Horoskop tygodniowy od 15 lutego do 22 lutego 2018

Horoskop tygodniowy od 15 lutego do 22 lutego 2018

Najpopularniejszy horoskop na świecie!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop od 15 lutego do 22 lutego

Praca i finanse
W pracy i finansach dobry okres. Dobry czas na podpisywanie umów i zmianę pracy. Wszystkie transakcje kupna i sprzedaży będą dla Ciebie bardzo korzystne, jeśli chcesz coś sprzedać, to tylko teraz.

Uczucia i związki
W życiu uczuciowym będziesz pod szczęśliwą gwiazdą. Panowie, mogą spotkać kobietę swojego życia. Dla Pań dobry moment na zaplanowanie macierzyństwa.

Zdrowie i kondycja
Uwaga na zdrowie, przeziębienia i bóle kręgosłupa.

AgrupaGrupa krwi”A”
Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 15 lutego do 22 lutego

Praca i finanse
W sprawach finansowych tydzień będzie wymagał od Ciebie niezależności, jak dobrze pomyślisz możesz uporać się z pewnymi długami. Dobry moment na rozpoczęcie własnej działalności.

Uczucia i związki
W uczuciach poczujesz, że panujesz nad sytuacją. Wszystko zacznie się układać, jeśli czekasz na tę prawdziwą miłość, lub znak od ukochanej osoby, to spełnią się Twoje marzenia.

Zdrowie i kondycja
W zdrowiu uważaj na stany zapalne, może się to wiązać z dolegliwościami bólowymi. Czas do lekarza.

BgrupaGrupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 15 lutego do 22 lutego

Praca i finanse
W pracy i finansach bardzo spokojnie. Wystarczy Ci na wszystko, tylko nie przesadzaj. Może nie dostaniesz awansu, ale docenią Cię. Czas bez wstrząsów i zaskoczeń.

Uczucia i związki
Za to w życiu uczuciowym burza. Związki, które psuły się od dawna teraz niestety mogą być zakończone.

Zdrowie i kondycja
Uważaj też na zdrowie, stresy w życiu uczuciowym odbiją się na nim. Przeziębienia i infekcje mogą Cię nie ominąć.

ABgrupaGrupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop od 15 lutego do 22 lutego

Praca i finanse
W sprawach finansowych zastój i sporo zmartwień. Nie rób żadnych inwestycji, bo nie jest to dobry moment. Poczekaj na lepsze czasy.

Uczucia i związki
Życie uczuciowe wynagrodzi Ci brak pieniędzy. Masz duże szanse na rozpoczęcie czegoś nowego. Wejście w udany związek, który zmieni całe Twoje życie.

Zdrowie i kondycja
Uważaj na Swoje serce i krążenie. Możesz mieć drobne problemy, więc może warto sprawdzić ciśnienie.

Wróżka czeka na Ciebie! Tarot, runy, numerologia, astrologia, horoskop, sennik! Tarocistka Ewa