Horoskop tygodniowy od 29 lipca do 04 sierpnia 2019

Horoskop tygodniowy od 29 lipca do 04 sierpnia 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 29 lipca – 4 sierpnia 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Król Monet
Karta ta mówi, że w najbliższym czasie wodniki wykażą się dużą cierpliwością i będą działały rozważnie. Będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjnie i pewnie. Przyniesie im to radość, będą mogły skupić się na przyjemnościach. Jeśli wodniki planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym tygodniu jest na to idealny czas.

Zdrowie: As Mieczy
Jeśli wodniki przebywały w szpitalu, to w nadchodzących dniach go opuszczą. Odzyskają dobrą formę i będą cieszyły się witalnością. Karta ta może zwiastować nowe życie, a zatem narodziny dziecka.

Uczucia: Szóstka Pucharów
Dla wodników będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Dziesiątka Monet
Wodniki czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów
Ryby czeka wiele chwil radości, miłość, sukces i szczęście. Wykonywanie planów i realizacja marzeń da im okazję do świętowania w gronie najbliższych. Zdobycie tego, o co wielu zabiega, spowoduje zasłużone poczucie dumy. Karta ta mówi również o przestrzeganiu tradycji rodzinnych i niechęci do wprowadzania zmian w tej sferze.

Zdrowie: Walet Buław
Stan zdrowia osób spod znaku ryb nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Ryby będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Walet Monet
Zodiakalne ryby będą miały okazję do zebrania wartościowych i trwałych doświadczeń. Mogą być to zarówno miłosne przygody, które wiele wniosą do ich życia osobistego, jak i szansa nawiązania trwałego związku. Karta ta oznacza, że ryby przejmą inicjatywę w kontaktach z płcią przeciwną. Być może uda im się przekształcić przelotny romans w trwały związek. W stałych związkach uda się im wyjaśnić wszelkie niejasności i dzięki temu umocnić oraz rozwinąć relację z partnerem.

Praca: Ósemka Buław
Karta ta oznacza, że plany dotyczące życia zawodowego ryb wkrótce się urzeczywistnią. Proces zmian już się rozpoczął, może też zostać niespodziewanie przyspieszony i w efekcie znajduje się tuż przed ukończeniem. Mimo, iż osoby spod znaku ryb spodziewały się tego dopiero w dalekiej przyszłości, zmiany nastąpią niebawem.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: As Buław
Barany powinny w tym tygodniu nieco się zmobilizować, odnaleźć i wykorzystać ciekawą szansę. Dotyczy ona działań wymagających od nich dużej przedsiębiorczości oraz odwagi. Aby odnieść sukces barany muszą być gotowe do podjęcia ryzyka. As Buław wskazuje na duży na entuzjazm i zapał do samodzielnego rozwoju.

Zdrowie: Czwórka Mieczy
Barany nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych baranów będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci
W życiu emocjonalnym baranów nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Dwójka Pucharów
Barany mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta, to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej
W tym tygodniu byki będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do samych byków będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Walet Pucharów
Byki będą mogły chwilowo odpuścić sobie dbanie o zdrowie, w tym tygodniu będą w dobrej formie i nie grożą im żadne oznaki chorobowe.

Uczucia: Ósemka Pucharów
Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu byków. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Walet Mieczy
Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych byki powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca
Bliźnięta w tym tygodniu będą nieco nieracjonalne, gdyż ich działania będą powodowane bardziej instynktem niż rozumem. Będzie to wynikało z wpływu karty Księżyca, który jest bardzo dobrą wróżbą dla osób umiejących zaufać swoim ponadnaturalnym zdolnościom. Nieco gorzej czuć się będą osoby ponad wszystko ceniące logikę. Bliźnięta mają też szansę odkryć jakąś tajemnicę lub zdobyć informację niedostępną dla ogółu.

Zdrowie: Wielki Arkan Rydwanu
Kondycja bliźniąt będzie w tych dniach godna pozazdroszczenia. Postawią na ruch, na aktywność i dzięki temu osiągną dobrą formę. Być może uda im się również połączyć to sportowe zacięcie z zamiłowaniem do podróży.

Uczucia: Dziewiątka Monet
Uczuciowo bliźnięta będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, że więcej wymagają od siebie niż od partnera. Dla osób w stałych związkach to zapowiedź zgody, harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Czwórka Buław
Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie bliźniętom wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Ósemka Mieczy
Raki będą miały na swojej drodze drobne przeszkody. Muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Karta mówi, ż trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym karta przestrzega przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie: Walet Buław
Raki będą cieszyły się dobrym zdrowiem i witalnością. Walet Buław oznacza też duże ożywienie w sferze fizycznej i erotycznej. Raki będą miały w sobie dużo energii prokreacyjnej.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy
Raki będą musiały zawalczyć o swój związek, jednak, gdy tylko zmobilizują siły odniosą sukces. To, że nie zawsze wszystko układa się po Waszej myśli, nie powinno Was zniechęcać. Związek to sztuka kompromisu, a o prawdziwą miłość warto walczyć. Wspólne pokonywanie trudności umocni Waszą więź. Raki starające się dopiero stworzyć trwały związek także nie powinny zrażać się trudnościami i śmiało je pokonywać.

Praca: Czwórka Pucharów
W pracy u raków nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed rakami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Lwy spędzą ten tydzień w dobrej i przyjacielskiej atmosferze. W przypadku wątpliwości w ważnych kwestiach lwy będą mogły zwrócić się o radę do zaufanego doradcy, który obiektywnie i mądrze nimi pokieruje. Dzięki temu wsparciu lwy poczują się pewnie i bezpiecznie.

Zdrowie: Dziewiątka Buław
Walka ze stresem i przeciwnościami losu może w tym tygodniu nadszarpnąć formę lwów. Nerwowość może objawić się gorszym samopoczuciem, a w skrajnych przypadkach stres może doprowadzić wrażliwsze lwy do rozstroju nerwowego. Lwom mogą dokuczać problemy ze strony układu krążenia.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca
Dla prawdziwej miłości lwy będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by odzyskać pewność siebie i zyskać na atrakcyjności.

Praca: Czwórka Monet
W sferze zawodowej lwy kurczowo trzymają się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że lwy będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić lwy muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sądu
Panny będą w tym tygodniu podejmowały ważne, życiowe decyzje. Będzie to od nich wymagało koncentracji, obiektywizmu i uczciwości, jeśli się na nie zdobędą, będą mogły podjąć słuszne decyzje. Warto pamiętać, że nie jest to, co prawda sąd ostateczny i będzie można zmodyfikować przyszłe plany, ważne jednak, by naprawdę sprawiedliwie ocenić możliwości swoje i innych. Panny mogą poczuć ciężar spoczywającej na nich odpowiedzialności.

Zdrowie: Ósemka Monet
Panny mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Trójka Pucharów
W uczuciach panien będzie dominowało poczucie szczęścia i stabilizacji. Karta ta oznacza stworzenie związku opartego na prawdzie i tolerancji. Może oznaczać też plany matrymonialne lub możliwość narodzin dziecka. Dla samotnych panien to także pomyślna wróżba, spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Karta ta zwiastuje im zapowiedź nowej przyjaźni lub miłości.

Praca: Siódemka Mieczy
To karta, która mówi, że panny narażą się na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe panny powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Trójka Mieczy
W nadchodzących dniach wagi mogą być narażone na podejmowanie decyzji sprzecznej z ich prawdziwymi uczuciami. W ich życiu nastanie okres, w którym zimna logika weźmie górę nad emocjami, a to może wywołać przykrości. Wagi dzięki sile swojego umysłu i dyscyplinie uwolnią się od złych nawyków. Choć podejmą one słuszną decyzję, nie obejdzie się bez poczucia żalu za tym, z czego rezygnują.

Zdrowie: Siódemka Pucharów
Wagi w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, skupione na swoich własnych emocjach, w których same mogą czuć się zagubienie. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że wagi okażą się trudne w codziennym współżyciu, gdyż same do końca nie będą wiedziały, czego chcą.

Uczucia: Królowa Monet
U wag mających stałego partnera, bądź rodzinę, zapowiada się tydzień pełen harmonii, zgody i zrozumienia. W nadchodzących dniach osoby z tego znaku będą doceniały obecność kochającej się i wspierającej bezwarunkowo rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Praca: Król Mieczy
Karta ta oznacza, że wagi wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy wagi rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z kolegami, przełożonymi, partnerami w interesach i klientami wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może być przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Trójka Monet
Nadchodzący tydzień przyniesie skorpionom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z  sumy przeżytych doświadczeń skorpiony stworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Król Pucharów
Skorpiony skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Analizując swoje życie wewnętrzne, będą rozwijamy siły podświadomości. Karta pokazuje powstawanie i doskonalenie się ponadnaturalnych zdolności skorpionów.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny
Uczucia skorpionów będą w tym tygodniu ambiwalentne. Raz będą cieszyły się sielanką w związku, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu stagnacji i rutyny. Koło Fortuny, to jednak karta wielkiej szansy i przy odrobinie inicjatywy skorpiony mogą sprawić, że ich związek rozkwitnie.

Praca: Wielki Arkan Gwiazdy
W tym tygodniu praca będzie dla skorpionów miejscem kojarzącym się bardziej z odpoczynkiem niż harówką. Osoby, które do tej pory musiały włączyć o swoje, zostaną docenione. Ich wysiłki przyniosą efekty i będą miały czas na ułożenie nowego planu działania i reorganizację. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i spokój.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Rycerz Pucharów
Strzelce w tym tygodniu poczują wokół siebie życzliwą, przyjazną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. To dobry czas, sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką.

Zdrowie: Królowa Pucharów
W tym tygodniu strzelce będą mogły pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie strzelce również nie mają powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Wielki Arkan Sprawiedliwości
W życiu miłosnym strzelców zaoponuje upragniona równowaga. Chwila spokoju i harmonii pozwoli im poukładać sprawy sercowe i cieszyć się nimi w spokoju. Osoby w związkach będą czuły się zadowolone i spełnione, zaś osoby poszukujące miłości powinny uczciwie oceniać innych i nie zatajać prawdy o sobie.

Praca: Dziesiątka Mieczy
Karta ta zapowiada dużą zmianę w życiu zawodowym strzelców. Nie będzie to jednak niespodzianka, a świadome działanie. Karta ta może oznaczać zmianę pracy lub całkowitą zmianę orientacji zawodowych. Bywa, że zwiastuje małe zmiany, np. przejście do innego działu lub niespodziewane zakończenie wykonywanych czynności.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów
Koziorożce będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której koziorożce staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Szóstka Monet
Jeśli koziorożce będą się czuły nieco słabiej, to będą mogły liczyć na opiekę i wsparcie osób bliskich. Pod ich czułą opieką szybko odzyskają siły. Karta ta może jednak oznaczać, że to same koziorożce będą niosły pomoc, wsparcie i radę komuś w potrzebie. Ich bezinteresowna pomoc i wspaniałomyślność będzie płynęła ze szczerego serca.

Uczucia: Dziesiątka Pucharów
Koziorożce dzięki bliskości ukochanych osób zyskają poczucie bezpieczeństwa. W ich życiu nastanie czas, w którym znikną miłosne dylematy, kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Jest to również karta trwałej przyjaźni, nierzadko wróży rychły ślub. Osobom samotnym może wróżyć znalezienie partnera, który będzie także dobrym przyjacielem.

Praca: As Monet
W pracy koziorożce będą miały szansę na osiągnięcie tego, co sobie zaplanowały. Może to być bezpieczeństwo finansowe lub prestiż i uznanie. Nie zabraknie też poczucia zadowolenie i przekonania, że to, co się robi ma sens. Karta mówi, że koziorożce mają znakomite perspektywy na osiągnięcie swoich celów zawodowych.

Dobrego tygodnia życzy Wam Wróżka! Tarot, runy, sennik, horoskop!

Wróżka