Horoskop tygodniowy od 21 marca do 28 marca 2018

Horoskop tygodniowy od 21 marca do 28 marca 2018

Najpopularniejszy horoskop na świecie!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem

Horoskop tygodniowy od 21 marca do 28 marca

Praca i finanse
Tydzień finansowo bardzo podobny do poprzedniego, jeśli liczysz na zmiany to jeszcze nie teraz. Przypływów większej gotówki nie będzie. Tylko osoby czekające na awans otrzymają dobre wiadomości. Szykuje Ci się stanowisko o którym marzysz. Gdy szukasz pracy, celuj wysoko, bo dostaniesz, to czego pragniesz a nawet więcej.

Uczucia i związki
W uczuciach, ktoś bliski Twemu sercu może Ci zaproponować wycieczkę i to za granicę. Skorzystaj z okazji. Taka jest raz w życiu. Dla samotnych też dobra wiadomość, poznasz cudzoziemca, lub człowieka, który interesuje się podróżami. Ta pasja Was połączy, bo przecież ludzie z grupą krwi „0” uwielbiają wspólne wycieczki.

Zdrowie i kondycja
W zdrowiu szczególnie przyjrzyj się Swojemu krążeniu. Czas zająć się sercem. Zastosować odpowiednią dietę, zmierzyć ciśnienie, rzucić palenie.

Agrupa

Grupa krwi”A”
Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop tygodniowy od 21 marca do 28 marca

Praca i finanse
Finansowo bardzo różnie. Staraj się nie podejmować żadnych ważnych decyzji, bo źle na tym wyjdziesz. W pracy wszystko ulegnie przesunięciu lub zawieszeniu, będzie Ci bardzo trudno osiągnąć takie wyniki jakich pragniesz. Gdy szukasz pracy, nie spodziewaj się teraz żadnych ważnych odpowiedzi. Dostaniesz je, ale później. Musisz uzbroić się w cierpliwość.

Uczucia i związki
W miłości szykuje się coś poważnego, ale jeszcze nie teraz. Czekasz, aż partner poprosi Cię o rękę? Owszem zrobi to, ale na święta. Dla samotnych zła wiadomość, nikt interesujący nie pojawi się na horyzoncie.

Zdrowie i kondycja
W zdrowiu uważaj na wszelkie urazy mechaniczne, zranienia i oparzenia. Bardzo ostrożnie podróżuj, szczególnie samochodem. Gdy zastosujesz się do rady, nic złego się nie zdarzy.

Bgrupa


Grupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop tygodniowy od 21 marca do 28 marca

Praca i finanse
W finansach ostrzeżenie, ktoś będzie chciał, jawnie Cię oszukać. Nie podpisuj żadnych podejrzanych umów, nie pożyczaj nikomu pieniędzy, bo to może źle się skończyć. W pracy też nie wierz we wszystko co słyszysz. Informacje, które do Ciebie docierają mogą być nieprawdziwe. Propozycja nowej pracy, może okazać się oszustwem. Może ktoś wykorzystuje Cię finansowo, a Ty tego nie widzisz?

Uczucia i związki
W uczuciach dobry tydzień, stałe związki się odrodzą i przeżyją prawdziwą wiosnę. Znów poczujesz, że żyjesz. Dla samotnych bardzo dobry czas, wszyscy będą zabiegać o Twoje względy, możesz przebierać w propozycjach. Będzie wiele okazji do miłej zabawy.

Zdrowie i kondycja
Zdrowie Ci dopisze. Wygrasz z każdą chorobą. Nie martw się, to co wcześniej było problemem w kwietniu znika.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop tygodniowy od 21 marca do 28 marca

Praca i finanse

Pieniądze na wyciągnięcie ręki, jak dobrze pomyślisz dostaniesz je. Sprawy będą działy się szybko, ale po Twojej myśli. W związku z praca, może Cie czekać niespodziewany wyjazd, lub spotkanie integracyjne, połączone ze szkleniem. Nie wymiguj się, warto pojechać i nawiązać wartościowe znajomości. Gdy szukasz pracy, będzie propozycja, ale związana z dojazdem. Musisz się zastanowić, czy ją przyjąć.

Uczucia i związki
W uczuciach nie będziesz mogła podjąć decyzji. Ciągle, coś będzie wchodziło Ci w drogę. Przełóż tę decyzję na później. Po co się spieszyć. Dla samotnych dobre i złe wiadomości. Pojawia się ktoś nowy, ale będzie to związek na odległość. Może warto podjąć to ryzyko?

Zdrowie i kondycja
W zdrowiu zamij się Sobą, a w szczególności Swoim krążeniem. Coś może być „nie tak”. Zmierz ciśnienie, uważaj na pogodę. Czasem możesz czuć się słabo.

Wróżka czeka na Ciebie! Tarot, runy, numerologia, sennik, horoskop, wróżby na telefon!

Tarocistka Ewa