Horoskop tygodniowy od 06 czerwca do 13 czerwca 2018

Horoskop tygodniowy od 06 czerwca do 13 czerwca 2018

Najpopularniejszy horoskop na świecie!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop od 06 czerwca do 13 czerwca

Nie można dłużej żyć w cieniu innych koncentrując się na zaspokajaniu ich potrzeb. Uwierzcie, że nie musicie zasługiwać na czyjąś miłość, przyjaźń czy zainteresowanie. Uwierzcie w siebie i w to, że natura obdarowała Was tym wszystkim, co potrzebne, aby być atrakcyjnym dla innych. To Wasze kompleksy i niepewność własnej tożsamości nie pozwalają pokazać światu, jacy jesteście wspaniali. A więc do dzieła! Weźcie odpowiedzialność za własne życie i niech Was nie zniechęcają przejściowe trudności. Zakomunikujcie wszystkim, jakie macie cele i pragnienia. Śmiało przystąpcie do ich realizacji nawet, jeśli będzie się to wiązać z pewnym ryzykiem. Los w tym miesiącu zatroszczy się o to byście mogli je zrealizować. 

Życie zawodowe - uznanie i nagroda czeka tych, którzy wykażą się dociekliwością i oryginalnością działania. Pomyślny okres dla rozpoczynania wielkich spraw i konkretnych przedsięwzięć. Unikajcie plotek i pokus manipulowania innymi. 

Życie uczuciowe - pewność siebie, spontaniczność i oryginalność sprawią, że płeć przeciwna będzie pod Waszym wielkim urokiem. Przejmijcie inicjatywę a Wasze oczekiwania zostaną spełnione. 

Zdrowie - duża witalność.

Agrupa

Grupa krwi”A”
Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 06 czerwca do 13 czerwca

To, czym jesteście pochłonięci lub zainteresowani od dłuższego czasu nie ma szans na zakończenie w tym miesiącu - to prawdopodobnie dopiero połowa drogi. Nie mniej jednak oczekiwany sukces nadejdzie. Ważnym jednak jest abyście teraz nie poddali się w swoich wysiłkach i dalej kontynuowali to, co zaczęte, wykazując się systematycznością oraz metodycznością działania. W tym miesiącu należałoby także ograniczyć swoje wydatki do zakupów najbardziej potrzebnych. Młoda osoba o ciemnych włosach może Was mile zaskoczyć praktycznym prezentem lub wiadomością o nagrodzie pieniężnej. 

Życie zawodowe - wyniki waszej pracy będą zadawalające, jeśli skoncentrujecie się na szczegółach i dobrze zorganizujecie czas pracy. Duże dochody osiągną Ci, którzy zajmują się handlem. Dobry okres na zakładanie spółek. 

Życie uczuciowe - bez większych uniesień będziecie się starać wywiązać ze swych obowiązków wobec partnera. Dla wolnych Byków szansa na poznanie kogoś nudnego i praktycznego. 

Zdrowie - możliwe kłopoty z gardłem.

Bgrupa

Grupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 06 czerwca do 13 czerwca

W Waszym życiu szykuje się nieoczekiwana zmiana na lepsze. W poprzednim okresie los nie obchodził się z Wami łaskawie i uginaliście się pod ciężarem różnych obowiązków lub zmartwień. Teraz jednak możecie oczekiwać od niego, że wynagrodzi Was sowicie w różnych sferach życia. Nieoczekiwanie ten włożony wcześniej wysiłek zacznie teraz przynosić zyski lub efekty w postaci uznania i satysfakcji. To będzie spektakularny sukces dostarczający Wam powodów do dumy i wielkiej radości. To będzie także okazja do wspólnego świętowania z najbliższymi lub kolegami po fachu. Dla niektórych zyski osiągnięte w tym miesiącu będą na tyle znaczące, że pozwolą Wam pozbyć się długów lub zrealizować marzenia dotyczące zakupu kawałka ziemi lub kosztownych przedmiotów. 

Życie zawodowe - warto w tym miesiącu skoncentrować się na pracy nie szczędząc wysiłku fizycznego oraz czasu na uzupełnianie wiedzy bowiem korzyści będą znaczne. Wskazanym także byłoby działanie zespołowe - wymieniając się wiedzą, dzieląc obowiązkami lub zakładając spółkę z silnym partnerem w prowadzonej działalności. Dla osób poszukujących pracy duże szanse na znalezienie dobrej posady. 

Życie uczuciowe - ten miesiąc będzie sprzyjał licznym kontaktom towarzyskim - a więc na horyzoncie pojawia się możliwość poznania osoby bardzo interesującej. Dla niektórych Bliźniąt będzie to okazja do zaangażowania się w nieformalny, ale obiecujący układ. 

Zdrowie - przyroda i świeże powietrze wzmocni Wasza energię.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop od 06 czerwca do 13 czerwca

Przed Wami okres wielu nowych możliwości. Niestety efektów końcowych żadnej z nich nie można teraz przewidzieć. No cóż - życie jest grą - więc zaryzykujcie swój udział w drodze do nieznanego pamiętając, że los sprzyja odważnym.
Nie traćcie czasu na rozmyślania oraz kalkulację zysków i strat a zaufajcie własnym instynktom. Skorzystajcie z nadarzających się okazji, bo to nieomylny znak, że nadszedł czas na początek czegoś nowego. 

Sprawy zawodowe - niektóre powierzone Wam teraz zadania czy obowiązki mogą wywołać u Was niemałe zdziwienie. Potraktujcie je jako nowe wyzwanie i postarajcie się wywiązać z nich poprawnie. Na nagrody pieniężne na razie nie ma co liczyć. 

Życie uczuciowe - to okres nowych możliwości i znajomości. Miłe spotkania towarzyskie w gronie zawodowym lub przyjaciół mogą dąć okazję poznania kogoś czarującego. Skutków tych znajomości nie można teraz przewidzieć ale będą to chwile przyjemnie spędzone na poznawaniu siebie. 

Zdrowie - teraz wszelkie dolegliwości nie będą dla Was najważniejsze.

 

Wróżka czeka na Ciebie! Tarot, runy, horoskop, sennik, numerologia, astrologia!

Wróżka Ewa