Horoskop tygodniowy od 13 marca do 20 marca 2018

Horoskop tygodniowy od 13 marca do 20 marca 2018

Najpopularniejszy horoskop na świecie!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem

Horoskop od 13 marca do 20 marca.

Finanse i praca
Zapowiada się bardzo dobry tydzień W pracy sprawy finansowe będą się układały zgodnie z oczekiwaniami. Możesz też liczyć na dodatkowe pieniądze. Mimo tego, że jest to jeszcze okres zimowy prośba o podwyżkę zostanie wysłuchana. Dla szukających pracy dobra wiadomość, pojawi się bardzo ciekawa propozycja.

Uczucia i związki
W uczuciach dowiesz się, ze czuwa nad Tobą siła wyższa. Dla związków będzie to tydzień spokoju i harmonii. Samotni spotkają miłość, która jest im przeznaczona. Pamiętaj, że aby brać, trzeba też dawać, obdarzaj miłością Swoich bliskich.

Zdrowie i kondycja
Tydzień bez zaskoczeń i w świetnym zdrowiu. Masz szanse, aby pozbyć się przewlekłych dolegliwości. Pełnia szczęścia.

Agrupa

Grupa krwi”A”
Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 13 marca do 20 marca

Finanse i praca
W sprawach zawodowych może zwalić się na Ciebie wiele obowiązków z którymi trzeba będzie radzić sobie na własną rękę. Może się zdarzyć tak, ze wykonasz prace nie tylko swoją, ale także za kogoś. Na dodatkowe pieniądze nie licz i uważaj z wydatkami. Nowe propozycje pracy raczej się nie pojawią.

Uczucia i związki
Nic kompletnie nie będzie się działo. Nie nastąpi ani polepszenie, ani pogorszenie relacji. Możesz czuć wypalenie emocjonalne. Wyjazd na weekend bardzo wskazany. Dla samotnych zła wiadomość, nic nowego na horyzoncie.

Zdrowie i kondycja
W tym tygodniu bardzo wskazane jest zadbanie o wszystkie rzeczy związane z krążeniem i sercem. Wahania ciśnienia i mrozy bardzo dadzą Ci się we znaki.

Bgrupa

Grupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 13 marca do 20 marca

Finanse i praca
Bardzo dobry tydzień pod względem finansowym. Masz szansę na zawarcie korzystnej transakcji. Gdy masz zamiar coś kupić lub sprzedać, zrób to teraz, bo dopisze Ci wybitne szczęście. Staraj się też od czasu do czasu zagrać w grę losową, przypływ gotówki z tego źródła niewykluczony. Dla szukających pracy, dobra propozycja.

Uczucia i związki
Poczujesz, ze w związku oddalacie się od Siebie, będzie wam trudno dojść do porozumienia. Obędzie się bez kłótni, ale powieje chłodem. Trzeba będzie parę spraw wyjaśnić. Rozpoczynające się znajomości, mogą się okazać nierozwojowe.

Zdrowie i kondycja
Tydzień będzie męczący i wymagający sporej energii. Pieniądze, to nie wszystko, czas pomyśleć o siłowni lub zwykłej gimnastyce.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop od 13 marca do 20 marca

Finanse i praca
Dobry tydzień, w pracy możesz zabłysnąć i powrócić do tematów wcześniej zarzuconych. Tym razem się uda, skończenie projektów, zamknięcie zaległych spraw. Awansu w związku z tym nie dostaniesz, ale zostanie to zapamiętane i zaprocentuje na przyszłość. Szukasz pracy? Będzie dobra propozycja, wystarczy nie poddać się tremie na rozmowie kwalifikacyjnej.

Uczucia i związki
Tydzień w sferze uczuciowej bardzo nerwowy. Ktoś może zmienić zdanie. Będą związki w których druga strona zacznie się wycofywać, dostarczy to wiele stresu. Możesz wchodzić też w powierzchowne relacje, które nie mają żadnej kontynuacji. W tym tygodniu nie możesz nikomu zaufać.

Zdrowie i kondycja
Uważaj na wszystkie sprawy związane z urazami i ruchem. Gdy biegasz lub jeździsz na nartach rób to ostrożnie. W tym tygodniu jest duże niebezpieczeństwo urazów.

Wróżka czeka na Twój telefon! Tarot, runy, numerologia, astrologia, sennik, horoskop!

zajac