Horoskop tygodniowy od 20 sierpnia do 27 sierpnia 2018

Horoskop tygodniowy od 20 sierpnia do 27 sierpnia 2018

Najpopularniejszy horoskop na świecie!

Horoskop tygodniowy A


Sytuacja ogólna:


Osoby z grupą krwi A będą w tym tygodniu narażone na fałszywe nadzieje, mogą pozwolić się omamić. Rozczarowania i ostrzeżenie. Osoby z grupą krwi uparcie chcą patrzeć na świat przez różowe okulary, muszą uważać, aby nie zagubić się w irracjonalnym świecie. Taka postawa może spowodować, że zagubią się w marzeniach, które w konfrontacji z rzeczywistością pękną niczym bańki mydlane.
Zdrowie:
W najbliższych dniach osoby z grupą krwi będą mogły cieszyć się wspaniałą witalnością. Ich zdrowie będzie w najlepszym porządku, nic nie będzie mu zagrażało.
Uczucia:
U osób z grupą krwi A mających stałego partnera bądź rodzinę zapowiada się czas harmonii, zgody i zrozumienia. W tym tygodniu te osoby będą doceniały obecność kochającej się i wspierającej rodziny. Układ gwiazd może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.
Praca:
Czekają na Ciebie nowe propozycje. Osoby z grupą krwi A będą miały świeże pomysły, które zapewnią im wyczekiwany sukces. By osiągnąć triumf trzeba będzie jednak zakasać rękawy i uruchomić cały potencjał własnych możliwości. Przyda się też solidny plan działania. Może nadarzyć się okazja podpisania nowej, korzystnej umowy lub propozycja nowej pracy.


Horoskop tygodniowy dla grupy B


Sytuacja ogólna:
Będą zbierały się ciemne chmury. Osoby z grupą krwi B nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To zapowiedź bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.
Zdrowie:
W tym tygodniu osoby z grupą krwi B mogą pochwalić się dużą energią. Ich witalność i dobre samopoczucie będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie osoby z grupą krwi B będą miały powody do narzekań. Dla osób chorych oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.
Uczucia:
Powrót ukochanej osoby. Osoby z grupą krwi B mogą odczuwać jednak wewnętrzne napięcia i być niepewne swoich uczuć. Mogą popaść w lekkie przygnębienie z powodu swojego życia osobistego. Niepewność i poczucie zagrożenia będą się starały zamienić w znane dobrze schematy i rytuały. Ostrzeżeniem przed nadmiernym asekurowaniem się w obawie przed emocjonalnym zranieniem. To nie sprzyja związkom. Przyda się więcej zaufania do partnera.
Praca:
W tym tygodniu osoby z grupą krwi B mogą być narażone na działanie nieuczciwej konkurencji. Mogą dostać propozycję balansująca na granicy prawa, a decyzja, jaką podejmą może mieć poważne konsekwencje. Szybki i łatwy zysk, jaki znajdzie się w zasięgu ręki nie koniecznie wyjdzie na dobre. Należy uważać, by w interesach działać zgodnie z prawem i normami etycznymi.


Horoskop tygodniowy dla grupy AB


Sytuacja ogólna:
Ten tydzień przyniesie poważne życiowe zmiany. Osoby z grupą krwi AB postanowią zakończyć definitywnie pewien okres swojego życia. Zapragną niejako narodzić się na nowo i rozpocząć zupełnie nowe życie. Zdecydują się na radykalne posunięcia, które diametralnie zmienią ich sytuację. Mają szansę poukładać sobie wszystko według swoich własnych zasad. To wielka szansa, ale i wielkie wyzwanie.
Zdrowie:
Osoby z grupą krwi AB będą potrzebowały chwili wytchnienia i relaksu w ciszy i samotności. Ważne, aby solidnie odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.
Uczucia:
Uczucia osób z grupą krwi AB będą w tym tygodniu ambiwalentne. Raz będą cieszyły się sielanką w związku, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu stagnacji i rutyny. Przy odrobinie inicjatywy mogą sprawić, że ich związek rozkwitnie.
Praca:
Sukces zawita w progi osób z grupą krwi AB. Ich kariera nabierze rozpędu, uda im się osiągnąć upragniony cel, pozycję, stanowisko i będą zasłużenie świętować. To także świetny czas na rozpoczęcie nowego dzieła.


Horoskop tygodniowy dla grupy 0
Sytuacja ogólna:


Ten tydzień będzie szalony, osoby z grupą krwi O będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im wyjazd lub podróż służbowa. Mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.
Zdrowie:
Mimo zmian w wielu aspektach życia osoby z grupą krwi O odnajdą szczęście i równowagę. Dzięki wyciszeniu, medytacji i zdystansowaniu się do świata możliwe będzie odzyskanie wewnętrznego spokoju i pokonanie apatii.
Uczucia:
Osoby z grupą krwi O żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swojej drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.
Praca:
W życiu zawodowym wskazane będzie zachowanie równowagi i rozwagi. Czasami, aby móc się dalej rozwijać należy zwolnić tempo, przewartościować swoje priorytety i poukładać je na nowo. Szeroko pojęty umiar jest kluczem do sukcesu w nadchodzącym czasie.