Horoskop tygodniowy od 13 do 19 maja 2019

Horoskop tygodniowy od 13 do 19 maja 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 13 – 19 maja 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: As Pucharów
Wodniki w tym tygodniu otrzymają miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u wodników zaiskrzy. As zawsze oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału w danej sferze. Wodniki poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Dziewiątka Monet
Nieustanna walka z przeciwnościami nadszarpnęła zdrowie wodników. Życie w ciągłym stresie i niepewności może w efekcie doprowadzić do rozstroju psychicznego wrażliwsze osoby. Szczególną uwagę wodniki powinny zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.

Uczucia: Ósemka Pucharów
Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu wodników. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne, aby wodniki mogły dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Czwórka Buław
Tydzień sukcesów zawodowych, a co za tym idzie również materialnych i finansowych przyniesie wodnikom wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W życiu zawodowym wodników nastanie spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Ósemka Mieczy
Zodiakalne ryby będą miały na swojej drodze drobne przeszkody. Muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Karta mówi, że trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i wówczas, przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym karta ta przestrzega przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie: Czwórka Mieczy
Ryby nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych ryb będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktują zaistniałą sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Król Pucharów
Karta ta oznacza, że ryby będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Bardziej niż zazwyczaj zgłębią się w marzenia i tęsknoty, ale także w emocje partnera. Ryby będą bardziej wyrozumiałe, pomocne i przyjacielskie. Karta ta zapowiada romantyczny okres, w którym ryby będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Dla samotnych osób może pojawić się szansa na romantyczną i obiecująca znajomość.

Praca: Wielki Arkan Umiaru
W życiu zawodowym ryby wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy do spraw służbowych będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Zodiakalne barany spędza ten tydzień w dobrej i przyjacielskiej atmosferze. W przypadku wątpliwości w ważnych kwestiach barany będą mogły zwrócić się o radę do swojego zaufanego doradcy, bądź przyjaciela, który obiektywnie i mądrze nimi pokieruje. Dzięki temu wsparciu barany poczują się pewnie i bezpiecznie.

Zdrowie: Wielki Arkan Wieży
Emocje tego tygodnia mogą wyczerpać pokłady energii nagromadzonej przez barany. Dadzą o sobie znać stare kontuzje i bagatelizowane dolegliwości. Barany będą zmuszone zadbać gruntownie o swoje zdrowie, od samych podstaw.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej
Barany w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej i bliskiej im kobiety, cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Dwójka Mieczy
Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku barana dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Barany powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: As Monet
Bykom w tym tygodniu będzie sprzyjała fortuna i będą się one cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To także zapowiedź dobrych wiadomości i nowych perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Rycerz Mieczy
Zdrowiem zodiakalnych byków może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu byki będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także depresja, dlatego byki powinny pozwolić sobie na wypoczynek w bezpiecznym środowisku.

Uczucia: Siódemka Mieczy
Ten tydzień to dla byków będących w związkach dobry okres, żeby wyjaśnić wszelkie niejasności i wątpliwości. Szczera rozmowa oczyści atmosferę w związku i poprawi relacje z partnerem. Dla osób samotnych karta ta zapowiada stworzenie partnerskiego związku pełnego szczerości otwartości i pozytywnych emocji.

Praca: Walet Mieczy
Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych zodiakalne byki powinny być gotowe na trudne negocjacje. Jeśli chcą odnieść sukces byki muszą otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław
Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach bliźnięta będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je wręcz posądzić o nieprzemyślane i beztroskie działanie. Na szczęście karta ta mówi, że bliźnięta z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Królowa Mieczy
U osób spod znaku bliźniąt może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Bliźnięta mogą odczuwać spadek sił witalnych i przesilenie. Zdecydowanie powinny w tym okresie uważać na dietę i higienę żywienia. Bliźnięta powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Dziesiątka Mieczy
Karta ta mówi o trudnościach w życiu uczuciowym bliźniąt. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Karta ta może nawet zwiastować zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Z reguły jednak mówi, że racjonalizm zabija w bliźniętach uczucia, przez co wiele tracą. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków.

Praca: Walet Buław
Bliźnięta mogą w sferze zawodowej liczyć na pomoc ze strony młodszej od siebie osoby. Mogą otrzymać dobrą wiadomość. Karta ta oznacza również dobre porozumienie z młodymi lub młodszymi stażem pracownikami. To także dobra pora na nowe inwestycje, nowe działania, byle w rozsądkiem i konsekwentnie. Bliźnięta mogą zdać egzamin zawodowy, albo rozpoczną szkolenie.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Mocy
W najbliższym czasie osoby spod znaku raka mogą czekać pewne przeciwności losu. Raki mają jednak wszelkie możliwe warunki, zarówno wiedzę, umiejętności, siłę psychiczną oraz fizyczną, by pokonać je wszystkie. Dzięki sprostaniu wyzwaniom wzroście ich poczucie własnej włości, zdobędą wiedzę i umiejętności, które przydadzą im się w przyszłości.

Zdrowie: Ósemka Monet
Raki mogą w tym tygodniu być w nieco gorszej formie fizycznej. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Dziewiątka Buław
Emocjonalnie raki nie są gotowe na nowe związki. Przeżyte porażki zniechęcają je do zacieśniania więzi z drugim człowiekiem, gdyż boją się ponownego zranienia. Budują wokół siebie mór i przez to mogą stracić możliwość nawiązania z kimś bliższej relacji. Obawy te są niesłuszne i raki powinny otworzyć się na innych. W związkach należy popracować nad okazywaniem sobie uczuć.

Praca: Czwórka Monet
W sferze zawodowej raki będą kurczowo trzymały się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że raki będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić raki muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny
W życiu lwów w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się im przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Zdrowie: Rycerz Pucharów
W tym tygodniu lwy powinny zwrócić szczególną uwagę na swój układ nerwowy i unikać stresu. Nadmiar negatywnych emocji może powodować u nich duże napięcie, zatem warto zadbać o odpowiedni wypoczynek.

Uczucia: Dwójka Monet
Dla lwów będących w związkach zapowiada się radosny i beztroski okres. Lwy powinny tylko uważać, by się nie zagalopować i nie popaść w lekkomyślność i niestałość. Dla osób samotnych karta ta, to zapowiedź spotkania kogoś interesującego, z kim będzie można stworzyć związek partnerski

Praca: Szóstka Pucharów
W tym tygodniu u lwów nastąpi zdecydowane ożywienie zawodowe. Mogą otrzymać ciekawą propozycję, dzięki której poczują się wyróżnienie. Warto odkurzyć stare pomysły, gdyż teraz ich realizacja może przynieść pozytywne zmiany w sferze materialnej. Podbuduje to również ambicję lwów.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław
Wszystkie przeszkody na drodze zodiakalnych panien zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi im pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu panny będą mogły odnieść sukces nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Piątka Pucharów
Pannom mogą w tym tygodniu dokuczać dawne kontuzje. Może im też dokuczać melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Karta ta mówi jednak, że panny nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.

Uczucia: As Buław
Karta ta wskakuje, że w związkach panien będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Panny zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych karta niesie szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku, jest zapowiedzią ożywienia i wzajemnego zachwytu.

Praca: Szóstka Monet
Ten tydzień będzie sprzyjał karierze panien. Możliwa jest nowa transakcja i przypływ gotówki. Wysiłki panien zostaną zauważone i docenione. Należy jednak uważać, by zanadto nie uzależnić się od zwierzchnika. Panny będące w trudnej sytuacji mogą liczyć na pomoc bliskich.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Ósemka Buław
W życiu wag będzie się w tym tygodniu działo dużo dobrego. Czują już, ze coś wisi w powietrzu. Coś, na co czekają, nastąpi o wiele szybciej, w zasadzie to już zaczęło, tylko jeszcze nie zostało zauważone. Ta karta, to zapowiedź radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Król Buław
Karta ta oznacza witalność i długowieczność. Wagi będą w tym tygodniu cieszyły się dobrym zdrowiem, ich firmie nic nie zagraża. Będą miały w sobie duży zasób energii, także tej seksualnej, prokreacyjnej. Dla osób chorych będzie szansa na powrót do zdrowia, przy chorobach przewlekłych, znaczna poprawa zdrowia.

Uczucia: Trójka Monet
Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem wagi będą musiały zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych wag to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu.

Praca: Królowa Pucharów
W sferze zawodowej wagi wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele. Mają doskonałe warunki, by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Król Mieczy
Ten tydzień da zodiakalnym skorpionom upragnione poczucie stabilizacji. Dzięki swojej ciężkiej pracy, dyplomacji i rozwadze osiągną pozycję, dzięki której będą cieszyły się autorytetem i spokojem. To dobra karta dla rodziny i zwiastuje jej spokojny czas.

Zdrowie: Walet Pucharów
Skorpiony będą mogły chwilowo odpuścić sobie szczególne dbanie o zdrowie. W tym tygodniu będą w dobrej formie i nie będą miały żadnych oznak chorobowych.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Skorpiony mogą liczyć na to, że w tym tygodniu ich życie uczuciowe nabierze kolorów. Osobom będącym w związkach uda się lepiej poznać swojego partnera i być może dowiedzą się o nim czegoś zupełnie nowego. Osoby samotne natomiast będą szukały informacji mogących pomóc im w sztuce uwodzenia i w zdobyciu tej wymarzonej drugiej połowy.

Praca: Wielki Arkan Księżyca
Skorpiony obdarzone intuicją mogą liczyć w tym tygodniu na bardzo korzystny dla nich obrót zdarzeń w sferze zawodowej. Mogą wejść w posiadanie nieoficjalnych cennych informacji. Osoby ufające wyłącznie sile swojego intelektu mogą natomiast czuć się mało pewnie i nie powinny podejmować ważnych zawodowo decyzji.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Siódemka Monet
Strzelce w tym tygodniu będą miały czas żniw, zbiorą owoc tego, na co pracowały od dłuższego czasu. Aby jednak odnieść sukces trzeba trzymać rękę na pulsie i nie spoczywać na laurach. Karta ta zapowiada stabilizację materialną i dobrobyt osiągnięty dzięki własnej pracy.

Zdrowie: Szóstka Mieczy
Generalnie jest to karta odnowy, choć może oznaczać, że ostatnimi czasy zdrowie strzelców obfitowało w troski. Kondycję może im poprawić rezygnacja ze starych, niezdrowych przyzwyczajeń. Choć nie będzie to łatwe zmiana nawyków na zdrowsze przyniesie dobre rezultaty.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów
W życiu uczuciowym zodiakalnych strzelców będzie panowała ciepła, rodzinna atmosfera, harmonia i miłość. Karta zwiastuje możliwość zaręczyn, wesela lub utworzenie stałego związku. Możliwa przeprowadzka. Karta zapowiada długotrwałe szczęście w życiu uczuciowym.

Praca: Rycerz Monet
Karta ta może oznaczać, że strzelce podejmą pracę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie w tym tygodniu szło strzelcom znakomicie. Karta ta zwiastuje rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Walet Buław
Przed koziorożcami pojawią się nowe szanse i ciekawe okazje. Żywioł ognia oznacza silny impuls lub propozycję, którą koziorożce przyjmą z radością. Wpłynie to na rozszerzenie ich dotychczasowym horyzontów. Dzięki tym sygnałom koziorożce zwrócą uwagę na dawno zaniedbywane sprawy. Wyjaśnienie tych zaległości wyzwoli w nich nową energię i pchnie je do działania.

Zdrowie: Wielki Arkan Rydwanu
Kondycja koziorożców będzie w tych dniach godna pozazdroszczenia. Postawią na ruch, na aktywność i dzięki temu osiągną dobrą formę. Być może uda im się również połączyć to sportowe zacięcie z zamiłowaniem do podróży.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci
W życiu emocjonalnym koziorożców nastąpi w tym tygodniu wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która będzie miała poważne konsekwencje, ale koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Szóstka Buław
Karta ta mówi, że w najbliższych dniach koziorożce mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Pokazuje, że ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

Wróżka

Dobrego tygodnia życzy Wam Wróżka! Tarot, runy, horoskop, sennik, astrologia, numerologia!