Horoskop tygodniowy od 20 sierpnia do 26 sierpnia 2019

Horoskop tygodniowy od 20 sierpnia do 26 sierpnia 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 20 sierpnia – 26 sierpnia 2018 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Słońca
Dla osób spod znaku wodnika ten tydzień będzie niezwykle udany. Wszelkie zmartwienia i smutki odejdą, zastąpi je radość i szczęście. Wodniki spędzą miłe chwile w gronie najbliższych. Słońce jest kartą, która zapowiada urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach.

Zdrowie: Królowa Mieczy
U osób spod znaku wodnika może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Wodniki mogą odczuwać spadek sił witalnych. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Wodniki powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Rycerz Pucharów
Wodniki będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Karta ta może zapowiadać oświadczyny lub zaręczyny, piękną prawdziwą miłość, a dla osób wolnych ciekawy romans i wielkie zauroczenie.

Praca: Siódemka Mieczy
To karta, która mówi, że wodniki narażą się na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe wodniki powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarza
Cesarz da osobom spod znaku ryb poczucie władzy i niezależności. Będą śmiało podejmowały decyzje i odważnie sięgały po to, co uznają za interesujące. Jest to szczególnie dobry czas dla mężczyzn spod tego znaku, zaś kobiety spod znaku ryb będą w tym czasie nieco bardziej stanowcze.

Zdrowie: Król Pucharów
Karta ta zwiastuje brak jakichkolwiek zagrożeń. Ryby mogą śmiało realizować swoje plany, gdyż mają świetną formę. Należy jedynie unikać stresów, a wszelkie obawy o zdrowie uda się wyeliminować.

Uczucia: Piątka Monet
Zodiakalne ryby skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko rybom uda się zmienić własne nastawienie. Dużą pomocą okaże się dla nich ich partner. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Praca: Królowa Monet
Ryby mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Niektóre ryby w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych wcześniej funduszy.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: As Pucharów
Barany w tym tygodniu otrzymają miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u baranów zaiskrzy. As oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału. Barany poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Trójka Monet
Barany postanowią coś radykalnie zmienić w swoim sposobie dbania o zdrowie. Będzie to dla nich niemal mistyczna inicjacja. Barany postawią na rozwój wewnętrzny, tak by zyskać harmonię ducha i ciała.

Uczucia: Dziesiątka Mieczy
Karta ta mówi o trudnościach w życiu uczuciowym baranów. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Karta ta może nawet zwiastować zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Z reguły jednak mówi, że racjonalizm zabija w baranach uczucia, przez co wiele tracą. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków.

Praca: Dziewiątka Pucharów
Karta wskazuje na okres, w którym praca będzie sprawiała baranom przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Świata
Byki będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla byków na wyciągnięcie ręki.

Zdrowie: Czwórka Mieczy
Byki nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych byków będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktują tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Trójka Buław
W nadchodzących dniach byki stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Dla samotnych byków, to zapowiedź stworzenia sprzyjających warunków, dzięki czemu osoby te mogą oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

Praca: Dziewiątka Mieczy
Karta ta ukazuje, że nad bykami będą zbierały się ciemne chmury. Nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Byki muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza bykom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Czwórka Pucharów
W tym tygodniu bliźnięta będą miały wszystkiego w nadmiarze, ten przesyt może być aż nieprzyjemny. Karta wskazuje na niestałość uczuć. Zły humor bliźniąt może wyrażać się różnymi formami zachowania: od dokuczliwości i otępienia do uporu, rozgoryczenia. Bliźnięta mogą być apatyczne, ociężałe i odczuwać kryzys z powodu niespełnienia.

Zdrowie: Wielki Arkan Mocy
Fizycznie bliźnięta poczują w tym tygodniu napływ sił. Będą w dobrej kondycji fizycznej a mentalnie będą nie do pokonania. Nawet, jeśli jakieś drobne dolegliwości będą próbowały zaszkodzić bliźniętom, to szybko i skutecznie sobie z nimi poradzą.

Uczucia: Szóstka Monet
Karta ta mówi jak ważne jest by zostawić drugiej osobie przestrzeń. Zachęca by okazać partnerowi zaufanie, zrozumienie i tolerancję. Bliźnięta mogą liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca: Walet Pucharów
Karta ta mówi, że bliźnięta doświadczą w pracy czegoś miłego, co wpłynie korzystnie na ich karierę. Mogą otrzymać pochwałę i tym samym zaskarbić sobie uznanie. Komplement ten będzie w pełni zasłużony. Często ta karta wróży zaproszenie na towarzyskie spotkanie. Bliźnięta mogą liczyć na życzliwą radę i przyjazną pomoc.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Dwójka Monet
Raki będą w tym tygodniu miały łatwość podejmowania decyzji. Być może będą aż za bardzo beztroskie. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Beztroskie nastawienie raków może być cenione, jako zręczne i spontaniczne lub też uważane za nieodpowiedzialne. Dużym atutem raków będzie dopasowanie do sytuacji i elastyczność.

Zdrowie: Wielki Arkan Maga
W tym tygodniu zodiakalne raki postanowią zadbać o siebie. To dobry moment na rozpoczęcie diety, na ułożenie nowego, zdrowego planu żywieniowego i treningowego. Na efekty trzeba będzie poczekać, ale przy wytrwałości i systematyczności raki mogą odnieść sukces.

Uczucia: Rycerz Mieczy
Życie uczuciowe raków w nadchodzącym tygodniu będzie nie do pozazdroszczenia. Karta ta oznacza, bowiem oziębienie i skostnienie uczuć, często także ich nagłą zmianę. Raki mogą czuć rozgoryczenie wobec partnera, a w skrajnych przypadkach nawet nienawiść. To czas ciężkiej próby dla związków. Osobom samotnym karta ta nie daje w tym czasie szansy na miłość.

Praca: Wielki Arkan Wisielca
Ten tydzień będzie dla raków bardzo wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko raki będą musiały nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągną poziom, do którego dążą. Nie będzie to prosta droga, jednak to sukces okaże się trwały.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Ósemka Monet
Lwy muszą być w tym tygodniu gotowe na wytężoną pracę. Mogą osiągnąć sukces, jeśli należycie przyłożą się do pracy i włożą w nią całe serce i energię. Nie powinny iść na skróty, lecz wykazać się cierpliwością i skromnością. Wszystkie te wysiłki zaowocują już niebawem w postaci trwałego i poważnego sukcesu.

Zdrowie: Rycerz Buław
Ta karta, to wyraz przedsiębiorczości, żądzy przygód i nowych wrażeń, temperamentu i niecierpliwości. Lwom nie zabraknie energii i mimo burzy emocji będą umiały wykrzesać z siebie zapał, który będzie porywający i ożywczy. Energii im nie zabraknie.

Uczucia: Dziesiątka Pucharów
Lwy dzięki bliskości ukochanych osób zyskają poczucie bezpieczeństwa. W ich życiu nastanie czas, w którym znikną miłosne dylematy, kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Jest to również karta trwałej przyjaźni, nierzadko wróży rychły ślub. Osobom samotnym może wróżyć znalezienie partnera, który będzie także dobrym przyjacielem.

Praca: Wielki Arkan Głupca
Lwy zaangażują się w zupełnie nowy, szalony projekt, który zupełnie je pochłonie. Co prawda będą musiały zacząć wszystko od zera, jednak sprzyja im opatrzność i są pod szczególną ochroną. Mają, więc szansę rozpocząć coś, co w przyszłości będzie obiecującym i rozwojowym przedsięwzięciem.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Umiaru
Osoby spod znaku panny będą w tym tygodniu nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Będą się starały zachować zdrowy rozsądek i z dystansu oceniać sytuację. Zadbają o równowagę między potrzebami ciała a potrzebami ducha.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej
Panny będą w tym tygodniu w dobrej kondycji, aczkolwiek nie zawdzięczają tego wyłącznie swoim działaniom. Ogromne wsparcie da im bliska kobieta, matka, przyjaciółka, która znacznie je odciąży, zadba o ich zdrowie i dobre nawyki żywieniowe. Słuchając jej wskazówek panny utrzymają świetną formę.

Uczucia: Czwórka Buław
W sercach panien po niedawnych perturbacjach nastąpią lepsze czasy. Karta ta mówi, że panny będące w związku, będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będą wobec partnera otwarte, przyjazne i pełne miłości. Panny będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem, a osoby samotne czekają nowe znajomości

Praca: Wielki Arkan Wieży
W życiu zawodowym panien pojawią się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy
W tym tygodniu wagi będą mogły odpocząć po niedawnych zmaganiach. Nadejdzie dla nich czas relaksu, regeneracji i odnowy zarówno sił fizycznych, jak i psychicznych. Wagi będą mogły opuścić gardę i w spokoju zaplanować swoje kolejne posunięcia. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i moc.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci
Stan zdrowia osób spod znaku wag może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory cieszyły się dobrym zdrowiem powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Szóstka Buław
Wagi czeka naprawdę gorący tydzień. Ich uczucia rozpalą się do białości, jeśli tylko będą mogły przejąć władze w związku. Karta ta może zapowiadać zawarcie związku małżeńskiego lub narodziny dziecka. To bardzo dobra wróżba i dla zakochanych i dla tych szukających miłości.

Praca: Dziesiątka Monet
Wagi czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny
W życiu skorpionów w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się skorpionom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca
Skorpiony będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Dziewiątka Monet
Uczuciowo skorpiony będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, że więcej wymagają od siebie niż od partnera. Dla osób w stałych związkach to zapowiedź zgody, harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Trójka Pucharów
Karta ta oznacza, że w życiu zawodowym skorpiony osiągną coś ważnego i będą miały okazję cieszyć się z rezultatów swojej pracy. Może tu chodzić o zdane egzaminy, objęcie interesującego stanowiska, awans, podwyżkę lub sfinalizowanie ważnego interesu. Karta ta mówi też o przyjemnej atmosferze w pracy.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Walet Mieczy
W tym tygodniu strzelce mogą liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Walet mieczy może też oznaczać, że strzelce będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega by nie wplątać się z tego powodu w konflikt.

Zdrowie: Piątka Mieczy
Strzelce mogą w tym tygodniu mocno nadwyrężyć swoje zdrowie. Wszystko to za sprawą mocnej przesady, która w niczym, także w dbaniu o formę nie jest dobra. Nastrój strzelców także nie będzie najlepszy, będą agresywne i pełne negatywnych emocji, co może obrócić się przeciwko nim samym gdyż przeciążają swój organizm.

Uczucia: Król Mieczy
Z sferze emocjonalnej u strzelców wiele się wyjaśni, atmosfera się oczyści i strzelce nabiorą nieco dystansu do swoich emocji. W sytuacjach,  w których Strzelce będą czuły się w uzależnione i ubezwłasnowolnione przez partnera, rozstanie podyktowane rozsądkiem może być, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne. Strzelce powinny uważać by nie traktować partnera obcesowo. Osoby samotne, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek.

Praca: Czwórka Monet
W sferze zawodowej Strzelce będą kurczowo trzymały się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że strzelce będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić strzelce muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości
Nadchodzące dni przyniosą koziorożcom upragnioną równowagę. Wszystkie ważne dla nich kwestie zostaną rozstrzygnięte uczciwie i obiektywnie. Koziorożce będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, a jeśli same będą poddawane ocenie także zostanie ona uczciwie wystawiona. Będzie to dobry punkt wyjściowy do dalszych działań.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków
Karta ta da koziorożcom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych koziorożców zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Dwójka Pucharów
W sferze uczuć u koziorożców zapowiada się bardzo dobry czas. Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślna wróżba. Osoby samotne mogą zaś wdać się w nowy romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny i małżeństwo.

Praca: Wielki Arkan Sądu
W tym tygodniu w pracy koziorożców wyjaśnią się wszystkie niejasności. Zapadną też ważne decyzje dotyczące rozwoju zawodowego, czy potencjalnego awansu koziorożców. Z pewnością jasno określą przy tej okazji swoje priorytety i przewartościują swoje zawodowe życie.

Udanego tygodnia życzy Wasza Wróżka! Tarot, runy, horoskop, sennik!

Wróżka Windy