Horoskop tygodniowy od 31 grudnia 2018 do 06 stycznia 2019

Horoskop tygodniowy od 31 grudnia 2018 do 06 stycznia 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 31 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej
W tym tygodniu wodniki będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do wodników będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.
Zdrowie: Szóstka Monet
Jeśli wodniki będą się czuły nieco słabiej, to będą mogły liczyć na opiekę i wsparcie osób bliskich. Pod ich czułą opieką szybko odzyskają siły. Karta ta może jednak oznaczać, że to same wodniki będą niosły pomoc, wsparcie i radę komuś w potrzebie. Ich bezinteresowna pomoc i wspaniałomyślność będzie płynęła ze szczerego serca.
Uczucia: Trójka Monet
Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem wodnik będzie musiał zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych osób to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko wodniki będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.
Praca: Walet Mieczy
Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych wodniki powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Walet Buław
Przed rybami pojawią się nowe szanse i ciekawe okazje. Żywioł ognia oznacza silny impuls lub propozycję, którą ryby przyjmą z radością. Wpłynie to na rozszerzenie ich dotychczasowych horyzontów. Dzięki tym sygnałom ryby zwrócą uwagę na dawno zaniedbywane sprawy. Wyjaśnienie tych zaległości wyzwoli nową energię i pchnie je do działania.
Zdrowie: Król Buław
Karta ta oznacza witalność i długowieczność. Ryby będą w tym tygodniu cieszyły się dobrym zdrowiem, ich formie nic nie zagraża. Będą miały w sobie duży zasób energii, także tej seksualnej, prokreacyjnej. Dla osób chorych będzie szansa na powrót do zdrowia, przy chorobach przewlekłych, znaczna poprawa zdrowia.
Uczucia: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Zodiakalne ryby mogą liczyć na to, że w ich miłości nie zabraknie prawdziwej i wiernej przyjaźni. Mogą liczyć na wsparcie i dobrą radę a także pomoc ukochanej osoby. Nie muszą się jednak obawiać narzucania swoich poglądów przez partnera, co da im poczucie zrozumienia i szczęścia. Samotne ryby powinny przyjrzeć się swoim przyjaciołom, być może ktoś z tego grona liczy na coś więcej.
Praca: Walet Pucharów
Karta ta mówi, że ryby doświadczą w pracy czegoś miłego, co wpłynie korzystnie na ich karierę. Mogą otrzymać pochwałę i tym samym zaskarbić sobie uznanie. Komplement ten będzie w pełni zasłużony. Często ta karta wróży zaproszenie na towarzyskie spotkanie. Ryby mogą liczyć na życzliwą radę i przyjazną pomoc.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca
Barany będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą im bolesnych konsekwencji, jednakże barany nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem barany wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.
Zdrowie: Dziewiątka Monet
Nieustanna walka z przeciwnościami nadszarpnie zdrowie baranów. Życie w ciągłym stresie i niepewności może doprowadzić do rozstroju psychicznego wrażliwsze osoby. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.
Uczucia: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Być może barany poznają jakieś tajemnice lub zdobędą ciekawe informacje o obiekcie swoich westchnień. Czekanie na właściwy moment przyniesie rezultaty. Dla osób w związku nastąpi czas głębokiego zrozumienia i pogłębienie relacji.
Praca: Dziewiątka Pucharów
Karta wskazuje na okres, w którym praca będzie sprawiała baranom przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli baranom zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Czwórka Buław
W życiu byków wszystko będzie układało się pomyślnie. Uda im się pokonać apatię i zniechęcenie, chętnie wyjdą do ludzi i zaczną na nowo cieszyć się życiem. Byki pokonają swoje obawy, bariery i lęki, a to da im siłę, radość i satysfakcję. Wyjdziecie z impasu i Wasze życie zmieni się na lepsze. To dobry czas na zawieranie nowych znajomości, bo może z nich wyniknąć coś dobrego
Zdrowie: Król Mieczy
Byki postanowią zmagać się z własnymi słabościami. Zdiagnozowanie ewentualnych dolegliwości pozwoli na szybkie ich zwalczenie. W tym tygodniu byki powinny większą uwagę poświęcić swojej diecie. Stres i nerwowy tryb życia mogą wywołać u byków zaburzenia przewodu pokarmowego. Sięganie po używki i duże emocje mogą dać podłoże chorobom wrzodowym.
Uczucia: Dziewiątka Pucharów
Karta ta przyniesie zodiakalnym bykom czystą rozkosz. Będą realizowały swoje fantazje, które staną się teraz przezywaną, na co dzień rzeczywistością. Odważą się na to by pożyć jeszcze jakiś czas w atmosferze wakacyjnego luzu. Karta ta także przestrzega przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Byki muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.
Praca: Rycerz Buław
Osoby spod znaku byka będą pełne zapału w zawodowych kwestiach, jednak może brakować im cierpliwości. Ciężko im przyjąć do wiadomości, że aby osiągnąć sukces potrzebują dużo więcej czasu. Karta ta oznacza też rywalizację w miejscu pracy. Karta ta może być dla byków zapowiedzią zmiany stanowiska lub pracy. Mimo iż będą to duże zmiany prowadzą w dobrą stronę i będą niosły ze sobą zapowiedź sukcesu.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Ósemka Pucharów
W tym tygodniu bliźnięta będą błyskotliwe i czujne, będą szybko reagowały na nowe sytuacje, co bardzo im się opłaci. Bliźnięta spodziewają się zmian, jednak impuls do działania otrzymają z zupełnie nieoczekiwanej strony. Wydarzenie, na które czekają nastąpi szybciej, niż się spodziewały, praktycznie się rozpoczyna. Karta ta oznacza zmianę wewnętrzną, przeobrażenie, jest też zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.
Zdrowie: Dziewiątka Buław
Bliźnięta dopadnie w tym tygodniu zmęczenie. Bardzo dużo wymagają od siebie, przez co często tracą szerszą perspektywę. To także karta przygnębienia, rozdrażnienia, wycofania. Jeśli jednak bliźnięta przystosują się do funkcjonowania w nowej sytuacji ich problemy znikną. Zdecydowanie potrzebują dystansu  i przerwy.
Uczucia: Wielki Arkan Sądu
Ten tydzień będzie ważny dla życia uczuciowego bliźniąt. Będą musiały podjąć decyzję, co do przyszłości swojego związku. Poważnie będą oceniały zarówno teraźniejszość jak i możliwe konsekwencje swoich decyzji. Może zdecydują się na oświadczyny, małżeństwo lub założenie rodziny. Wolne bliźnięta będą surowo oceniały potencjalnych partnerów.
Praca: Dziewiątka Buław
Bliźniętom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też awans albo objęcie nowego stanowisko. Za ich pracę czeka je nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Trójka Mieczy
W nadchodzących dniach raki mogą być narażone na podejmowanie decyzji sprzecznej z ich prawdziwymi uczuciami. W ich życiu nastanie czas, w którym zimna logika weźmie górę nad emocjami, a to może wywołać przykrości. Raki dzięki sile swojego umysłu i dyscyplinie uwolnią się od złych nawyków. Choć podejmą one słuszną decyzje nie obejdzie się bez poczucia żalu za tym, z czego rezygnują.
Zdrowie: Rycerz Buław
Karta ta mówi, że w nadchodzących dniach raki będą cieszyły się dobrym zdrowiem, będą miały dużo energii i sił witalnych. Dla osób chorych jest to zapowiedź powrotu do zdrowia.
Uczucia: Wielki Arkan Wieży
W sferze uczuć u raków może nadejść trudniejszy czas. Być może niektóre z nich wciąż nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić je w depresję. Innym rakom może się coś w związku psuć i jeśli w porę nie wrócą do jego podstaw może się im nawet zawalić. Raki powinny wyciągnąć wnioski z przeżytych porażek, by w kolejny związek wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.
Praca: Wielki Arkan Umiaru
W życiu zawodowym raki wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Szostka Mieczy
Zodiakalne lwy czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.
Zdrowie: Wielki Arkan Gwiazdy
Nadchodzący tydzień będzie dla lwów czasem długo wyczekiwanego odpoczynku po wyczerpujących zmaganiach. Lwy zapragną się emocjonalnie wyciszyć i fizycznie zregenerować. Pod osłoną Gwiazdy będą miały czas na to by gruntownie o siebie zadbać.
Uczucia: Ósemka Mieczy
Będące w związkach lwy będą walczyły ze swoimi zahamowaniami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Lwy nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Osobom nie będącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak lwy uporządkują swoje wnętrze, osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.
Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
W życiu zawodowym lwów zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują lwy może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Król Monet
Karta ta mówi, że w najbliższym czasie panny wykażą się dużą cierpliwością i będą działały rozważnie. Będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjnie i pewnie. Przyniesie im to radość, będą mogły skupić się na przyjemnościach. Jeśli panny planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym tygodniu jest na to idealny czas.

Zdrowie: Czwórka Mieczy
Panny nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych panien będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.
Uczucia: As Monet
Panny doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Panny będące w związkach będą miały szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia i dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.
Praca: Król Mieczy
Karta ta oznacza, że panny wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z kolegami, przełożonymi, partnerami w interesach i klientami wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może być przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Siódemka Monet
Zodiakalne wagi w tym tygodniu będą miały czas żniw, zbiorą owoc tego, na co pracowały od dłuższego czasu. Aby jednak odnieść sukces trzeba trzymać rękę na pulsie i nie spoczywać na laurach. Karta ta zapowiada stabilizację materialną i dobrobyt osiągnięty dzięki własnej pracy.
Zdrowie: Piątka Mieczy
Wagi mogą w tym tygodniu nieco nadwyrężyć swoje zdrowie. Wszystko to za sprawą mocnej przesady, która w niczym, także w dbaniu o formę nie jest dobra. Nastrój wag także nie będzie najlepszy, będą pesymistyczne i pełne negatywnych emocji, co może obrócić się przeciwko nim samym, gdyż przeciążają swój organizm.
Uczucia: Dziewiątka Monet
Uczuciowo zodiakalne wagi będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, że więcej wymagają od siebie niż od partnera. Dla osób w stałych związkach to jednak dobra karta, niesie ze sobą zapowiedź zgody, harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.
Praca: As Pucharów
Karta ta oznacza, że wagi będą na właściwej drodze, drodze, która może poprowadzić je do odkrycia swojego powołania. Być może odkryją w sobie talent wykraczających ponad powszechne wyobrażenie. Karta ta zapowiada ziszczenie się życzeń dotyczących kariery zawodowej. Mówi o pomyślnie zdanych egzaminach oraz realizacji planów i projektów

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Królowa Mieczy
Skorpiony wykażą się w tym tygodniu dojrzałością, mądrością i pomysłowością. Będą niezależne i czujne. Uda im się rozwiązać wszelkie zaległe problemy, rozwieją się ich zamartwiania i pozbędą się wątpliwościami. Jedynym minusem tej sytuacji może być chłód i dystans, jaki skorpiony będą okazywać innym. Logika i rozum będą u nich przeważały nad sentymentami i górnolotnymi uczuciami.
Zdrowie: Dziesiątka Buław
Skorpiony dopadnie w tym tygodniu zmęczenie. Bardzo dużo wymagają od siebie, przez co często tracą szerszą perspektywę. To także karta przygnębienia, rozdrażnienia, wycofania. Jeśli jednak skorpiony przystosują się do funkcjonowania w nowej sytuacji ich problemy znikną. Zdecydowanie potrzebują dystansu  i przerwy.
Uczucia: Wielki Arkan Sądu
W życiu uczuciowym skorpionów nastanie ważna chwila. Będą musiały uczciwie ocenić swoje emocje i podjąć ważną decyzję. Będzie ona miała swoje konsekwencje w przyszłości. Może skorpiony zdecydują się na poważny krok i wejście naprawdę stały, formalny związek. Osoby samotne również podejmą ważną decyzję, co do swojego żucia miłosnego. Nie jest to sąd dostateczny, ale ważny krok w rozwoju emocjonalnym skorpionów.
Praca: Wielki Arkan Słońca
Sukces zawita w progi skorpionów. Ich kariera nabierze rozpędu, uda im się osiągnąć upragniony cel, pozycję, stanowisko i będą zasłużenie świętować. To także świetny czas na rozpoczęcie nowego dzieła, gdyż Słońce jest kartą płodności, obfitości i zbierania plonów.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów
Ten tydzień zapowiada się dla strzelców pozytywnie, przyniesie im zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój. To także zakończenie trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Strzelce mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.
Zdrowie: Walet Monet
Ten tydzień minie strzelcom spokojnie, będą w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich zdrowiu nie będzie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.
Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu
Życie uczuciowe strzelców nabierze rozpędu. Bardzo korzystny wpływ na ich relacje będzie miał wyjazd, zmiana miejsca pobytu, może krótki urlop. Samotne strzelce mogą liczyć na szybki, ale ciekawy romans i mnóstwo szalonej zabawy. Karnawał pozytywnie Was nakręci.
Praca: Walet Buław
Strzelce mogą w sferze zawodowej liczyć na pomoc ze strony młodej osoby. Prawdopodobnie otrzymają od niej dobrą wiadomość. Karta ta oznacza również dobre porozumienie z młodymi lub młodszymi stażem pracownikami. To dobra pora na nowe inwestycje, nowe działania, byle w rozsądkiem i konsekwentnie. Karta ta zapowiada też pozytywne zdanie egzaminów lub rozpoczęcie nauki.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Ósemka Buław
W życiu koziorożców będzie się w tym tygodniu działo dużo dobrego. Czują już, że coś wisi w powietrzu. Coś, na co czekają nastąpi o wiele szybciej, niż oczekiwały, w zasadzie to już zaczęło, tylko jeszcze nie zostało zauważone. Ta karta to zapowiedź radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.
Zdrowie: As Pucharów
W strefie zdrowia karta ta oznacza, że koziorożce cieszą się z powodu osiągniecia wewnętrznej równowagi. Miłość daje im siły i chęć do życia. Koziorożce postanowią zadbać o siebie, swoje dobre samopoczucie i urodę.
Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej
Koziorożce w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.
Praca: Szóstka Buław
Karta ta mówi, że w najbliższych dniach koziorożce mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Pokazuje, że ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

 

Wróżka czeka na Twój telefon! Tarot, runy, horoskop, astrologia, numerologia!

Wróżka Windy