Horoskop tygodniowy od 01 października do 07 października 2018

Horoskop tygodniowy od 01 października do 07 października 2018

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 1 – 7 października 2018 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Trójka Monet
Nadchodzący tydzień przyniesie wodnikom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z  sumy przeżytych doświadczeń wodniki tworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Trójka Buław
Wodniki w tym tygodniu będą się cieszyły dobrą kondycją i świetnym zdrowiem. Dzięki swoim dotychczasowym staraniom doszły do dobrej formy i zamierzają ten stan utrzymać. Doda im to energii i zmobilizuje do dalszego samodoskonalenia zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Wodniki nie zapomną też o potrzebach swojego ducha.

Uczucia: Królowa Pucharów
W nadchodzących dniach osoby spod znaku wodnika będą miały szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę.

Praca: Rycerz Buław
Osoby spod znaku wodnika będą pełne zapału w zawodowych kwestiach, jednak może brakować im cierpliwości. Ciężko im przyjąć do wiadomości, że aby osiągnąć sukces potrzebują dużo więcej czasu. Karta ta oznacza też rywalizację w miejscu pracy.
Możliwość wyjazdu za granicę w sprawach służbowych lub w poszukiwaniu nowej pracy. Karta ta może być dla wodników zapowiedzią zmiany stanowiska lub pracy. Mimo iż będą to duże zmiany prowadzą w dobrą stronę i będą niosły ze sobą zapowiedź sukcesu

rybydobre


Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Szóstka Buław
Dla osób spod znaku ryb zapowiada się dobry tydzień. W końcu uwolnią się od przygnębiających trosk. Karta ta zwiastuje przepływ energii, który pozwoli rybom osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i pewności, wynikające ze wiary w siebie. Karta ta jest zapowiedzią sukcesu i zwiastunem zwycięstwa. W życiu codziennym może zapowiadać dobrą wiadomość.

Zdrowie: Dwójka Mieczy
Ryby powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Ryby nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Dziewiątka Buław
Ryby czeka trudny czas w miłości. Osoby będące w związkach będą musiały zawalczyć o partnera. Ich starania, rozmowy, planowanie wspólnej przyszłości, przyniosą dobry efekt i pozwolą wypracować wspólne stanowisko, a także stabilny i zrównoważony związek.

Praca: Wielki Arkan Gwiazdy
W tym tygodniu praca będzie dla ryb miejscem kojarzącym się bardziej z odpoczynkiem niż harówką. Osoby, które do tej pory musiały włączyć o swoje zostaną docenione. Ich wysiłki przyniosą efekty i będą miały czas na ułożenie nowego planu działania i reorganizację. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i spokój.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Trójka Mieczy
W nadchodzących dniach barany mogą być narażone na podejmowanie decyzji sprzecznej z ich prawdziwymi uczuciami. W ich życiu nastanie czas, w którym zimna logika weźmie górę nad emocjami, a to może wywołać przykrości. Barany dzięki sile swojego umysłu i dyscyplinie uwolnią się od złych nawyków. Choć podejmą słuszną decyzję, nie obejdzie się bez poczucia żalu za tym, z czego zrezygnują.

Zdrowie: Wielki Arkan Sprawiedliwości
Barany odzyskają poczucie równowagi wewnętrznej i zadbają także o kondycję fizyczną. Będą się starały w najbliższym czasie odbudować równowagę między ciałem a umysłem i mają wielkie szanse powadzenia.

Uczucia: Wielki Arkan Eremity
W tym tygodniu barany będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będą chciały wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące ich relacji bliską osobą. Mogą się przez to wydawać oschłe i chłodne, jednak, gdy już wszystko sobie poukładają, to ich uczucie będzie szczere i trwałe. Barany szukające partnera powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku i zwrócić większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner.

Praca: Wielki Arkan Koła Fortuny
W nadchodzących dniach w życiu zawodowym baranów będzie się wiele działo. Mają szansę na sukces, wiąże się on jednak z podjęciem ryzyka i opuszczeniem bezpiecznego stanowiska. Stagnacja jest wrogiem sukcesu, aby się zawodowo rozwijać barany muszą nauczyć się ryzykować, nawet, jeśli mają chwilowo na tym stracić, to w dalszej perspektywie przyniesie im to korzyść.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka


Sytuacja ogólna: Dziesiątka Mieczy
W tym tygodniu w życiu zodiakalnych byków nastąpi zmiana. Zakończą pewien etap i zdobędą wzbogacające życiowo doświadczenia. Ta karta zwiastuje także zakończenie przykrych sytuacji, trudnego okresu życia. Odnalezienie się w nowej sytuacji zajmie bykom chwilę, jednak powinny szukać pozytywnych stron tej sytuacji.

Zdrowie: Wielki Arkan Wisielca
Osoby spod znaku byka postanowią poświęcić się w imię zdrowia i urody. Przed nimi wiele wyrzeczeń związanych z poprawą stanu zdrowia, jeśli jednak będą działały konsekwentnie, mają szansę na dużą poprawę kondycji fizycznej i psychicznej.

Uczucia: Dziesiątka Pucharów
Karta ta symbolizuje poczucie bezpieczeństwa. Zapowiada czas, w którym znikną miłosne dylematy, kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Jest to również karta trwałej przyjaźni, nierzadko wróży rychły ślub.

Praca: Wielki Arkan Kochanków
Ta karta, choć kojarzona głównie z miłością i różnymi jej aspektami może oznaczać, że byki czeka poważny wybór w życiu zawodowym. Byki angażują się w swoją pracę, żyją nią, a wszystkie zmiany bardzo przeżywają. Muszą być pewne, że decyzja, jaką podejmą, będzie najlepsza z możliwych. Karta ta zapowiada jednak ciepłą i sprzyjającą atmosferę, co zrównoważy stres związany z decyzją.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga
Bliźnięta z zapałem podejdą do nowych pomysłów i będą rozwijały swoje zdolności na nowym poziomie. Choć projekt ten będzie wymagał od nich zaangażowania i wytężonej pracy, to dzięki jego realizacji wypracują sukces, który przerośnie ich oczekiwania. A to zodiakalne bliźnięta bardzo lubią.

Zdrowie: As Monet
Karta ta zwiastuje brak jakichkolwiek zagrożeń. Bliźnięta mogą śmiało realizować swoje plany, gdyż mają świetną formę fizyczną. Należy jedynie unikać stresów, a wszelkie obawy o zdrowie uda się wyeliminować.

Uczucia: Wielki Arkan Słońca
Wielki Arkan Słońca zapewni bliźniętom szczęście w miłości. Odniosą sukces w swoich staraniach i zdobędą obiekt swoich westchnień. Osoby będące w związkach będą natomiast cieszyły się atmosferą pełną ciepła, miłości i spełnienia. Pary starające się o dziecko będą miały wielkie szanse powodzenia.

Praca: Czwórka Pucharów
W pracy u bliźniąt nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed nimi wiele możliwości. Muszą jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Walet Mieczy
W tym tygodniu raki mogą liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Walet mieczy może też oznaczać, że raki będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega by nie wplątać się z tego powodu w konflikt.

Zdrowie: Dziewiątka Pucharów
Raki poświęcą się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.

Uczucia: As Monet
W nadchodzących dniach osoby spod znaku raka mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę.

Praca: Wielki Arkan Umiaru
W życiu zawodowym raki wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Królowa Mieczy
Lwy wykażą się w tym tygodniu dojrzałością, mądrością i pomysłowością. Będą niezależne i czujne. Uda im się rozwiązać wszelkie zaległe problemy, rozwieją się ich zamartwiania i pozbędą się wątpliwościami. Jedynym minusem tej sytuacji może być chłód i dystans, jaki lwy Będą okazywać innym. Logika i rozum będą u nich przeważały nad sentymentami i górnolotnymi uczuciami.

Zdrowie: Rycerz Monet
W zdrowiu lwów może wystąpić problem ze strony układu ruchu. Może o sobie dać znać kręgosłup lub kolana. Złe nawyki żywieniowe mogą przysporzyć problemów z układem trawiennym. Zmiana diety i aktywny tryb życia pomogą uwolnić się od tych niedogodności.

Uczucia: Czwórka Buław
W sercach lwów po niedawnych perturbacjach nastąpią lepsze czasy. Karta ta mówi, że lwy będące w związku, będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będą wobec partnera otwarte, przyjazne i pełne miłości. Lwy będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem, a osoby samotne czekają nowe znajomości.

Praca: Siódemka Mieczy
To karta, która mówi, że lwy narażą się na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe lwy powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Świata
Panny będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla panien na wyciągnięcie ręki.

Zdrowie: Siódemka Pucharów
Zodiakalne panny w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, skupione na swoich własnych emocjach, w których same mogą czuć się zagubienie. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że panny okażą się trudne w codziennym współżyciu, gdyż same do końca nie będą wiedziały, czego chcą.

Uczucia: Dziesiątka Monet
Dla panien forma fizyczna nie będzie miała w tym tygodniu większego znaczenia, zdecydowanie skupią się na swoich emocjach.

Praca: Szóstka Mieczy
W życiu zawodowym panien rozpocznie się coś nowego. Może to być zmiana pracy lub zawodu albo objęcie nowych obowiązków. Panny opuszczą dobrze znajome terytorium i z ostrożnością będą badać nowe otoczenie. Będą musiały poczuć się pewniej zanim podejmą nowe działania. Stan zawieszenia może wywoływać uczucie niepewności, tremę, czy nawet lęk.

wagadobre


Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów
Zodiakalne wagi będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której wagi staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Walet Buław
Stan zdrowia osób spod znaku wag nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Wagi będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Czwórka Mieczy
Życie uczuciowe wag będzie w tym tygodniu nieco przygaszone. Karta ta pokazuje, że wagi, nawet te będące w związkach, będą się czuły osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu mamy na prowadzenie gry miłosnej. Osoby nie będące w związkach mogą silniej odczuwać samotność, jednak tu także znaczenie ma stres i zmęczenie.

Praca: Ósemka Mieczy
Wagi na prawdziwe efekty swojej pracy będą musiały poczekać nawet kilka lat, jednak mają szansę na sukces. Potrzebny jest im jednak czas na poznanie swojej branży i wyrobienie sobie pozycji zawodowej. Karta zapowiada zyski i sukcesy w pracy związanej z podróżą lub komunikacją.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca
Te z osób spod znaku skorpiona, które lubią kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny tydzień. Wokół nich będzie się, bowiem działo wiele niezrozumiałych, tajemniczych rzeczy. Zaś te ze skorpionów, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Zdrowie: Ósemka Pucharów
Karta ta zapowiada regenerację sił witalnych. Skorpiony mają szansę rozstać się ze złymi nawykami i nałogami. Nie będzie to proste, ale skorpiony zaczną w dojrzały i odpowiedzialny sposób dbać o swoje zdrowie. Być może poczują upływ czasu i do skłoni je do zadbani o siebie na poważnie.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci
W życiu emocjonalnym skorpionów nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Król Monet
Skorpiony mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Skopiony w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych funduszy.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Szóstka Pucharów
Ta karta prowadzi w przeszłość. Pokazuje, że w strzelcach budzą się romantyczne wspomnienia. Sentymentalne traktowanie spraw może zniekształcić postrzeganie teraźniejszości przez strzelce. Ponieważ karta ta pokazuje często obrazy z przeszłości, może inspirować do wyrażania uczuć w malarstwie, poezji lub innych sztukach. Należy jednak uważać, by nie zatracić się w nierealnym świecie.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Nad zdrowiem osób spod znaku strzelca będzie w tym tygodniu czuwał ktoś zaufany. Być może lekarz, którego darzą szacunkiem. Karta ta oznacza opiekę, bezpieczeństwo i zaufanie. Ktoś życzliwy roztoczy opiekę nad strzelcami i jeśli tylko zechcą pomoże im wrócić do dobrej formy.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej
Strzelce w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Siódemka Monet
W sferze zawodowej strzelce powinny nastawić się na powolny, ale stały rozwój. Tam gdzie spodziewają się szybkich rezultatów, spotyka je rozczarowanie. Brak cierpliwości  i nadmiar pomysłów, powoduje ryzyko niepowodzenia. Jeśli strzelcom uda się wykrzesać więcej cierpliwości i skupić na systematycznej pracy, mogą być pewne pozytywnego rezultatu.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław
Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach koziorożce będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je jednak posądzić o beztroskie szafowanie wyrokami. Karta ta mówi, że koziorożce z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Walet Monet
Ten tydzień minie zodiakalnym koziorożcom spokojnie, będą w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Uczucia: Rycerz Mieczy
Życie uczuciowe koziorożców w nadchodzącym tygodniu będzie nie do pozazdroszczenia. Karta ta oznacza, bowiem oziębienie i skostnienie uczuć, często także ich nagłą zmianę. Koziorożce mogą czuć rozgoryczenie wobec partnera, a w skrajnych przypadkach nawet nienawiść. To czas ciężkiej próby dla związków. Osobom samotnym karta ta nie daje w tym czasie szansy na miłość.

Praca: Dwójka Pucharów
Koziorożce mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

Sukcesów i spełnienia w nadchodzącym tygodniu życzy Wam Wróżka Sorsha.

Wróżka czeka na Ciebie! Tarot, runy, sennik, astrologia, numerologia! 

Wróżka Anna Bell