Horoskop tygodniowy od 07 lutego do 14 lutego 2018

Horoskop tygodniowy od 07 lutego do 14 lutego 2018

Najpopularniejszy horoskop na świecie!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop od 07 lutego do 14 lutego 2018

Praca i finanse
W finansach i pracy, jeśli dobrze się zastanowisz, to możesz osiągnąć sukces. Działaj energicznie a przyniesie to wymierne efekty.

Uczucia i związki
Uważaj, ktoś będzie chciał z Tobą romansować. Zadaj Sobie pytanie, czy warto. Samotne panie z grupa krwi „O” mają szanse na poznanie kogoś interesującego.

Zdrowie i kondycja
Zdrowie będzie Ci dopisywać, jeśli myślisz o zrzuceniu wagi, to świetny moment, aby mieć bardzo dobre efekty.

Agrupa

Grupa krwi”A”
Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 07 lutego do 14 lutego 2018

Praca i finanse
Przygotuj się na chaos. Niespodziewane „pieniądze z nieba”, ale też niespodziewane wydatki. Uważaj, aby nie zakończyć tygodnia na minusie.

Uczucia i związki
W życiu uczuciowym jeśli liczysz na zmiany, to jeszcze nie teraz. Pewne znajomości mogą się nawet zakończyć.

Zdrowie i kondycja
Przez cały tydzień będzie Ci dopisywać dobre zdrowie, a to najważniejsze.

Bgrupa

Grupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 07 lutego do 14 lutego 2018

Praca i finanse
Finansowo tydzień lepszy niż poprzednie, pamiętaj od Ciebie wszystko zależy. Dobry moment, aby zmienić pracę na lepszą.

Uczucia i związki
W uczuciach będziesz czuć osamotnienie. Nikt nie wyciągnie pomocnej dłoni, więc staraj się zadbać o siebie. Może warto porozmawiać o tym z wróżką?

Zdrowie i kondycja
Wydatki związane ze zdrowiem. Uwaga na przeziębienia.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop od 07 lutego do 14 lutego 2018

Praca i finanse
To nie będzie dobry tydzień. Niespodziewane wydatki, może nawet będzie konieczność wzięcia małej pożyczki.

Uczucia i związki
W życiu uczuciowym ciężka atmosfera. Parner/ka , nie da Ci zrealizować Twoich zamierzeń. Osoby samotne też nie spotkają nikogo interesującego.

Zdrowie i kondycja
Na zdrowie uważaj, przeziębienia i może konieczność zrobienia sobie wyników.

Wróżka czeka na Twój telefon! Runy, Tator, Numerologia, Astrologia, Sennik!Wróżka Anastazja M