Horoskop tygodniowy od 15 kwietnia do 22 kwietnia 2018

Horoskop tygodniowy od 15 kwietnia do 22 kwietnia 2018

Najpopularniejszy horoskop na świecie!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop od 15 kwietnia do 22 kwietnia

Osoby młode i uczące się mogą w tym czasie osiągnąć sukcesy w nauce. Trochę starsze czeka uznanie w pracy, a te w wieku emerytalnym, będą mieć możliwości dodatkowego zarobku. Wasze motto na ten tydzień to: "ziarnko do ziarnka, aż zbierze się miarka". Gwiazdy każą Wam w tym tygodniu stawiać na systematyczność, która opłaca się również w sprawach domowych i uczuciowych. Osoby szukające pracy nie powinny odrzucać pewnej propozycji. Chociaż wyda się ona Wam mało atrakcyjna i nieadekwatna do wykształcenia, z czasem okaże się, że był to dobry wybór. 

Sytuacja ogólna 
Osoby z grupą krwi zero będą w tym tygodniu pełne optymizmu. Szczęście będzie im sprzyjać, szczególnie w nauce i ewentualnych podróżach.


Ostrzeżenie 
Nie zadzierajcie z szefem w tym tygodniu, pozornie błaha utarczka słowna, może się zamienić w otwarty konflikt.


Pozytywne wydarzenia
Weekend może przynieść Wam nową miłość.

Agrupa

Grupa krwi”A”
Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 15 kwietnia do 22 kwietnia

Podczas pogorszenia pogody może Was ogarnąć melancholia. Może się to odbić na Waszym związku lub bliskiej osobie. Nie wolno się temu poddać! Lepiej poćwiczyć, pobiegać, popływać, iść do fryzjera…. Na astrologicznej mapie nieba osób z grupą krwi „A” starszych i schorowanych pojawi się energia, która mówi: wlej we mnie odwagę i wzmocnij swą łaskę, abym poznał wartość pustki czasu i przestrzeni. Przygotuj mnie na spotkanie z mrocznym nieznanym, a wtedy sam śmiało skoczę w cień". Powinniście, więc być silnymi i z ufnością przyjąć to, co oferuje los, a to pozwoli pokonać Wasze lęki. 

Sytuacja ogólna
Gwiazdy nakazują Wam w tym czasie nie oglądać się za siebie w przeszłość, ale odważnie realizować swoje pragnienia.


Ostrzeżenie
Osoby z grupą krwi „A”, szczególnie te prowadzące własną działalność, powinny skrupulatnie zająć się rozliczeniami finansowymi - uwaga na kontrole!


Pozytywne wydarzenie 
Podczas weekendu możliwość nawiązania nowych znajomości, które wiele wniosą w Wasze życie, tak zawodowe jak i osobiste.

Bgrupa

Grupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 15 kwietnia do 22 kwietnia

Waszej mapie nieba w tym tygodniu odpowiada energia, która mówi, że odczuwacie lęk przed odrzuceniem, bierzecie wszystkie przejawy życia za bardzo serio, boicie się żartów, a przecież czasem trzeba stać się swawolnym dzieckiem i po prostu zawierzyć biegowi życia. Nadeszła pora, aby przestać się bezustannie martwić i nie przywiązywać się zbytnio do rzeczy materialnych.

 Sytuacja ogólna
Najważniejsze dla siebie marzenia i pomysły odłóż na drugą połowę tygodnia. Intuicja i gwiazdy pomogą znaleźć najlepsze sposoby dla osiągnięcia celów. Nie zapomnij o obowiązkach. Równowaga pomiędzy pracą a przyjemnością jest teraz najważniejsza.


Pozytywne wydarzenie
Dla młodych osób z grupą krwi „B” - możecie uzyskać bardzo dobre wyniki w nauce. Pomóżcie gwiazdom, wtedy one wspomogą Wasze pomysły i pozwolą Wam osiągnąć należne miejsce wśród rówieśników. Jeśli masz sympatię, możesz liczyć na odwzajemnienie uczuć, bez wielkiego wysiłku z Twojej strony.


Rada
W tym tygodniu ważne będą wydarzenia w domu i rodzinie. Bliskim pomożesz, osiągając dobre wyniki w nauce (dla młodych), co zawsze ułatwia znalezienie wspólnego języka. Starajcie się zadbać o regularność posiłków, a unikniecie choroby i łatwiej osiągniecie planowane cele.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop od 15 kwietnia do 22 kwietnia

Waszej mapie nieba w tym tygodniu odpowiada energia, który udziela delikatnego ostrzeżenia, aby nie dać się wciągnąć do chaotycznego świata, w którym strach, chciwość i cierpienie są powszechnymi zjawiskami. Moc zawarta w tej energii pozwoli Wam być mniej poważnymi i surowymi. Otwórzcie swe serce na to, co sprawiało Wam radość w dzieciństwie. Przypomnijcie sobie cenne chwile, gdy puszczaliście wodze fantazji i szanujcie w swej duszy chęć do zabawy, która każdemu pomaga wygrywać.

 Sytuacja ogólna
Musicie wiele rzeczy załatwiać jednocześnie - trudno, zaległości zdarzają się każdemu. Nieco większym nakładem pracy szybko uzupełnicie braki. Dla młodych - jeżeli równomiernie rozplanujesz zajęcia, bez uszczerbku dla obowiązków, znajdziesz także czas na randkę. To doskonały relaks przed czekającymi zadaniami.


Ostrzeżenie
Wszelkie rozrywki i prace zespołowe przyniosą sukcesy towarzyskie, a za tym powodzenie osobiste. W połowie tygodnia grożą nieporozumienia z kimś bliskim. Postarajcie się uniknąć sprzeczki - nie warto tracić przyjaciół, serce podpowie najwłaściwsze rozwiązanie.


Pozytywne wydarzenie
Umiecie postępować rozważnie i wymagać od innych. Te umiejętności pozwolą Wam przekonać najbliższych o szlachetnych motywach Waszego postępowania. Zachowując umiar i powściągliwość w słowach, możecie swoją tajemniczością zainteresować dowolnie wybraną osobę. Czas pokaże, czy wybór był właściwy.

Wróżka czeka na Ciebie! Tarot, runy, numerologia, astrologia, sennik, najlepsza wróżka!

zajac