które mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze.

Praca: As Pucharów
Karta ta oznacza, że panny są na właściwej drodze, drodze, która może poprowadzić je do odkrycia swojego powołania. Być może odkryją w sobie talent wykraczających ponad powszechne wyobrażenie. Karta ta zapowiada ziszczenie się życzeń dotyczących kariery zawodowej. Mówi o pomyślnie zdanych egzaminach oraz realizacji planów i projektów

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Czwórka Buław
W życiu wag nastanie okres spokoju. Wagi otworzą się na innych i wyjdą ze swojej skorupy, aby rozkoszować się życiem. Karta ta wskazuje zarówno na towarzyskość, jak i odzyskanie chęci do życia. Wagi mają w tym tygodniu szansę nawiązać nowe znajomości, które być może zaprowadzą je do głębszych związków.

Zdrowie: Dziewiątka Pucharów
Wagi poświęca się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.

Uczucia: Wielki Arkan Księżyca
W życiu osobistym wag nastanie czas wątpliwości i niepewności. Choć Księżyc daje pewną ochronę to jednak symbolizuje także tajemnice i sekrety, które nie sprzyjają związkom. Wagi mogą być za to erotycznie pobudzone i chętnie oddadzą się zmysłowym przyjemnościom. Osoby obdarzone intuicją powinny jej zaufać, zaś racjonaliści muszą ten czas przeczekać.

Praca: Wielki Arkan Maga
W pracy wagi poczują przypływ weny. Podejmą się nowego projektu, będą poszerzały swoją wiedzę i zdobywały nowe doświadczenia. Choć wchodzą w nieznany sobie obszar, to dzięki wytężonej i uczciwej pracy mogą osiągnąć sukces, który zadziwi ich samych.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sądu
Skorpiony będą w tym tygodniu podejmowały ważne, życiowe decyzje. Będzie to od nich wymagało koncentracji, obiektywizmu i uczciwości, jeśli się na nie zdobędą, będą mogły podjąć słuszne decyzje. Warto pamiętać, że nie jest to, co prawda sąd ostateczny i będzie można zmodyfikować przyszłe plany, ważne jednak, by naprawdę sprawiedliwie ocenić możliwości swoje i innych. Skorpiony mogą poczuć ciężar spoczywającej na nich odpowiedzialności.

Zdrowie: Trójka Buław
Skorpiony w tym tygodniu będą się cieszyły dobrą kondycją i świetnym zdrowiem. Dzięki swoim dotychczasowym staraniom dojdą do dobrej formy i zamierzają ten stan utrzymać. Doda im to energii i zmobilizuje do dalszego samodoskonalenia zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Skorpiony nie zapomną też o potrzebach swojego ducha.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci
W związkach skorpionów wydarzy się w tym tygodniu coś, co całkowicie je odmieni. Przeobrażą się one zupełnie. Jeśli skorpiony zastawiały się nad rozstaniem, to dobry moment. Jeśli zaś pragną przejść do nowego, głębszego poziomy i związać się z kimś na stałe, to także korzystna chwila. Osoby samotne również podejmą ważne decyzje dotyczące swojego życia osobistego i zdecydują się na jego zmianę.

Praca: Wielki Arkan Wisielca
Ten tydzień będzie dla skorpionów bardzo wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko skorpiony będą musiały nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągną poziom, do którego dążą. Nie będzie to prosta droga, jednak to sukces okaże się trwały.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: As Monet
Strzelcom w tym tygodniu sprzyja fortuna i będą się one cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Wielki Arkan Sprawiedliwości
Strzelce odzyskają poczucie równowagi wewnętrznej i zadbają także o kondycję fizyczną. Będą się starały w najbliższym czasie odbudować równowagę między ciałem a umysłem i mają wielkie szanse powadzenia.

Uczucia: Król Pucharów
Karta ta oznacza, że strzelce będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Bardziej niż zazwyczaj zgłębią się w marzenia i tęsknoty, ale także w emocje partnera. Strzelce będą bardziej wyrozumiałe, pomocne i przyjacielskie. Karta ta zapowiada często romantyczny czas, w którym strzelce będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Dla samotnych szansa na romantyczną i obiecująca znajomość.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Zawodowo strzelce będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Strzelce nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet
Ten tydzień będzie dla osób spod znaku koziorożca niezwykle udany. Czego się nie dotkną odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega jednak przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Królowa Pucharów
W tym tygodniu koziorożce będą mogły pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie koziorożce również nie mają powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów
Karta ta przyniesie zodiakalnym koziorożcom czystą rozkosz. Będą realizowały swoje fantazje, które staną się teraz przezywaną, na co dzień rzeczywistością. Odważą się na to by spełniać swoje marzenia. Karta ta przestrzega przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Koziorożce muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Praca: Królowa Mieczy
Na polu zawodowym koziorożce będą miały wielki zapał. Chętnie podniosą kwalifikacje, będą uważnie obserwować otoczenie i mądrze reagować na zaistniałe sytuacje. W rozmowach i pertraktacjach koziorożce będą otwarte, obrotne i pewne swojego stanowiska. Dbają o swoją niezależność, jeśli warunki pracy ich nie zadowalają, lub gdzie indziej otwierają się nowe możliwości, koziorożce będą gotowe na zmiany.

Wróżka czeka na Ciebie! tarot, runy, astrologia, numerologia, sennik!

Wróżka