Horoskop tygodniowy od 25 marca do 31 marca 2019

Horoskop tygodniowy od 25 marca do 31 marca 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 25-31 marca 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej
W tym tygodniu wodniki będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do Was będzie należała decyzja, czy z niej skorzystacie. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Walet Buław
Stan zdrowia osób spod znaku wodnika nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Wodniki będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Trójka Monet
Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem wodnik będzie musiał zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych osób to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko wodniki będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.

Praca: Walet Monet
W tym tygodniu wodnikom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie od młodszej od siebie osoby. Karta ta oznacza dla wodników propozycję objęcia nowego stanowiska lub zrealizowania lukratywnej transakcji.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Trójka Buław
Osiągnięcie wymarzonego celu da rybom stabilizację i mocny fundament do dalszych działań. W tym tygodniu ryby z łatwością będą podejmowały decyzje. Nie pozwolą sobą manipulować i będą dążyły do realizacji marzeń. Znajdą swoje miejsce w życiu, możliwe, że uda im się pojechać w podróż i będą już planowały wakacyjne wojaże. To karta dobrych wiadomości i sukcesu. Mocną stroną ryb będzie to, że będą umiały wciągnąć wnioski ze starych błędów i skorzystać z konstruktywnej krytyki.

Zdrowie: Szóstka Monet
Jeśli ryby będą się czuły nieco słabiej, to będą mogły liczyć na opiekę i wsparcie osób bliskich. Pod ich czułą opieką szybko odzyskają siły. Karta ta może jednak oznaczać, że to same ryby będą niosły pomoc, wsparcie i radę komuś w potrzebie. Ich bezinteresowna pomoc i wspaniałomyślność będzie płynęła ze szczerego serca.

Uczucia: Królowa Mieczy
W związek uczuciowy ryb może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Ryby będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych ryb karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu.

Praca: Król Monet
Na polu zawodowym ryby mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Możliwe, że ryby w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych funduszy.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Król Pucharów
W tym tygodniu barany będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Brany będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta ta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie: Dziewiątka Pucharów
Barany poświęca się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.

Uczucia: Czwórka Buław
W życiu baranów wszystko będzie układało się pomyślnie. Uda im się pokonać apatię i zniechęcenie, chętnie wyjdą do ludzi i zaczną na nowo cieszyć się życiem. Barany pokonają swoje obawy, bariery i lęki, a to da im siłę, radość i satysfakcję. Wyjdziecie z impasu i Wasze życie zmieni się na lepsze. To dobry czas na zawieranie nowych znajomości, bo może z nich wyniknąć coś dobrego

Praca: Wielki Arkan Głupca
U baranów na polu zawodowym przydarzy się coś niespodziewanego. Pchnie to barany do szalonego, spontanicznego działania. Dzięki temu otworzą się przed nimi nowe możliwości. Szczęście będzie sprzyjało baranom, choć taka brawura może wydawać się bardzo ryzykowna.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca
Przyszły tydzień będzie dla byków pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że byki nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Siódemka Monet
Jeżeli cokolwiek niepokoi byki w sferze zdrowotnej, powinny zgłosić się z tym do specjalisty. Ich ocena swojego stanu zdrowia odbiega, bowiem od rzeczywistości i choć mogą czuć się dobrze, to coś jednak może szwankować. Powodem tego może być wyczerpujący tryb życia, który należałoby zmienić.

Uczucia: Ósemka Monet
W miłości byków zapowiada się początek czegoś nowego. Osoby będące już w stałym związku zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji i będą snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany. Osoby poszukujące swojej drugiej połowy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek.

Praca: Walet Mieczy
Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych byki powinny być gotowe na negocjacje i otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego. Byki musza uważać, by nie zaostrzać istniejących konfliktów i nie prowokować nowych.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Rydwanu
Ten tydzień będzie dla bliźniąt szalony, będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im wyjazd lub podróż służbowa. Bliźnięta mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.

Zdrowie: Szóstka Mieczy
Generalnie jest to karta odnowy, choć może oznaczać, że ostatnimi czasy zdrowie bliźniąt obfitowało w troski. Kondycję może im poprawić rezygnacja ze starych, niezdrowych przyzwyczajeń. Choć nie będzie to łatwe zmiana nawyków na zdrowsze przyniesie dobre rezultaty.

Uczucia: Dziesiątka Mieczy
Bliźnięta będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bo mają oni duży wpływ na partnera. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego. Uda Wam się nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Dwójka Monet
W sferze zawodowej bliźnięta będą obrotne i z łatwością dostosują się do  zadań i atmosfery w miejscu pracy. Karta ta może jednak oznaczać wręcz beztroską lekkomyślność. Zwraca uwagę, że bliźnięta nie podchodzą z prawdziwą powagą do wyznaczonych zadań i lekceważą niektóre sprawy.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów
Raki otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom raków i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może raki pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Trójka Pucharów
Karta ta oznacza, że mimo zmian w wielu aspektach życia raki odnajdą szczęście. Dzięki wyciszeniu, medytacji i zdystansowaniu się do świata możliwe będzie odzyskanie równowagi i pokonanie apatii.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków
W uczuciach nadejdzie dla raków czas szczęścia i spełnienia. Osoby będące w związkach będą cieszyły się pełnią miłości, bliskości i zrozumienia. Osoby rozglądające się za partnerem powinny jednak wybierać rozważnie, gdyż pokusa burzliwego romansu może zniweczyć ich szansę na zbudowanie trwałego związku z wartościową osobą.

Praca: Trójka Mieczy
W tym tygodniu raki będą robiły zawodowe porządki. Pragną się rozwijać, wyczekują zmiany, która im to umożliwi. Dzięki swojej pomysłowości mogą zyskać w oczach przełożonych. Być może raki zdecydują się na kurs, szkolenie lub studia w celu podniesienia kwalifikacji.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Czwórka Pucharów
W tym tygodniu lwy będą miały wszystkiego w nadmiarze, ten przesyt może być aż nieprzyjemny. Karta wskazuje na niestałość uczuć. Zły humor lwów może wyrażać się różnymi formami zachowania: od dokuczliwości i otępienia do uporu, rozgoryczenia. Lwy mogą być apatyczne, ociężałe i odczuwać kryzys z powodu niespełnienia.

Zdrowie: Wielki Arkan Mocy
Zodiakalne lwy poczują w tym tygodniu prawdziwą siłę. Będą w świetnej kondycji fizycznej a mentalnie będą nie do pokonania. Nawet, jeśli jakieś drobne dolegliwości będą próbowały zaszkodzić lwom, to szybko i skutecznie sobie z nimi poradzą.

Uczucia: As Buław
Karta ta wskakuje, że w związkach lwów będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Lwy zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych osób karta ta niesie szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku, jest zapowiedzią ożywienia i wzajemnego zachwytu.

Praca: Wielki Arkan Sprawiedliwości
W życiu zawodowym lwy będą się starały zachować stan równowagi. W przypadku rozstrzygania o konkretnej sprawie będą obiektywne i sprawiedliwe. W przypadku oceny ich osoby lwy również zostaną potraktowane uczciwie. Lwy mogą liczyć na ustabilizowanie sytuacji zawodowej.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów
W tym tygodniu w życiu panien będzie się wiele działo. Mają szansę zawrzeć nowe znajomości. Karta ta sprzyja związkom międzyludzkim, pokazuje trwałą przyjaźń i prawdziwą miłość. Jeśli panny były z kimś pokłócone, to będą miały okazję załagodzić spór. Dzięki temu w życiu panien zapanuje spokój, radość i harmonia. Pamiętajcie, że często najlepszym rozwiązaniem trudnych kwestii jest dyplomacja i wzajemny szacunek.

Zdrowie: Piątka Buław
Stan zdrowia panien będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w nich duch sportowej rywalizacji. Panny będą miały okazję w nadchodzącym tygodniu sprawdzić swoje siły. Rywalizacja, do jakiej staną będzie miała czysto zabawowy charakter.

Uczucia: Siódemka Mieczy
W życiu osobistym osób spod znaku panny pojawi się brak otwartości. Może to wskazywać, że panny unikają rozmowy na ważny temat, stosują uniki i schodzą partnerowi z drogi. Być może chcą się wymigać się od podjęcia ważnych decyzji dotyczących ich związku. Warto się przełamać i porozmawiać, bo wcześniejsza Dwójka Pucharów daje Wam szansę na pogodzenie. Samotne panny nie podejmą wiążących decyzji w sprawach uczuć.

Praca: Wielki Arkan Cesarza
Aby odnieść sukces sprawach zawodowych panny będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji, wówczas druga strona chętnie pójdzie na współpracę.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Czwórka Mieczy
Zodiakalne wagi powinny zaufać swojemu zdrowemu rozsądkowi i rozumowi, myśleć pozytywnie i nie robić niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Wagi będą potrzebowały czasu dla siebie, nieco odsuną się od swoich bliskich i ich pozorny chłód może wzbudzać niepokój otoczenia.

Zdrowie: Walet Mieczy
Na swój stan zdrowia wagi nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.
Uczucia: Szóstka Buław

Wagi czeka naprawdę gorący tydzień. Ich uczucia rozpalą się do białości, jeśli tylko będą mogły przejąć władze w związku. Karta ta może zapowiadać zawarcie związku małżeńskiego lub narodziny dziecka. To bardzo dobra wróżba i dla zakochanych i dla tych szukających miłości.

Praca: Walet Buław
Wagi mogą w sferze zawodowej liczyć na pomoc ze strony młodej osoby. Mogą też otrzymać dobrą wiadomość, która wprawi je w ekscytację. Karta ta oznacza również dobre porozumienie z młodymi lub młodszymi stażem pracownikami. To dobra pora na nowe inwestycje, nowe działania, byle w rozsądkiem i konsekwentnie.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław
Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach skorpiony będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je wręcz posądzić o beztroskę i lekkomyślność. Karta ta mówi, że skorpiony z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Dziewiątka Monet
Nieustanna walka z przeciwnościami nadszarpnie zdrowie skorpionów Życie w ciągłym stresie i niepewności może doprowadzić do rozstroju psychicznego wrażliwsze osoby. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.

Uczucia: Czwórka Monet
Karta ta zapowiada powrót ukochanej osoby. Skorpiony mogą odczuwać jednak wewnętrzne napięcia i być niepewne swoich uczuć. Mogą popaść w lekkie przygnębienie z powodu swojego życia osobistego. Niepewność i poczucie zagrożenia będą się starały zamienić w znane dobrze schematy i rytuały. Karta ta jest ostrzeżeniem przed nadmiernym asekurowaniem się w obawie przed emocjonalnym zranieniem. To nie sprzyja związkom. Przyda się więcej zaufania do partnera.

Praca: Królowa Buław
Skorpiony będą oczekiwały większej samodzielności i odpowiedzialności. Będą się czuły gotowe do podjęcie poważniejszych zadań. Podołają im, jeśli zaufają swoim umiejętnościom i doświadczeniu. Skorpiony pragną się zawodowo doskonalić i rozwijać. To bardzo dojrzałe podejście.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów
Zodiakalne strzelce otrzymają w tym tygodniu ciekawą szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom strzelców i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może strzelce pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu
Osoby spod znaku strzelca mogą w tym tygodniu podjąć ważne decyzje w kwestii swojego zdrowia. Może się zdarzyć, że zdecydują się na leczenie jakichś dolegliwości lub wykonanie badań. Strzelce będące w lepszej formie będą trzymały się zdrowego trybu życia i będą realizowały wcześniejsze zdrowotne założenia.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny
Uczucia strzelców będą w tym tygodniu ambiwalentne. Raz będą cieszyły się sielanką w związku, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu stagnacji i rutyny. Koło Fortuny, to jednak karta wielkiej szansy i przy odrobinie inicjatywy strzelce mogą sprawić, że ich związek rozkwitnie.

Praca: Królowa Pucharów
W sferze pracy strzelce wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów
W życiu osób spod znaku koziorożca pojawią się nowi ludzie, być może powstaną nowe przyjaźnie lub nawet rozpoczną nowe związki. Karta ta oznacza też akt zgody, porozumienie lub zawarcie umowy. Nastąpi wyciszenie istniejących konfliktów, jest to zapowiedź harmonii i radości. Najlepszym rozwiązaniem we wszelkich sporach będzie porozumienie i kompromis.

Zdrowie: Dziewiątka Buław
Walka ze stresem i przeciwnościami losu może w tym tygodniu nadszarpnąć formę koziorożców. Nerwowość może objawić się gorszym samopoczuciem, a w skrajnych przypadkach stres może doprowadzić wrażliwsze koziorożce do rozstroju nerwowego. Koziorożcom mogą dokuczać problemy ze strony układu krążenia.

Uczucia: As Pucharów
Zodiakalne koziorożce doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Koziorożce będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia i dojrzałej miłości. Obdarzą swojego partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Ósemka Mieczy
Koziorożce na prawdziwe efekty swojej pracy będą musiały poczekać nawet kilka lat, jednak mają szansę na sukces. Potrzebny jest im jednak czas na poznanie swojej branży i wyrobienie sobie pozycji zawodowej. Karta zapowiada zyski i sukcesy w pracy związanej z podróżą lub komunikacją.

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka! Tarot, runy, astrologia, sennik, horoskop, przepowiednie! 

Wróżbitka Amber