Horoskop tygodniowy od 23 czerwca do 30 czerwca 2018

Horoskop tygodniowy od 23 czerwca do 30 czerwca 2018

Najpopularniejszy horoskop na świecie!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop tygodniowy od 23 czerwca do 30 czerwca 2018

Praca
W tym tygodniu w pracy musisz wykazać się Swoją wiedzą i znajomością tematu. Dobry moment na rozpoczęcie jakiegoś kursu lub szkolenia. Przygotuj się też na to, że szef (lub szefowa), będzie uważnie Ci się przyglądać, więc staraj się wykonywać wszystko należycie. W sprawach finansowych ostrzeżenie, możliwość strat lub nie trafionych inwestycji. Decyzję większego zakupu przesuń na następny tydzień.

Uczucia
Romans wisi w powietrzu, jeśli jesteś w związku dobrze przemyśl sprawę, czy warto. Dla osób samotnych „zielone światło”, może się okazać, że ten tydzień, to początek bardzo miłej znajomości.
Ktoś będzie się z Tobą kontaktował tylko dlatego, że ma w tym interes, ale będzie udawał przyjaźń. Nie daj się nabrać i wykorzystać. Stara znajomość z przeszłości będzie odnowiona w tym tygodniu.

Zdrowie
Zdrowie w tym tygodniu będzie Ci dopisywać. Dobry moment na rozpoczęcie regularnych ćwiczeń, wystarczy codzienna gimnastyka. Uważaj tylko na ciśnienie, które da Ci się we znaki.

Agrupa


Grupa krwi”A”
Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop tygodniowy od 23 czerwca do 30 czerwca 2018

Praca
Dosyć trudny tydzień, ale i tak „spadniesz na cztery łapy”. Czekają Cię dodatkowe obowiązki, które niestety trzeba będzie przyjąć. Być może będzie konieczność zastąpienia kogoś, kto jest na urlopie lub chorobowym. Staraj się nie zaczynać z tego powodu awantury, bo możesz źle ocenić sytuację i nic na tym nie zyskasz. Ktoś w pracy wprowadza Cię w błąd i podaje nieprawdziwe informacje. Miej oczy otwarte. Dla szukających pracy, w tym tygodniu nie będzie nowych interesujących propozycji.

Uczucia
Uważaj, jeśli na kimś Ci zależy, to w tym tygodniu jest duże niebezpieczeństwo rozstania. Ktoś bliski może się od Ciebie odwrócić. Uważaj też na przyjaźnie, bo tu też nie będzie dobry tydzień. Mogą Cię spotkać pretensje i trzeba będzie się tłumaczyć lub zerwać znajomość. Dla samotnych dobra wiadomość, ktoś interesujący na horyzoncie, ale wszystko będzie się rozwijać bardzo powoli.

Zdrowie
Czas dotrzymać obietnicy o rozpoczęciu diety lub rzuceniu palenia. W tym tygodniu może się udać. Dobra energia wokół Ciebie na dotrzymanie obietnicy złożonej Sobie. Uwaga na zwichnięcia i skaleczenia.

Bgrupa


Grupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop tygodniowy od 23 czerwca do 30 czerwca 2018


Praca
W tym tygodniu na początku będzie Ci całkiem dobrze szło. Mogą Cie czekać pochwały i docenienie Twojej pracy, ale za chwilę dowiesz się, że też i dodatkowe obowiązki. Uważaj na kobietę, która sieje zamęt i roznosi plotki, chyba ma Cię na celowniku, omijaj ją z daleka. Nie ufaj wszystkim na słowo, bo ktoś Ci coś obieca, a potem zmieni zdanie i zostawi Cię na lodzie. Tydzień nierówny z jednej strony pochwały z drugiej niespełnione obietnice. Żadnych nowych propozycji pracy.

Uczucia
Czeka Cię burzliwy tydzień w związku. Duża szansa na kłótnie i spory. Partner będzie na siłę narzucał swoje zdanie, z którym nie możesz się zgodzić. Ktoś Ci bliski nie dotrzyma słowa, może chodzić o przyjaciela lub przyjaciółkę. Tydzień nierówny i raczej trudny w sferze uczuciowej. Nie pojawią się też żadne nowe i interesujące znajomości dla samotnych

Zdrowie
Uważaj na przypadkowe zdarzenia, staraj się ostrożnie jeździć samochodem. Może Cię dopaść schorzenie, które szybko się rozpocznie i szybko skończy. Zacznij ćwiczyć.

ABgrupa


Grupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop tygodniowy od 23 czerwca do 30 czerwca 2018

Praca
bardzo dobry tydzień. Możesz otrzymać wiadomość, która bardzo Cię ucieszy. Gdy na coś czekasz, w tym tygodniu nadzieje będą spełnione. Dla czekających na awans też dobra wiadomość, przemyśl tylko sprawę na jakich warunkach chcesz ten awans przyjąć. Dla szukających pracy bardzo dobry tydzień, możesz osiągnąć Swój cel i dostać bardzo dobrą propozycję. W tym tygodniu warto zagrać w grę losową, może nie będzie głównej wygranej tylko mniejsza, ale to zawsze coś.

Uczucia
W tym tygodniu może Cię czekać rozstanie z kimś kto wyjeżdża, więc ogarnie Cię smutek. W sprawach uczuciowych będziesz też podejmować decyzje, które były odkładane na później. Trzeba będzie spojrzeć prawdzie w oczy i „wziąć byka za rogi” . Nie warto żyć w stanie zawieszenia. W tym tygodniu nie pojawią się żadne nowe interesujące znajomości, to jeszcze nie teraz.


Zdrowie
Uważaj na swój kręgosłup i stawy. Nie przeciążaj organizmu bo może się okazać, że dorobisz się dolegliwości bólowych. Zwichnięcia i naciągnięcia mięśni też Ci grożą w tym tygodniu.

Wróżka czeka na Ciebie! Tarot, runy, numerologia, astrologia, chiromancja, sennik, horoskop! 

zajac