Horoskop tygodniowy od 25 lutego do 03 marca 2019

Horoskop tygodniowy od 25 lutego do 03 marca 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop od 25 lutego do 03 marca 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław
Wszystkie przeszkody na drodze wodników zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi im pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Szóstka Buław
Wodniki, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które są w formie, będą cieszyły się witalnością i mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu
Wodniki dadzą się ponieść fali emocji, w ich związkach będzie się dużo działo, szykuje się wspólny wyjazd, który ożywi relację. Samotne wodniki także będą w ruchu i to właśnie w podróży mogą spotkać kogoś interesującego. Będzie to ekscytująca, ale jednak przelotna znajomość.

Praca: Wielki Arkan Diabła
W tym tygodniu wodniki mogą być narażone na działania nieuczciwej konkurencji. Mogą dostać propozycję balansującą na granicy prawa, a decyzja, jaką podejmą może mieć poważne konsekwencje. Szybki i łatwy zysk, jaki znajdzie się w zasięgu wodników nie koniecznie wyjdzie im na dobre. Należy uważać, by w interesach działać zgodnie z prawem i normami etycznymi.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów
Ten tydzień zapowiada się dla ryb pozytywnie, przyniesie im zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój. Zwiastuje także zakończenie trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Ryby mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: Wielki Arkan Głupca
Ryby odpuszczą sobie nieco kwestię zamartwiania się o swoje zdrowie. Czeka je okres beztroski i radości. Są w niezłej formie i będą z tego korzystać. Mają zapewnioną ochronę siły wyższej, zatem nic złego nie powinno się w tym tygodniu rybom przytrafić.

Uczucia: As Buław
Karta ta wskakuje, że w związkach zodiakalnych ryb będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Ryby zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych osób karta niesie szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku, jest zapowiedzią ożywienia i wzajemnego zachwytu.

Praca: Wielki Arkan Sądu
Ten tydzień będzie dla ryb dobrym momentem na podejmowanie zawodowych decyzji. Będą musiały określić się w kwestii dalszego rozwoju i kariery, przemyśleć jak widzą swoją przyszłość i jak mogą osiągnąć ten cel. Mogą też zostać poddane ocenie, która będzie istotna dla ich przyszłej pracy.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Piątka Buław
Barany odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie barany wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie: As Monet
Karta ta zwiastuje brak jakichkolwiek zagrożeń. Barany mogą śmiało realizować swoje plany, gdyż mają świetną formę. Należy jedynie unikać stresów, a wszelkie obawy o zdrowie uda się wyeliminować.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej
Barany w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Zawodowo barany będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Barany nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarza
Cesarz da osobom spod znaku byka poczucie władzy i niezależności. Byki będą śmiało podejmowały decyzje i odważnie sięgały po to, co uznają za interesujące. Jest to szczególnie dobry czas dla mężczyzn spod tego znaku, zaś kobiety spod znaku byka będą w tym czasie nieco bardziej stanowcze.

Zdrowie: Wielki Arkan Wisielca
Byki będą zmuszone przewartościować swoje podejście do kwestii zdrowia i zadbać o nie gruntownie. Potrzebują spokoju, równowagi i dystansu do świata. Muszą poświęcić więcej czasu i energii na to by wrócić do formy i móc rozwijać się na innych polach.

Uczucia: Dwójka Buław
W życiu uczuciowym zodiakalnych byków może coś zgrzytać. Byki będą trzymały innych na dystans, może od nich powiać chłodem. Uważajcie, aby ta oziębłość nie doprowadziła do zranienia kogoś, na kim Wam zależy. Kryzys pomoże rozwiązać szczera rozmowa, jednak nie róbcie niczego na siłę.

Praca: Król Monet
Byki mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Byki w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych funduszy.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy
W tym tygodniu bliźnięta będą mogły odpocząć po niedawnych zmaganiach. Nadejdzie dla nich czas relaksu, regeneracji i odnowy zarówno sił fizycznych, jak i psychicznych. Bliźnięta będą mogły opuścić gardę i w spokoju zaplanować swoje kolejne posunięcia. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i moc.

Zdrowie: Ósemka Monet
Bliźnięta odczują spadek energii, może je dopaść przemęczenie, a z nim spadek formy. To, czego bliźnięta potrzebują, aby znów być w pełni sił, to kompleksowy, długotrwały wypoczynek.

Uczucia: Ósemka Buław
W uczuciach Bliźniąt pojawi się niespodzianka. Nowa znajomość, szalona miłość, a może błyskotliwy romans. Pewne jest, że obok osoby spod znaku bliźniąt pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny. Bardzo dobrze będzie układało się życie w stałych związkach, zaś single mają szansę na pojawienie się tej „drugiej połowy” i długotrwały szczęśliwy związek.

Praca: Dwójka Pucharów
Bliźnięta mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta, to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Świata
Raki będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie, by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla raków na wyciągnięcie ręki.

Zdrowie: Wielki Arkan Umiaru
Dla raków receptą na zdrowie będzie w tym tygodniu zachowanie szeroko pojętego umiaru. Raki powinny stronić od używek, nie nadwyrężać swojego zdrowia i zadbać o siebie. Dzięki temu szubko odzyskają siły, witalność i energię, będą też mogły szczerze ocenić swoją kondycję.

Uczucia: Król Buław
Karta ta mówi, że raki będące w związkach będą szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje raki w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Dziewiątka Pucharów
Rakom uda się zrealizować to, co sobie zaplanowały. Dzięki temu mogą spodziewać się nagrody, na przykład w postaci awansu lub nowych propozycji zawodowych. Karta ta zapowiada też podarunek lub prezent dla domu i przestrzega przed roztrwonieniem zgromadzonych dóbr.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów
Zodiakalne lwy będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której lwy staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Czwórka Buław
W tym tygodniu lwom będzie towarzyszyło poczucie bezpieczeństwa, dzięki temu osoby te będą otwarte, przyjacielskie i pełne miłości. Będą mogły beztrosko cieszyć się życiem. Ta ochota do życia da też lwom siłę na wewnętrzne otwarcie się i uwolnienie stresu.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci
W życiu emocjonalnym lwów nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Walet Monet
W tym tygodniu lwom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla lwów ciekawą propozycję zawodową, na przykład objęcia nowego stanowiska lub zrealizowania lukratywnej transakcji.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław
Wszystkie przeszkody na drodze panien zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Rycerz Pucharów
W tym tygodniu panny powinny zwrócić szczególną uwagę na układ nerwowy. Nadmiar stresu może powodować napięcie, zatem warto zadbać o odpowiedni wypoczynek.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków
Panny będące w związkach będą cieszyły się namiętną i pełną miłości atmosferą. Osoby poszukujące partnera powinny natomiast zastanowić się, czy pragną jedynie niezobowiązującego flirtu, czy też szukają poważnej relacji. Jedni i drudzy mają wielkie szanse powodzenia w sferze miłości.

Praca: Czwórka Pucharów
W pracy u panien nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed pannami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet
Karta ta zwiastuje wagom wiele okazji na poprawienie ich sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie wagi mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw.

Zdrowie: Trójka Mieczy
Na zdrowie i kondycję zodiakalnych wag będzie w tym tygodniu wpływał silny stres. Wagi mogą być zmuszone, aby postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na stan emocjonalny wag.

Uczucia: Szóstka Mieczy
W życiu uczuciowym osób spod znaku wagi zapowiadają się konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre z nich mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne wagi mogą rezygnować z dotychczasowych zachowań i rozpocząć faktycznie głęboki związek. W każdym przypadku wagi czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie.

Praca: Dziewiątka Buław
Wagom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, wagi rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Mocy
W najbliższym czasie osoby spod znaku skorpiona mogą czekać pewne przeciwności losu. Skorpiony mają jednak wszelkie możliwe warunki, zarówno wiedzę, umiejętności, siłę psychiczną oraz fizyczną, by pokonać je wszystkie. Dzięki sprostaniu wyzwaniom wzroście ich poczucie własnej włości, zdobędą wiedzę i umiejętności, które przydadzą im się w przyszłości.

Zdrowie: Rycerz Mieczy
Zdrowiem zodiakalnych skorpionów może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu osoby te będą przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także depresja, dlatego skorpiony powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: Szóstka Monet
Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie partnera. Karta ta mówi jak ważne jest to, aby zostawić drugiej osobie wolną przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Skorpiony, także te nie będące w związkach, mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca: Król Mieczy
Karta ta oznacza, że skorpiony wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z kolegami, przełożonymi, partnerami w interesach i klientami wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może być również przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Słońca
Dla osób spod znaku strzelca ten tydzień będzie niezwykle udany. Wszelkie zmartwienia i smutki odejdą, zastąpi je radość i szczęście. Strzelce spędzą miłe chwile w gronie najbliższych. Słońce jest kartą, która zapowiada urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy
U strzelców w nadchodzących dniach mogą pojawić się skłonności do chorób związanych z głową, oczami, uszami i zatokami. W ich następstwie mogą wystąpić schorzenia neurologiczne, należy, zatem unikać potencjalnych zagrożeń i urazów.

Uczucia: Król Pucharów
Karta ta oznacza, że strzelce będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Bardziej niż zazwyczaj zgłębią się w marzenia i tęsknoty, ale także w emocje partnera. Strzelce będą bardziej wyrozumiałe, pomocne i przyjacielskie. Karta ta zapowiada często romantyczny okres, w którym strzelce będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Dla samotnych osób pojawi się szansa na romantyczną i obiecująca znajomość.

Praca: Walet Pucharów
Karta ta mówi, że strzelce doświadczą w pracy czegoś miłego, co wpłynie korzystnie na ich karierę. Mogą otrzymać pochwałę i tym samym zaskarbić sobie uznanie. Komplement ten będzie w pełni zasłużony. Często ta karta wróży zaproszenie na towarzyskie spotkanie. Strzelce mogą liczyć na życzliwą radę i przyjazną pomoc.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca
Koziorożce w tym tygodniu będą nieco nieracjonalne, gdyż ich działania będą powodowane bardziej instynktem niż rozumem. Będzie to wynikało z wpływu karty Księżyca, który jest bardzo dobrą wróżbą dla osób umiejących zaufać swoim ponadnaturalnym zdolnościom. Nieco gorzej czuć się będą osoby ponad wszystko ceniące logikę. Koziorożce mają też szansę odkryć jakąś tajemnicę lub zdobyć informację niedostępną dla ogółu.

Zdrowie: Rycerz Buław
Ta karta, to wyraz przedsiębiorczości, ale też żądzy przygód i nowych wrażeń, temperamentu i niecierpliwości. Koziorożcom nie zabraknie energii i mimo burzy emocji będą umiały wykrzesać z siebie zapał, który będzie porywający i ożywczy. Energii im nie zabraknie.

Uczucia: Czwórka Monet
Koziorożce mogą być nieco zagubione w swoich uczuciach. Choć zbliżą się do partnera, to wciąż będą targały nimi jakieś wątpliwości. Może to u nich spowodować gorszy nastrój i ogólne rozdrażnienie, co nie sprzyja związkom. Aby nieco się uspokoić koziorożce chętnie skorzystają ze starych, sprawdzonych metod. Karta ta zwraca uwagę, że uniki to nie najlepsza metoda, aby się z kimś porozumieć. Koziorożce potrzebują więcej otwartości i zrozumienia.

Praca: Dziesiątka Monet
Koziorożce czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący zawodowy plan.

Wróżka czeka na Twój telefon! Runy, tarot, sennik, astrologia, horoskop, numerologia! 

Tarocistka Ewa