Horoskop tygodniowy od 27 maja do 02 czerwca 2019

Horoskop tygodniowy od 27 maja do 02 czerwca 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 27 maja – 02.06 czerwca 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy
W tym tygodniu wodniki będą mogły odpocząć po niedawnych zmaganiach. Nadejdzie dla nich czas relaksu, regeneracji i odnowy zarówno sił fizycznych, jak i psychicznych. Wodniki będą mogły opuścić gardę i w spokoju zaplanować swoje kolejne posunięcia. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i moc.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity
Zodiakalne wodniki nie zapomną w najbliższym czasie o chwili relaksu. Ważne będzie by solidnie odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.

Uczucia: Trójka Mieczy
Wodniki czeka w tym tygodniu zawód miłosny. Być może sprzeczka doprowadzi do zranienia partnera. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrości, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku. Samotne wodniki w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.

Praca: As Mieczy
Na wodniki czekają nowe propozycje. Będą miały świeże pomysły, które zapewnią im wyczekiwany sukces. By osiągnąć triumf trzeba będzie jednak zakasać rękawy i uruchomić cały potencjał własnych możliwości. Przyda się też solidny plan działania. Może nadarzyć się okazja podpisania nowej, korzystnej umowy lub propozycja nowej pracy.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Słońca
Dla osób spod znaku ryb ten tydzień będzie niezwykle udany. Wszelkie zmartwienia i smutki odejdą, zastąpi je radość i szczęście. Ryby spędzą bardzo miłe chwile w gronie najbliższych przyjaciół lub rodziny. Słońce jest kartą, która zapowiada urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach.

Zdrowie: Wielki Arkan Sprawiedliwości
Ryby odzyskają poczucie równowagi wewnętrznej i zadbają także o kondycję fizyczną. Będą się starały w najbliższym czasie odbudować równowagę między ciałem a umysłem i mają wielkie szanse powadzenia.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca
Dla prawdziwej miłości ryby będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Wielki Arkan Świata
W swoim życiu zawodowym ryby poczują się wreszcie naprawdę spełnione. Ich dotychczasowe wysiłki zostaną docenione, co da im nie tylko ogromną satysfakcję, ale i możliwość kontynuowania swojego dzieła na nowym poziomie. Osoby szukające pracy mogą liczyć na nową ofertę, która pozwoli im się rozwijać.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Trójka Buław
Osiągnięcie wymarzonego celu da baranom stabilizację i mocny fundament do dalszych działań. Barany z łatwością będą podejmowały wszelkie decyzje. Nie pozwolą sobą manipulować i będą dążyły do realizacji marzeń. Znajdą swoje miejsce w życiu. Może uda im się pojechać w podróż i będą planowały kolejne wojaże. To karta dobrych wiadomości i sukcesu. Mocną stroną baranów będzie to, że będą umiały wciągnąć wnioski ze starych błędów i skorzystać z konstruktywnej krytyki.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów
Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu barany będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi barany otrzymają impuls do działania, uwolnią się od dręczących je myśli. Na głębszym poziomie karta ta może być wyrazem szeroko pojętej miłości do ludzi.

Uczucia: Piątka Mieczy
Dla zodiakalnych baranów nastąpi trudny czas w partnerstwie. Winne temu będą nieporozumienia i plotki. Warto jednak zawalczyć o partnera, szczera rozmowa, bez zawiści, może uratować sytuację. Dla samotnych osób karta ta nie zapowiada niestety nowych znajomości ani zmian.

Praca: Wielki Arkan Głupca
Barany zaangażują się w zupełnie nowy, szalony projekt, który zupełnie je pochłonie. Co prawda będą musiały zacząć wszystko od zera, jednak sprzyja im opatrzność i są pod szczególną ochroną. Mają, więc szansę rozpocząć coś, co w przyszłości będzie obiecującym i rozwojowym przedsięwzięciem.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów
Ten tydzień zapowiada się dla byków pozytywnie, przyniesie im zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój. To także zwiastun zakończenia trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Byki mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: Dziewiątka Mieczy
Do sielanki byków wkradną się drobne kłopoty zdrowotne. Karta ta odnosi się do chorób związanych z górnymi drogami oddechowymi. Dobrze by było pomyśleć o badaniach u specjalisty. Byki mogą też skarżyć się ba bezsenność i koszmary senne.

Uczucia: Król Monet
Karta ta oznacza, że w najbliższym czasie byki postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i bliskość będą znaczyły dla nich więcej niż ryzykowne przygody. Osoby będące w związkach skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Osoby wolne zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego, mogą myśleć nawet o założeniu rodziny.

Praca: Piątka Buław
W życiu zawodowym byków nastąpi przełom. Mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da bykom przełożony.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Kochanków
Pojawienie się karty Kochanków oznacza, że we wszystkich aspektach życia bliźnięta będą w tym tygodniu miały wiele szczęścia. Wokół nich będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do nich garnąć. Karta ta może też oznaczać, że bliźnięta będą musiały dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem. To bardzo dobra karta dla wszelkich praktyk miłosnych.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu
Karta ta w strefie zdrowia może znaczyć, iż bliźnięta zwrócą w końcu uwagę na to by zadbać o siebie. Lepiej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego bliźnięta powinny bardziej uważać na siebie i nie bagatelizować wczesnych sygnałów dotyczących pogarszania stanu zdrowia.

Uczucia: Siódemka Pucharów
Bliźnięta powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Czeka je w najbliższych dniach zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych bliźniąt. W stałych związkach to czas stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Praca: Dziesiątka Buław
W życiu zawodowym osób spod znaku bliźniąt szykuje się zmiana na lesze, awans lub podwyżka. Wszystko to mogą osiągnąć realizując dobry plan działania. Jeśli bliźnięta będą planowały zmianę pracy, to uda im się znaleźć miejsce, w którym będą osiągały lepsze efekty swoich starań. Karta ta zapowiada poprawę warunków finansowych, ale też ostrzega by „liczyć siły na zamiary”.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga
Zapowiada się dobry tydzień dla osób spod znaku raka. To idealny czas na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć. Dzięki swoim predyspozycjom i ciężkiej pracy raki będą mogły osiągnąć sukces przekraczający ich wyobrażenie. To bardzo dobry znak, nowe zadania i nowe wyzwania. Motywacja do podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie nowej wiedzy doda rakom energii do działania.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarza
Panowie spod znaku raka poczują się pewnie i stabilnie, będą cieszyli się dobrym zdrowiem, siłą i kondycją. Uda im się dojść do takiej formy, na jaką pracowali. Panie spod znaku raka mogą poczuć się nieco osłabione i mogą potrzebować wsparcia i opieki. Dzięki swojej łagodności mogą zyskać to, czego pragną, a w razie potrzeby będą umiały zawalczyć o swoje zdrowie.

Uczucia: Dziesiątka Monet
Która ta zapowiada piękny czas, w którym z radością będzie można przeżywać związek we wszystkich jego aspektach. Rak doceni w końcu małe gesty, które z przyzwyczajenia lekceważył. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Jeśli raki przezwyciężą niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilny i trwały związek. Karta ta to zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca: Królowa Buław

Raki będą oczekiwały większej samodzielności i odpowiedzialności. Będą się czuły gotowe do podjęcie poważniejszych zadań. Podołają im, jeśli zaufają swoim umiejętnościom i doświadczeniu. Raki pragną się zawodowo doskonalić i rozwijać. To bardzo dojrzałe podejście.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów
Lwy będą w tym tygodniu miały łatwość podejmowania decyzji. Być może będą aż za bardzo beztroskie. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji lwy bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Ich beztroskie nastawienie może być cenione, jako zręczne i spontaniczne lub też uważane za nieodpowiedzialne. Dużym atutem lwów będzie szybkie dopasowanie do sytuacji elastyczność.

Zdrowie: Walet Monet
Ten tydzień minie zodiakalnym lwom nadzwyczaj spokojnie. Będą w dobrej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Ich zdrowiu nie będzie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.

Uczucia: Czwórka Pucharów
Niektóre lwy czekają na powrót ukochanej osoby – doczekają się. Mogą jednak odczuwać wewnętrzne napięcia i być niepewne swoich uczuć. Lwy może dopaść lekkie przygnębienie z powodu swojego życia osobistego. Niepewność i poczucie zagrożenia będą się starały zamienić w znane dobrze schematy i rytuały. Karta ta jest ostrzeżeniem przed nadmiernym asekurowaniem się w obawie przed emocjonalnym zranieniem. To nie sprzyja związkom. Przyda się więcej zaufania do partnera.

Praca: Królowa Monet
Lwy mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Niektóre lwy w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych wcześniej funduszy i oszczędności.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Piątka Monet
Karta, która określa, co w tym tygodniu przydarzy się pannom symbolizuje niestety dość trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Co ważne, nie jest to zwiastun faktycznych strat, karta raczej zwraca uwagę na naszą niepewność, obawy, że możemy stracić grunt pod nogami.

Zdrowie: Królowa Mieczy
U osób spod znaku panny może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Panny mogą odczuwać spadek sił witalnych. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Panny powinny lepiej zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Dwójka Buław
W życiu uczuciowym zodiakalnych panien może nieco powiać chłodem. Która mówi, że sztuczne trzymanie dystansu wobec innych osób powoduje, że powoli panny stają się obojętne i oziębłe uczuciowo. Związkom grozi kryzys, zaś osoby wolne chwilowo nie są zainteresowane budowaniem więzi z kimkolwiek

Praca: Wielki Arkan Świata
Praca będzie w tym tygodniu dawała pannom wielką satysfakcję i zadowolenie. Uda im się zakończyć ważny projekt, lub etap negocjacji. Dzięki temu otworzą się przed nimi nowe możliwości, pojawi się szansa na awans i rozwój na wyższym poziomie.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów
Karta ta zwiastuje wiele okazji na poprawienie sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcom w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie wagi mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw.

Zdrowie: Piątka Monet
Życie zawodowe wag będzie źródłem ich frustracji. Praca kosztuje je wiele emocji, a to sprawia, że wagi stają się nerwowe. Wszystko to ma swoją podstawę na podłożu ekonomicznym, gdyż wagi pragną się rozwijać, jednak nie chcą ryzykować. Nadmiar stresu może mieć negatywny wpływ na ich stan zdrowia.

Uczucia: Wielki Arkan Wieży
W aspekcie uczuć wagi wciąż nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić je w depresję. Lepiej wyciągnąć naukę z przeżytych porażek, a w kolejny związek wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
W życiu zawodowym wag zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują wagi może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Mocy
W najbliższym czasie osoby spod znaku skorpiona mogą czekać pewne przeciwności losu. Skorpiony mają jednak wszelkie możliwe warunki, zarówno wiedzę, umiejętności, siłę psychiczną oraz fizyczną, by pokonać je wszystkie. Dzięki sprostaniu wyzwaniom wzroście ich poczucie własnej wartości, zdobędą wiedzę i umiejętności, które przydadzą im się w przyszłości.

Zdrowie: Wielki Arkan Umiaru
Dla skorpionów najlepszą receptą na zdrowie będzie w tym tygodniu zachowanie szeroko pojętego umiaru. Powinny stronić od używek, nie nadwyrężać swojego zdrowia i zadbać o siebie. Dzięki temu szubko odzyskają siły, witalność i energię, będą też mogły szczerze ocenić swoją kondycję.

Uczucia: Król Pucharów
Karta ta oznacza, że w najbliższym czasie skorpiony postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i bliskość będą znaczyły dla nich więcej niż ryzykowne przygody. Osoby będące w związkach skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Osoby wolne zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego, mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Wszystkie skorpiony muszą jednak uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

Praca: Czwórka Mieczy
W karierze skorpionów szykują się poważne zmiany. Czwórka mieczy może oznaczać zarówno zmianę zawodu, jak i objęcie nowych obowiązków. Karta mówi, że opuszczamy dobrze znajome terytorium i z pewnymi obawami wkraczamy w nowe otoczenie. Aby móc się rozwijać skorpiony muszą uwolnić się ze "starego" zanim jeszcze będą obeznane z "nowym". Możliwa trema.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Walet Buław
Przed strzelcami pojawią się nowe szanse i ciekawe okazje. Żywioł ognia oznacza silny impuls lub propozycję, którą strzelce przyjmą z radością. Wpłynie to na rozszerzenie ich dotychczasowym horyzontów. Dzięki tym sygnałom strzelce zwrócą uwagę na dawno zaniedbywane sprawy. Wyjaśnienie tych zaległości wyzwoli nową energię i pchnie je do działania.

Zdrowie: Ósemka Mieczy
Strzelce nie będą się mogły pozbyć ograniczających je zahamowań. Ograniczenia, które stanowią źródło ich zmartwień są jednak tak naprawdę nakładane przez nich samych. Przełamywanie psychicznych barier będzie w tym tygodniu głównym zdrowotnym problemem strzelców.

Uczucia: Walet Mieczy
Drobne nieporozumienia w związkach strzelców mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli Wasz związek ma przetrwać powinniście zdecydowanie unikać niejasności, otwarcie i szczerze ze sobą porozmawiać. Jeśli ten konflikt się zaostrzy, to parom grozi rozstanie, małżeństwom sprawa rozwodowa. Musicie zawalczyć o związek.

Praca: Siódemka Mieczy
To karta, która mówi, że strzelce narażą się na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe strzelce powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Mieczy
W tym tygodniu w życiu koziorożców nastąpi dość drastyczna zmiana. Zdecydowanie zakończą pewien etap i choć zdobędą wzbogacające życiowo doświadczenia, to może być im ciężko. Ta karta zwiastuje także zakończenie przykrych sytuacji, trudnego okresu życia. Odnalezienie się w nowej sytuacji zajmie koziorożcom chwilę, jednak powinny szukać pozytywnych stron tej sytuacji.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca
Koziorożce będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Wielki Arkan Diabła
W tym tygodniu w życiu uczuciowym koziorożców będzie rządziła namiętność i pasja. Uważajcie jednak, aby nie podporządkowywać wszystkiego wyłącznie zaspakajaniu własnych zachcianek. Okażcie więcej empatii partnerowi. Jeśli natomiast rozpiera Was energia i myślicie o skoku w bok, to zastanówcie się, czy warto. Podczas miłosnych przygód dbajcie o swoje bezpieczeństwo.

Praca: Szóstka Monet
Ten tydzień będzie sprzyjał rozwojowi zawodowej kariery koziorożców. Możliwa jest nowa transakcja i przypływ gotówki. Wysiłki koziorożców zostaną zauważone i docenione. Należy jednak uważać, by zanadto nie uzależnić się od zwierzchnika. Koziorożce będące w trudnej sytuacji mogą liczyć na pomoc bliskich.

Udanego tygodnia życzy Wasza Dobra Wróżka! Tarot, runy, numerologia, astrologia!

Wróżka