Horoskop tygodniowy od 27 lipca do 04 sierpnia 2018

Horoskop tygodniowy od 27 lipca do 04 sierpnia 2018

Najpopularniejszy horoskop na świecie!

 

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop od 27 lipca do 04 sierpnia

Sytuacja ogólna:
W tym tygodniu osoby z grupą krwi O będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim.

Zdrowie:
Osoby z grupą krwi O mogą odczuwać dawne kontuzje. W tym tygodniu może im też dokuczać melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.

Uczucia:
Zakochane osoby z grupą krwi O poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą im towarzyszyły przez cały tydzień. Osoby dopiero szukające swojej drugiej połowy mają szansę rozpocząć nowy rozdział w życiu miłosnym. Są gotowe do związku, otwarte na świat i ludzi.

Praca:
Osoby z grupą krwi O czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan.

Agrupa

Grupa krwi”A”
Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 27 lipca do 04 sierpnia

Sytuacja ogólna:
Na drodze osób z grupą krwi A drobne przeszkody. Muszą one pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Ostrzeżenie przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie:
Osoby z grupą krwii A powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia:
Drobne nieporozumienia w związkach mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to małżeństwom grozi nawet sprawa rozwodowa.

Praca:
W życiu zawodowym nastąpi przełom. Osoby z grupą krwi A mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da ktoś bardziej doświadczony w tej branży. 

Bgrupa

Grupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 27 lipca do 04 sierpnia

Sytuacja ogólna:
W tym tygodniu osoby z grupą krwi B powinny uważać, aby nie paść ofiarą oszustwa. Nie jest jasne, kto kogo oszukuje- czy osoby z grupą krwi B okażą się być opryszkiem czy ofiarą. Z pewnością będą starały się uniknąć konfrontacji i wymigać się od rozwiązywania problemów. Chodzi tu przede wszystkim o nieszczerość wobec siebie samego, a w skrajnych przypadkach samooszukiwanie. Z tego względu jest ostrzeżenie i wezwanie do poddania się szczerej samoocenie.

Zdrowie:
Życie zawodowe będzie źródłem frustracji. Praca kosztuje wiele emocji, a to sprawia, że osoby z grupą krwi B stają się nerwowe. Wszystko to ma swoją podstawę na podłożu ekonomicznym, gdyż pragną się rozwijać, jednak nie chcą ryzykować. Nadmiar stresu może mieć negatywny wpływ na stan zdrowia.

Uczucia:
Grozi Wam rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca:
Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie Wam wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Korzystny wyrok sądowy.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop od 27 lipca do 04 sierpnia

Sytuacja ogólna:
Osoby z grupą krwi AB będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą im bolesnych konsekwencji, jednakże nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie:
Stan zdrowia osób z grupą krwi AB nie będzie budził żadnych zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia:
Osoby z krupą krwi AB w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to układ gwiazd, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca:
W najbliższych dniach osoby z grupą krwi AB mogą liczyć na uznanie ze strony przełożonych. Odniosą zawodowy sukces, ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Sukces związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

Wrózka czeka na Ciebie! Tarot, runy, astrologia, numerologia, sennik, wróżka!

Wróżka Ewa