Horoskop tygodniowy od 16 do 23 października 2017

Horoskop tygodniowy od 16 do 23 października 2017

Najpopularniejszy horoskop na świecie, na podstawie grup krwi.

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop tygodniowy od 16 do 23 października 2017

Praca i finanse
Na finanse uważaj, ktoś może celowo wprowadzić Cię w błąd, ostrożnie ze wszelkimi zakupami. Dla prowadzących własną działalność, zła wiadomość, na rynku pokaże się konkurencja, która wejdzie Ci w drogę, warto się na to przygotować. W pracy uważaj na współpracowników, każdy dba o swój interes, uważaj co mówisz o szefie, ktoś mu doniesie.

Uczucia i związki
W uczuciach będzie się działo, ale tylko dla tych osób, które będą wyjeżdżały za granicę. W podróży szansa na poznanie kogoś interesującego. Gdy nigdzie się nie wybierasz, masz szanse na poznanie cudzoziemca i kto wie, miłość gotowa?

Zdrowie i kondycja
W zdrowi uważaj na dolegliwości związane z kręgosłupem. Staraj się go nie przeciążać praca i siedzącym trybem życia. Chyba najwyższy czas podejść do tematu poważnie i iść na rehabilitację, lub zapisać się na basen.

Agrupa

Grupa krwi”A”
Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop tygodniowy od 16 do 23 października 2017

Praca i finanse
Dziwny czeka Cię czas, niby nie masz pieniędzy a będzie szansa na spełnienie marzeń. Ten kto wierzy mocno, wygrywa. Może warto, od czasu do czasu, odwiedzić jakąś kolekturę, bo właśnie Tobie są pisane główne wygrane. W pracy uważaj, zrobisz coś, co zostanie źle ocenione i uznane za bezsensowne. Dla szukających pracy, to nie będzie dobry tydzień, propozycje będą, ale nieciekawe.

Uczucia i związki
W związkach miesiąc miły, domowy i przyjemny. Dla osób, które chcą zamieszkać razem pojawi się taka szansa. Związek na odległość się kończy, ukochany wraca do domu.

Zdrowie i kondycja
Zdrowie warto podreperować, iść do dentysty, dobrego kardiologa, zrobić „ogólny przegląd” organizmu. Znasz powiedzenie „lepiej zapobiegać, niż leczyć”? To o Tobie.

Bgrupa

Grupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop tygodniowy od 16 do 23 października 2017

Praca i finanse
Bardzo dobry czas pod względem finansowy. Przypływy gotówki z każdej strony. Każda inwestycja się zwróci, każde zakupy będą udane. Liczysz na premię? Dostaniesz ją.. Szukasz dodatkowej lub nowej pracy? Znajdziesz. Pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze przed Tobą.

Uczucia i związki
W uczuciach uważaj, jeśli nie chcesz się wplątać w romans, bo masz na to bardzo duże szanse. Gdy pojawia się ktoś nowy, przyglądaj mu się uważnie, bo może być zajęty. Nie wierz we wszystko co słyszysz. Dla osób samotnych, szanse na romans, ale nic więcej.

Zdrowie i kondycja
W zdrowiu będzie różnie, Szczególnie uważaj na hormony. Tarczyca, trzustka, poziom cukru, to warto sprawdzić. Masz wahania nastroju? Dlaczego nie idziesz z tym do lekarza?

ABgrupa

Grupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop tygodniowy od 16 do 23 października 2017

Praca i finanse
Z pieniędzmi postępuj ostrożnie. Nie wszystko złoto co się świeci. Gdy planujesz remont lub inwestycję w mieszkanie, sprawdź wszystko kilka razy. Niczego nie załatwiaj poprzez umowę ustną, wszystko musisz mieć na papierze. W pracy coś zostanie Ci obiecane, ale nie dotrzymają słowa. Nie warto inwestować w to swojej energii. Gdy szukasz pracy, ktoś Cię ubiegnie używając podstępu, miej oczy otwarte.

Uczucia i związki
W uczuciach nie licz na stałość partnera, będzie zmieniać zdanie co chwilę. Trudny czas na dogadanie się. Dla szukających miłości, będzie huśtawka emocjonalna, nic konkretnego, ale uczucie, że wielkie zmiany za chwilę. Zmiany owszem będą, ale później.

Zdrowie i kondycja
Zdrowie będzie Ci dopisywać, z każdym problemem, począwszy od kataru, poradzisz Sobie szybciej niż myślisz. Gdy czekasz na jakąś diagnozę, nie martw się wszystko ułoży się bardzo dobrze. Wyleczysz te dolegliwości, które trapiły Cię od dawna.

Zadzwoń do dobrej wróżki! Horoskop, tarot, runy, numerologia, astrolog, jasnowidz!

Wróżka Ewa