Horoskop tygodniowy od 05 sierpnia do 12 sierpnia 2018

Horoskop tygodniowy od 05 sierpnia do 12 sierpnia 2018

Najpopularniejszy horoskop na świecie!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop od 05 sierpnia do 12 sierpnia 2018

W tym tygodniu los szykuje Wam jakieś niespodzianki, którymi będziecie zdumieni i zaskoczeni. W ważnych dla Was dziedzinach życia pewne wydarzenia, których nie będziecie w stanie przewidzieć spowodują radykalne zmiany na lepsze. To może być znacząca pomoc od kogoś, kogo nie znaliście, wygrana pieniężna z gry, daleka podróż z miłymi niespodziankami lub na przykład awans, którego nie oczekiwaliście.

Taka niepowtarzalna szansa może oznaczać koniec obecnych trudności ale i konieczność weryfikacji dotychczasowych planów. Pamiętajcie przy tym, że zmiany zewnętrzne nie powinny spowodować zmian Waszego systemu wartości i stosunku do otoczenia. 

Życie zawodowe - nadszedł czas pomyślnego zakończenia pewnego etapu Waszej pracy. Może to oznaczać zmianę stanowiska, instytucji lub zadania - ale zawsze z korzyścią. Dla Lwów poszukujących pracy nieoczekiwane możliwości zatrudnienia z dużym wynagrodzeniem. 

Życie uczuciowe - dla stałych związków możliwe wyjaśnienie starych nieporozumień drogą spokojnej dyskusji lub za sprawą przypadkowego gościa. Dla wolnych Lwów możliwość poznania kogoś czarującego na zabawie lub w podróży.

Zdrowie - doskonałe.

 

Agrupa

Grupa krwi”A”
Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 05 sierpnia do 12 sierpnia 2018

W tym tygodniu Wasze życie będzie pełne dylematów albowiem zbliża się czas podjęcia ostatecznych i wiążący decyzji. Ale sprawa, nad którą przyjdzie się zastanawiać nie jest tak prosta czy oczywista jak inni sadzą. Najważniejsza trudność polega na tym, że dokonując wyboru nie spełnicie oczekiwań jednej ze stron, a to wiąże się z oskarżeniami lub próbą wywierania na Was nacisku psychicznego. Oczywiście nikt za Was nie podejmie tej decyzji, w jakim kierunku powinniście się udać, kogo lub co wybrać ponieważ to zależy od Waszych priorytetów ale ważnym elementem przy wyborze powinna być odpowiedzialność na swoje decyzje oraz własne dobro. 

Życie zawodowe - teraz, kiedy sprawy zaczęły się dobrze układać i zapanowała harmonia może pojawić się ktoś z ciekawą propozycją nowej pracy. Czy uda się Wam dokonać prawidłowego wyboru? Tak, pod warunkiem, że będzie to tylko Wasza decyzja. 

Życie uczuciowe - zapowiada się miesiąc obfitujący w wielkie uniesienia miłosne i próby połączenia się z kimś, kogo kochacie. Dla niektórych Panien będzie się to wiązać z wyborem między dwiema kobietami lub dwoma mężczyznami. 

Zdrowie - dbajcie o płuca, nerki, jajniki i jądra. 

Bgrupa

Grupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 05 sierpnia do 12 sierpnia 2018

Dar losu to dobry omen dla spraw nowo rozpoczynanych w świecie materii. Jeśli do tej pory zwlekaliście z rozpoczęciem jakiś trudnych spraw to teraz powinniście śmiało przystąpić do ich realizacji. Może będzie się to wiązać z niemałym wysiłkiem z Waszej strony. Ten trud będzie bardzo opłacalny - na przykład w postaci zdobycia wyższej pozycji społecznej, zwiększenia dochodów czy też pomyślnie załatwionych spraw w urzędach.
Osoby marzące o własnym domu lub działce powinny w tym tygodniu intensywnie interesować się tym tematem - traficie na niebywałą okazję. Zaproszenie na jakieś spotkanie będzie możliwością nawiązania kontaktów towarzyskich z majętnymi i wpływowymi ludźmi. 

Życie zawodowe - dobra koniunktura i pomyślność zwłaszcza dla osób pracujących w handlu, produkcji, rolnictwie i ogrodnictwie. Dla poszukujących pracy możliwość rozpoczęcia własnej działalności lub otrzymania propozycji dobrze płatnej pracy. 

Życie uczuciowe - w tym miesiącu otworzą się przed Wami bramy prawdy i poznania prawdziwej miłości. Może sceneria malowniczej wsi lub kwitnących drzew wzmocni przeżywane uczucia. 

Zdrowie - doskonałe.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop od 05 sierpnia do 12 sierpnia 2018

Nadszedł moment zamienić słowa w czyny i śmiało dążyć do wytyczonego celu. Pomysłów i inicjatywy Wam nie brakuje - więc nie marnujcie więcej czasu na stanie w jednym miejscu. W tym tygodniu możecie się spodziewać pomyślnych wiadomości w sprawie, która od dłuższego czasu była powodem Waszych zmartwień. Pojawią się też nowe propozycje z możliwością zmian którejś z dziedzin waszego życia - ale decyzję trzeba będzie podjąć bardzo szybko - ryzykując nawet dotychczasowy dorobek. Przygotujcie się do podróży ale podczas jazdy samochodem ograniczcie prędkość. 

Życie zawodowe - dla osób aktywnych, dynamicznych i ambitnych los daje szanse na wykazanie się swoimi licznymi zdolnościami oraz na zdobycie wielkiego sukcesu - nawet jeśli będzie się to wiązało ze zmianą miejsca pracy. Natomiast dla osób nieśmiałych i obarczonych wieloma wątpliwościami może to być okres pokonywania wielu nieprzewidzianych przeszkód i niemożliwością dorównania innym. Możliwy wyjazd służbowy. 

Sprawy uczuciowe - nie odwlekajcie dłużej swojej decyzji, aby powiedzieć o swoim uczuciach. Wykonajcie telefon, napiszcie, umówcie się na spotkanie. Nie grajcie na zwłokę, aby nie okazało się, że jest za późno. 

Zdrowie - drobne problemy ze strony układu nerwowego lub ... niepożądana ciąża.

Wróżka czeka na Ciebie! Tarot, runy, astrologia, numerologia, sennik, przepowiednia! 

Jasnowidz Ewa