Horoskop tygodniowy od 18 marca do 25 marca 2019

Horoskop tygodniowy od 18 marca do 25 marca 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 18 – 25 marca 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Czwórka Pucharów
W tym tygodniu wodniki będą miały wszystkiego w nadmiarze, ten przesyt może być aż nieprzyjemny. Karta wskazuje na niestałość uczuć. Zły humor wodników może wyrażać się różnymi formami zachowania: od dokuczliwości i otępienia do uporu, rozgoryczenia. Wodniki mogą być apatyczne, ociężałe i odczuwać kryzys z powodu niespełnienia.

Zdrowie: Walet Pucharów
Wodniki będą mogły chwilowo odpuścić sobie dbanie o zdrowie, są w dobrej formie i nie mają żadnych oznak chorobowych. Ważne jednak, by znalazły czas na odpoczynek.

Uczucia: As Pucharów
Wodniki doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Wodniki będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Czwórka Monet
W sferze zawodowej wodniki kurczowo trzymają się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że wodniki będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić wodniki muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Trójka Monet
Nadchodzący tydzień przyniesie rybom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z  sumy przeżytych doświadczeń ryby tworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów
Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu ryby będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi ryby otrzymają impuls do działania, uwolnią się od dręczących je myśli. Na głębszym poziomie karta ta może być wyrazem szeroko pojętej miłości do ludzi.

Uczucia: Dwójka Pucharów
W sferze uczuć u ryb zapowiada się bardzo dobry czas. Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślna wróżba. Osoby samotne mogą zaś wdać się w nowy romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny i małżeństwo.

Praca: Wielki Arkan Wisielca
Ten tydzień będzie dla ryb bardzo wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko ryby będą musiały nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągną poziom, do którego dążą. Nie będzie to prosta droga, jednak to sukces okaże się trwały.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Siódemka Mieczy
W tym tygodniu barany powinny uważać, by nie paść ofiarą oszustwa. Nie jest jasne, kto kogo oszukuje- czy barany będą opryszkiem czy ofiarą. Być może będą starały się uniknąć konfrontacji i wymigać się od rozwiązywania problemów. Chodzi tu przede wszystkim o nieszczerość wobec siebie samego, a w skrajnych przypadkach samooszukiwanie. Z tego względu karta ta jest ostrzeżeniem i wezwaniem do poddania szczerej samoocenie.

Zdrowie: Ósemka Pucharów
Karta ta zapowiada odnowę. Oznacza trudne rozstanie ze złymi, choć prawdopodobnie miłymi nawykami. Choć nie będzie to łatwe, to jednak w życiu baranów zapowiada się rozpoczęcie nowego, świadomego etapu dbania o swoje zdrowie. Być może barany odczują nieco swoje lata, w każdym razie przejmą się procesem starzenia się.

Uczucia: Dziesiątka Mieczy
Karta ta mówi o trudnościach w życiu uczuciowym baranów. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Karta ta może nawet zwiastować zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Z reguły jednak mówi, że racjonalizm zabija w baranach uczucia, przez co wiele tracą. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków.

Praca: Królowa Buław
Barany będą oczekiwały większej samodzielności i odpowiedzialności. Będą się czuły gotowe do podjęcie poważniejszych zadań. Podołają im, jeśli zaufają swoim umiejętnościom i doświadczeniu. Barany pragną się zawodowo doskonalić i rozwijać. To bardzo dojrzałe podejście.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: As Mieczy
Byki rozpoczną w swoim życiu nowy etap i wejdą w niego w pełni świadomie. Umieją kierować się rozsądkiem i pokładają wiarę w siłę swojego intelektu. Wiedzą już jak ułożyć sobie życie, by uniknąć nawarstwiania się spraw i będą je systematycznie załatwiać.

Zdrowie: Ósemka Monet
Byki mogą być w nieco gorszej formie fizycznej. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Byk może liczyć na to, że w jego związku nie zabraknie prawdziwej i wiernej przyjaźni. Może liczyć na wsparcie i dobrą radę a także pomoc ukochanej osoby. Nie musi się jednak obawiać narzucania swoich poglądów przez partnera, co także daje poczucie zrozumienia i szczęścia. Samotne byki powinny przyjrzeć się swoim przyjaciołom, być może ktoś z tego grona liczy na coś więcej.

Praca: Rycerz Mieczy
U byków nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same byki będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: As Monet
Zodiakalnym bliźniętom w tym tygodniu sprzyja fortuna i będą się one cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: As Buław
W najbliższych dniach bliźnięta będą mogły cieszyć się wspaniałą witalnością, energią i potencją. Ich zdrowie będzie w najlepszym porządku, nic nie będzie mu zagrażało.

Uczucia: Wielki Arkan Gwiazdy
Emocjonalnie bliźnięta tym tygodniu będą nieco stonowane, będą delektować się błogim spokojem u boku ukochanej osoby. Bliźnięta będące w związkach mogą liczyć na miły czas, sielankę, która wynagrodzi im trudy, jakie ostatnio przechodził ich związek. Osoby samotne także znajdą się pod silnym wpływem dobrej gwiazdy, ich pogodny nastrój i zadowolenie przyciągnie do nich nowe osoby.

Praca: Wielki Arkan Słońca
Sukces zawita w progi zodiakalnych bliźniąt. Ich kariera nabierze rozpędu, uda im się osiągnąć upragniony cel, pozycję, stanowisko i będą zasłużenie świętować. To także świetny czas na rozpoczęcie nowego dzieła, gdyż Słońce jest kartą płodności, obfitości i zbierania plonów.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarza
Cesarz da osobom spod znaku raka poczucie władzy i niezależności. Raki będą śmiało podejmowały decyzje i odważnie sięgały po to, co uznają za interesujące. Jest to szczególnie dobry czas dla mężczyzn spod tego znaku, zaś kobiety spod znaku raka będą w tym czasie nieco bardziej stanowcze.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity
Rai nie zapomną o chwili relaksu. Ważne będzie by odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację. Potrzebujecie psychicznej odnowy.

Uczucia: Wielki Arkan Maga
Raki postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne raki będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Wielki Arkan Umiaru
W życiu zawodowym raki wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław
Wszystkie przeszkody na drodze lwów zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi im pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Dwójka Buław
Stres, jaki odczuwają lwy spowoduje u nich w nadchodzącym tygodniu spadek witalności, zmęczenie i ogólne poczucie wypalenia. Dla osób chorych jest to dobra karta zapowiadająca poprawę zdrowia, a nawet szansę na wyleczenie.

Uczucia: Wielki Arkan Wieży
Niektóre lwy wciąż nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej jakiś czas temu porażce. Może reanimowanie nieudanego związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu to nie najlepsze wyjście. Lwy powinny jak najszybciej wyciągnąć naukę z przeżytych porażek, a w kolejny związek, lub niwy jego rozdział, wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca: Wielki Arkan Sprawiedliwości
W życiu zawodowym lwy będą się starały zachować stan równowagi. W przypadku rozstrzygania o konkretnej sprawie nie będą jednoznacznie opowiadać się po żadnej ze stron, będą starały się wypośrodkować. W przypadku oceny ich osoby lwy zostaną potraktowane uczciwie, zaś, jeśli same będą oceniały innych postąpią sprawiedliwie.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Rycerz Buław
Rycerz buław ucieleśnia ciepłą, czasem nawet gorącą atmosferę, która w nadchodzącym tygodniu będzie towarzyszyć pannom. Doskonale się w niej odnajdą i odzyskają chęć życia. Karta ta oznacza namiętność i egzaltację, jednak może także zwiastować popędliwość, impulsywność i przesadę. Zapał, który w tym czasie ogarnie zodiakalne panny udzieli się osobom z ich otoczenia.

Zdrowie: Czwórka Mieczy
Panny nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych panien będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej
Panny w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Trójka Mieczy
W tym tygodniu panny będą robiły zawodowe porządki. Pragną się rozwijać, wyczekują zmiany, która im to umożliwi. Dzięki swojej pomysłowości mogą zyskać w oczach przełożonych. Być może panny zdecydują się na kurs, szkolenie lub studia w celu podniesienia kwalifikacji.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Rycerz Monet
Wagi czeka w tym tygodniu wiele dobrego, a to dzięki ich rozwadze, wytrwałości i pracowitości. Będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siłą ich spokoju i opanowania, przyniesie im wymierne korzyści. We współpracy z innymi okażą pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Zdrowie wag może wymagać przeanalizowania. Badania okresowe z pewnością nie zaszkodzą, a dadzą jasny obraz sytuacji. Wagi będą chciały dowiedzieć się czegoś o swojej kondycji od specjalisty, czy to lekarza, czy dietetyka, czy też trenera i po zaczerpnięciu informacji ustalą dla siebie nowy plan działania. Mogą dowiedzieć się czegoś ważnego na temat swojego ogólnego stanu zdrowia.

Uczucia: Wielki Arkan Świata
Zakochane wagi poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą towarzyszyły wagom przez cały tydzień. Osoby dopiero szukające swojej drugiej połowy mają wielkie szanse powodzenia i mogą spotkać kogoś, z kim będą mogły związać się na poważnie.

Praca: Dziewiątka Monet
Karta ta przepowiada wagom zawarcie korzystnej umowy, która może im przynieść spektakularny zysk. Wagi mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą sukces. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów
Ten tydzień zapowiada się dla skorpionów pozytywnie, wniesie zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój. To także zakończenie trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Skorpiony mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: Dwójka Mieczy
Skorpiony powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Skorpiony nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Wielki Arkan Diabła
W tym tygodniu w życiu uczuciowym skorpionów będzie rządziła namiętność i pasja. Uważajcie jednak, aby nie podporządkowywać wszystkiego wyłącznie zaspakajaniu własnych zachcianek. Okażcie więcej empatii partnerowi. Jeśli natomiast rozpiera Was energia i myślicie o skoku w bok, to zastanówcie się, czy warto. Podczas miłosnych przygód dbajcie o swoje bezpieczeństwo.

Praca: Walet Buław
Skorpiony mogą w sferze zawodowej liczyć na pomoc ze strony młodszej od siebie osoby. Mogą otrzymać dobrą wiadomość. Karta ta oznacza również dobre porozumienie z młodymi lub młodszymi stażem pracownikami. Nie zabraknie Wam energii i zapału do pracy, a Wasz entuzjazm zostanie zauważony przez przełożonych.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Walet Monet
Na zodiakalne Strzelce czeka w tym tygodniu świetna okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która może być przez nie postrzegana, jako solidna i naprawdę godna uwagi.  Karta ta może zwiastować zawarcie korzystnego kontraktu, powierzenie nowego zadania. Także w związkach osobistych niesie perspektywę zmysłowych doznań lub bardzo korzystną propozycję.

Zdrowie: Piątka Monet
Praca kosztuje strzelce wiele emocji, a to sprawia, że stają się nerwowe. Wszystko to ma swoją podstawę na podłożu ekonomicznym, gdyż strzelce pragną się rozwijać, jednak nie chcą ryzykować. Nadmiar stresu może mieć negatywny wpływ na ich stan zdrowia.

Uczucia: Wielki Koła Fortuny
Strzelce będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć. Potrzebują zmiany, nowej energii, podjęcia nowych wyzwań. Być może strzelcom doskwiera monotonia lub rutyna w związku i potrzebują podkręcić atmosferę. Wolne strzelce mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego.

Praca: Rycerz Pucharów
Strzelce mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której strzelce będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością Strzelce będą zadowolone zarówno z tego, co robią jak i z jakości wykonania swoich zadań.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy
Karta ta ukazuje, że koziorożcami mogą nie dostrzec w porę nadchodzących problemów. Muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza koziorożcom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Dziewiątka Buław
Walka ze stresem i przeciwnościami losu może w tym tygodniu nadszarpnąć formę koziorożców. Nerwowość może objawić się gorszym samopoczuciem, a w skrajnych przypadkach stres może doprowadzić wrażliwsze koziorożce do rozstroju nerwowego. Koziorożcom mogą dokuczać problemy ze strony układu krążenia.

Uczucia: Królowa Mieczy
W związek uczuciowy koziorożców może wtrącać się kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Koziorożce będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych osób karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu. Pojawienie się Królowej Mieczy może także oznaczać, że w pobliżu lub w rodzinie jest samotna i smutna kobieta, która czeka na odrobinę zainteresowania i emocjonalnego ciepła

Praca: Trójka Buław
W życiu zawodowym koziorożców pojawi się możliwość zmiany pracy, może nawet wyjazdu za granicę. Nowy pomysł zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów, które doprowadzą do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana orientacji zawodowych, doskonalenie umiejętności i szkolenia, które przyniosą zyski.

Najlepsza wróżka czeka na Ciebie! Tarot, runy, sennik, horoskop! 

Wróżka Windy