Horoskop tygodniowy od 03 grudnia do 09 grudnia 2018

Horoskop tygodniowy od 03 grudnia do 09 grudnia 2018

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 3-9 grudnia 2018 

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Rydwanu
Ten tydzień będzie dla wodników szalony, będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im wyjazd lub podróż służbowa. Wodniki mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.

Zdrowie: Wielki Arkan Słońca
Wodniki w nadchodzących dniach odzyskają pełnię sił witalnych i będą cieszyły się świetną kondycją. Zapomną o niedawnym zmęczeniu, będą mogły się zregenerować i ułożyć plan na przyszłość, by pozostać w dobrej formie.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny
Wodniki będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć. Potrzebują zmiany, nowej energii, podjęcia nowych wyzwań. Być może wodnikom doskwiera monotonia lub rutyna w związku i potrzebują podkręcić atmosferę. Wolne wodniki mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego.

Praca: Wielki Arkan Eremity
Ten tydzień będzie wymagał od wodników skupienia i pełnej koncentracji nad powierzonymi zadaniami. Dzięki temu wodniki osiągną poziom, do którego dążą, zyskają szacunek i autorytet. Warto by wodniki pamiętały, że poza dobrami materialnymi ważne są też te niematerialne, dzięki którym czasami można zyskać wiele więcej.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Śmierci
Ten tydzień przyniesie rybom poważne życiowe zmiany, zdecydują się na radykalne posunięcia, które diametralnie zmienią ich sytuację. Ryby definitywnie zakończą pewien etap swojego życia, choć może być im smutno, to przed nimi odrodzenie i nowe wyzwania. Ryby mają szansę poukładać sobie życie na nowo, według swoich własnych zasad.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów
Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu ryby będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi ryby otrzymają impuls do działania, uwolnią się od dręczących je myśli. Na głębszym poziomie karta ta może być wyrazem szeroko pojętej miłości do ludzi.

Uczucia: Dwójka Buław
W uczuciach zodiakalnych ryb może nieco powiać chłodem. Która ta mówi, że trzymanie dystansu wobec bliskich osób powoduje, że powoli ryby stają się obojętne i oziębłe uczuciowo. Związkom grozi kryzys, zaś osoby wolne chwilowo nie będą zainteresowane budowaniem więzi z kimkolwiek.

Praca: Wielki Arkan Sprawiedliwości
W życiu zawodowym ryby będą się starały zachować stan równowagi. W przypadku rozstrzygania o konkretnej sprawie będą starały się obiektywnie ocenić sytuację. W przypadku oceny ich osoby ryby zostaną potraktowane uczciwie. Karta ta zwiastuje również odzyskanie płynności finansowej i przywrócenie spokoju w sprawach zawodowych ryb.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Król Buław
W nadchodzącym tygodniu barany będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności barany mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Walet Mieczy
Na swój stan zdrowia barany nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Barany mające stałego partnera będą cieszyły się w tym tygodniu harmonią i poczuciem bliskości. Ich partner jest także świetnym doradcą i przyjacielem, co wzmacnia związek. Samotne barany spędzą miłe chwile w gronie przyjaciół i być może to w ich gronie znajdą kogoś, z kim nawiążą bliższą relację.

Praca: Wielki Arkan Wisielca
Ten tydzień będzie dla baranów bardzo wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko będą musiały nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy, barany osiągną poziom, do którego dążą. Nie będzie to prosta droga, jednak sukces okaże się trwały.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy
Zodiakalne byki czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla osób, które nie boją się ryzyka, są odważne i zdecydowane, karta ta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować podróż, przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Ósemka Monet
Byki mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: As Mieczy
W życiu uczuciowym byków nadejdzie czas na rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie im to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Karta ta ma zimny i trzeźwy charakter, dlatego może oznaczać ostateczne rozstrzygnięcia i ważne decyzje dotyczące życia osobistego byków.

Praca: Walet Buław
Byki mogą w sferze zawodowej liczyć na pomoc ze strony młodej osoby. Mogą otrzymać dobrą wiadomość. Karta ta oznacza również dobre porozumienie z młodymi lub młodszymi stażem pracownikami.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca
Bliźnięta będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą im bolesnych konsekwencji, jednakże bliźnięta nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Czwórka Buław
W tym tygodniu bliźniętom będzie towarzyszyło poczucie bezpieczeństwa, dzięki temu osoby te będą otwarte, przyjacielskie i pełne miłości. Będą mogły beztrosko cieszyć się życiem. Ta ochota do życia da też bliźniętom siłę na wewnętrzne otwarcie się i uwolnienie od stresu.

Uczucia: Ósemka Pucharów
Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu bliźniąt. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Siódemka Monet
W sferze zawodowej bliźnięta powinny nastawić się na powolny, ale stały rozwój. Tam gdzie spodziewają się szybkich rezultatów, spotyka je rozczarowanie. Brak cierpliwości  i nadmiar pomysłów, niesie ryzyko niepowodzenia. Jeśli bliźniętom uda się wykrzesać więcej cierpliwości i skupić na systematycznej pracy, mogą być pewne pozytywnego rezultatu.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Królowa Mieczy
Raki wykażą się w tym tygodniu dojrzałością, mądrością i pomysłowością. Będą niezależne i czujne. Uda im się rozwiązać wszelkie zaległe problemy, rozwieją się ich zamartwiania i pozbędą się wątpliwościami. Jedynym minusem tej sytuacji może być chłód i dystans, jaki raki będą okazywać innym. Logika i rozum będą u nich przeważały nad sentymentami i górnolotnymi uczuciami.

Zdrowie: Walet Monet
Ten tydzień minie rakom spokojnie, będą w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich zdrowiu nie będzie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.

Uczucia: Trójka Buław
W nadchodzących dniach raki stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Dla samotnych raków, to z kolei zapowiedź sprzyjających warunków do poznawania nowych osób. Dzięki temu raki mogą stworzyć długotrwały związek.

Praca: Król Pucharów
Kariera zodiakalnych raków znajdzie się w fazie, w której będą mogły wyrazić swoje myśli, przekonania i wykazać się wielkimi zdolnościami mediacyjnymi. Raki będą się starały urzeczywistnić uczucia w zawodowej codzienności. Będą ignorowały bariery i wprowadzały czyn swoje spontaniczne pomysły.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej
W tym tygodniu lwy będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała działania lwów. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do lwów będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Dwójka Pucharów
Karta ta oznacza dla lwów czas spędzony w miłym otoczeniu, które szczególnie będzie sprzyjało ich zdrowiu. Relaks w gronie sympatycznych osób i ogólne poczucie szczęścia wpłyną na lwy relaksująco.

Uczucia: Wielki Arkan Diabła
W tym tygodniu w życiu uczuciowym lwów będzie rządziła namiętność i pasja. Uważajcie jednak, aby nie podporządkowywać wszystkiego wyłącznie zaspakajaniu własnych zachcianek. Okażcie więcej empatii partnerowi. Jeśli natomiast rozpiera Was energia i myślicie o skoku w bok, to zastanówcie się, czy warto. Podczas miłosnych przygód dbajcie o swoje bezpieczeństwo.

Praca: Wielki Arkan Gwiazdy
W tym tygodniu praca będzie dla lwów miejscem kojarzącym się bardziej z odpoczynkiem niż harówką. Osoby, które do tej pory musiały włączyć o swoje zostaną docenione. Ich wysiłki przyniosą efekty i będą miały czas na ułożenie nowego planu działania i reorganizację. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i spokój.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Rycerz Buław
Rycerz buław ucieleśnia ciepłą, czasem nawet gorącą atmosferę, która w nadchodzącym tygodniu będzie towarzyszyć pannom. Doskonale się w niej odnajdą i odzyskają chęć życia. Karta ta oznacza namiętność i egzaltację, jednak może także zwiastować popędliwość, impulsywność i przesadę. Zapał, który w tym czasie ogarnie panny udzieli się osobom z ich otoczenia.

Zdrowie: Dziewiątka Buław
Walka ze stresem i przeciwnościami losu może w tym tygodniu nadszarpnąć formę panien. Nerwowość może objawić się u nich gorszym samopoczuciem, a w skrajnych przypadkach stres może doprowadzić wrażliwsze osoby do rozstroju nerwowego. Pannom mogą dokuczać problemy ze strony układu krążenia.

Uczucia: Dziewiątka Mieczy
Panny będące w związkach mogą dopaść obawy i troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bądź bliskimi osobami partnera, gdyż mają oni na niego duży wpływ. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Szóstka Monet
Ten tydzień będzie sprzyjał karierze zodiakalnych panien. Możliwa jest nowa transakcja i przypływ gotówki. Wysiłki panien zostaną zauważone i docenione. Należy jednak uważać, by zanadto nie uzależnić się od zwierzchnika. Panny będące w trudnej sytuacji mogą liczyć na pomoc bliskich.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet
Karta ta zwiastuje wagom wiele okazji na poprawienie sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie wagi mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw.

Zdrowie: Siódemka Mieczy
Wagom mogą zacząć doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.

Uczucia: Piątka Buław
Karta ta charakteryzuje związek wypełniony prawdziwą miłością, ale też pełen emocji, sprzeczek i konfrontacji. Wagi nie koniecznie będą chciały romantycznego bycia ze sobą, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć taka relacja wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samego siebie.

Praca: Trójka Monet
Zodiakalnym wagom być może szykuje się awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni wagom uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: As Pucharów
Skorpiony otrzymają w tym tygodniu miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u skorpionów zaiskrzy. As oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału. Skorpiony poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Wielki Arkan Wieży
Emocje tego tygodnia nadszarpną pokłady energii nagromadzonej przez skorpiony. Mogą dać o sobie znać stare kontuzje i bagatelizowane dolegliwości. Skorpiony będą zmuszone zadbać gruntownie o swoje zdrowie, od samych podstaw.

Uczucia: Wielki Arkan Sądu
Skorpiony podejmą ważą decyzję w sprawach związanych z ich związkiem i uczuciami. Postarają się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć decyzję, co do następnego kroku. Wybiorą to, co będzie dla nich najlepsze. Być może skorpiony będą chciały zadeklarować swoje uczucia lub pomyślą o sformalizowaniu związku. Osoby samotne jasno określą zaś, jakiego partnera szukają.

Praca: Dziewiątka Pucharów
Karta wskazuje na okres, w którym praca będzie sprawiała skorpionom przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
W nadchodzących dniach Strzelce będą poszerzały swoją wiedzę i zdobywały nowe doświadczenia. Być może uda im się uzyskać dostęp do nieoficjalnych źródeł i wejść w posiadanie cennych informacji. Mogą odkryć sekret, który przyniesie im korzyści.

Zdrowie: Trójka Mieczy
Głównym czynnikiem wpływającym na kondycję strzelców będzie stres. Jeśli strzelce będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli, to wytrąci je to z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na stan emocjonalny osób spod tego znaku.

Uczucia: Wielki Arkan Maga
Zodiakalne strzelce postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne strzelce będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują, na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Dziesiątka Mieczy
Karta ta zapowiada dużą zmianę w życiu zawodowym strzelców. Nie będzie to jednak niespodzianka, a ich świadome działanie. Karta ta może oznaczać zmianę pracy lub całkowitą zmianę orientacji zawodowych. Bywa, że zwiastuje małe zmiany, np. przejście do innego działu lub niespodziewane zakończenie wykonywanych czynności.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dwójka Monet
Zodiakalne koziorożce będą w tym tygodniu miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Być może będą aż za bardzo beztroskie, co jest dla nich nietypowe. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji koziorożce bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Ich beztroskie nastawienie może być cenione, jako zręczne lub też uważane za nieodpowiedzialne. Dużym atutem koziorożców będzie dopasowanie do sytuacji elastyczność.

Zdrowie: Czwórka Mieczy
Koziorożce nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych koziorożców będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktują tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samymi sobą.

Uczucia: Piątka Mieczy
Dla zodiakalnych koziorożców nastąpi trudny czas w partnerstwie. Winne temu będą nieporozumienia i plotki. Warto jednak zawalczyć o partnera, szczera rozmowa, bez zawiści, może uratować sytuację. Dla samotnych koziorożców karta ta nie zapowiada nowych znajomości ani zmian.

Praca: Dziesiątka Monet
Koziorożce czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan.

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!