Horoskop tygodniowy od 13 sierpnia do 19 sierpnia 2018

Horoskop tygodniowy od 13 sierpnia do 19 sierpnia 2018

Najpopularniejszy horoskop na świecie!

Horoskop tygodniowy A
Sytuacja ogólna:
Na drodze osób z grupą krwi A drobne przeszkody. Muszą one pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Ostrzeżenie przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.
Zdrowie:
Osoby z grupą krwii A powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.
Uczucia:
Drobne nieporozumienia w związkach mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to małżeństwom grozi nawet sprawa rozwodowa.
Praca:
W życiu zawodowym nastąpi przełom. Osoby z grupą krwi A mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da ktoś bardziej doświadczony w tej branży.


Horoskop tygodniowy B
Sytuacja ogólna:
W tym tygodniu osoby z grupą krwi B powinny uważać, aby nie paść ofiarą oszustwa. Nie jest jasne, kto kogo oszukuje- czy osoby z grupą krwi B okażą się być opryszkiem czy ofiarą. Z pewnością będą starały się uniknąć konfrontacji i wymigać się od rozwiązywania problemów. Chodzi tu przede wszystkim o nieszczerość wobec siebie samego, a w skrajnych przypadkach samooszukiwanie. Z tego względu jest ostrzeżenie i wezwanie do poddania się szczerej samoocenie.
Zdrowie:
Życie zawodowe będzie źródłem frustracji. Praca kosztuje wiele emocji, a to sprawia, że osoby z grupą krwi B stają się nerwowe. Wszystko to ma swoją podstawę na podłożu ekonomicznym, gdyż pragną się rozwijać, jednak nie chcą ryzykować. Nadmiar stresu może mieć negatywny wpływ na stan zdrowia.
Uczucia:
Grozi Wam rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.
Praca:
Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie Wam wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Korzystny wyrok sądowy.


Horoskop tygodniowy AB
Sytuacja ogólna:
Osoby z grupą krwi AB będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą im bolesnych konsekwencji, jednakże nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.
Zdrowie:
Stan zdrowia osób z grupą krwi AB nie będzie budził żadnych zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Będą miały dużo energii i zapału do działania.
Uczucia:
Osoby z krupą krwi AB w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to układ gwiazd, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.
Praca:
W najbliższych dniach osoby z grupą krwi AB mogą liczyć na uznanie ze strony przełożonych. Odniosą zawodowy sukces, ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Sukces związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.


Horoskop tygodniowy O


Sytuacja ogólna:
W tym tygodniu osoby z grupą krwi O będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim.
Zdrowie:
Osoby z grupą krwi O mogą odczuwać dawne kontuzje. W tym tygodniu może im też dokuczać melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.
Uczucia:
Zakochane osoby z grupą krwi O poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą im towarzyszyły przez cały tydzień. Osoby dopiero szukające swojej drugiej połowy mają szansę rozpocząć nowy rozdział w życiu miłosnym. Są gotowe do związku, otwarte na świat i ludzi.
Praca:
Osoby z grupą krwi O czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan.