Horoskop tygodniowy od 05 sierpnia do 11 sierpnia 2019

Horoskop tygodniowy od 05 sierpnia do 11 sierpnia 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 5 – 11 sierpnia 2019 r.

wodnikdobre

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca
Wodniki będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą bolesnych konsekwencji, jednakże wodniki nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Dziewiątka Buław
Walka ze stresem i przeciwnościami losu może w tym tygodniu nadszarpnąć formę wodników. Nerwowość może objawić się gorszym samopoczuciem, a w skrajnych przypadkach stres może doprowadzić wrażliwsze wodniki do rozstroju nerwowego. Wodnikom mogą dokuczać problemy ze strony układu krążenia.

Uczucia: Walet Buław
Karta ta często oznacza zaproszenie do przygód. Dla wodników będących w związkach zapowiada ona ożywczą perspektywę. Dla osób samotnych to zachęta do rozpoczęcia nowej, podniecającej znajomości. Czasami karta ta oznacza ochotę na poszukiwanie przygód poza utartymi ścieżkami.

Praca: Siódemka Pucharów
Wodniki w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, zagubione we własnych emocjach. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że wodniki okażą się trudne w codziennym współżyciu.

rybydobre

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Słońca
Dla osób spod znaku ryb ten tydzień będzie niezwykle udany. Wszelkie zmartwienia i smutki odejdą w zapomnienie, zastąpi je radość i szczęście. Ryby spędzą miłe chwile w gronie najbliższych. Słońce jest kartą, która zapowiada urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach.

Zdrowie: Król Mieczy
Ryby będą zmagały się z własnymi słabościami. Właściwa diagnoza pozwoli na szybkie zwalczenie problemu. W tym tygodniu ryby powinny większa uwagę poświęcić swojej diecie. Stres i nerwowy tryb życia mogą wywołać zaburzenia przewodu pokarmowego. Sięganie po używki i duże emocje mogą dać podłoże chorobom wrzodowym.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów
Karta ta przyniesie zodiakalnym rybom czystą rozkosz. Będą realizowały swoje fantazje, które staną się teraz przezywaną, na co dzień rzeczywistością. Odważą się na to by pożyć jeszcze jakiś czas w atmosferze wakacyjnego luzu. Karta ta także przestrzega przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Ryby muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Praca: Siódemka Monet
W sferze zawodowej ryby powinny nastawić się na powolny, ale stały rozwój. Tam gdzie spodziewają się szybkich rezultatów, spotyka je rozczarowanie. Brak cierpliwości  i nadmiar pomysłów, powoduje ryzyko niepowodzenia. Jeśli rybom uda się wykrzesać więcej cierpliwości i skupić na systematycznej pracy, mogą być pewne pozytywnego rezultatu.

barandobre

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Dwójka Mieczy
W tym tygodniu osoby spod znaku barana mogą poczuć zwątpienie. Rozpaczliwie próbują zachować stanowczą postawę i grać pewnych siebie, jednak będzie to dla nich coraz trudniejsze. Muszą faktycznie znaleźć w sobie siłę, wówczas będzie ją widać również na zewnątrz. Pewien obszar wiedzy pozostanie dla baranów niedostępny, gdyż nie są jeszcze gotowe by poznać wszystkie tajemnice.

Zdrowie: Czwórka Pucharów
Barany mogą w tym tygodniu być zamknięte w sobie i unikać kontaktów zewnętrznych. Będą starały się pokonać apatię poprzez medytację i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Uczucia: Król Monet
Karta ta oznacza, że w najbliższym czasie barany postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i bliskość będą znaczyły dla nich więcej niż ryzykowne przygody. Osoby będące w związkach skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Osoby wolne zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego, mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Wszystkie barany muszą uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

Praca: Wielki Arkan Maga
W pracy barany będą podejmowały nowe wyzwania i zdobywały nowe umiejętności. W nadchodzących dniach pojawią się przed nim nowe możliwości i awans okaże się bliższy niż im się wydawało. Wszystkie te możliwości wymagają jednak ciężkiej i sumiennej pracy. Przyniesie ona baranom wspaniałe efekty.

bykdobre

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca
Przyszły tydzień będzie dla byków pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że byki nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Zdrowie byków może wymagać przeanalizowania. Badania okresowe z pewnością nie zaszkodzą, a dadzą jasny obraz sytuacji. Byki będą chciały dowiedzieć się czegoś o swojej kondycji od specjalisty, czy to lekarza, czy dietetyka, czy też trenera i po zaczerpnięciu informacji ustalą dla siebie nowy plan działania. Mogą dowiedzieć się czegoś ważnego na temat swojego ogólnego stanu zdrowia.

Uczucia: Dwójka Monet
Dla byków będących w związkach zapowiada się radosny i beztroski okres. Byki powinny tylko uważać, by się nie zagalopować i nie popaść w lekkomyślność i niestałość. Dla osób samotnych karta ta, to zapowiedź spotkania kogoś interesującego, z kim będzie można stworzyć związek partnerski.

Praca: Królowa Buław
Byki będą oczekiwały większej samodzielności i odpowiedzialności. Będą się czuły gotowe do podjęcie poważniejszych zadań. Podołają im, jeśli zaufają swoim umiejętnościom i doświadczeniu. Byki będą pragnęły zawodowo doskonalić się i rozwijać. To bardzo dojrzałe podejście.

bliznietadobre

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy
Bliźnięta powinny w tym tygodniu szczególnie uważać na to, żeby nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Bliźnięta mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Siódemka Buław
Kondycja bliźniąt może być nadszarpnięta niedawnymi zmaganiami. Może to w efekcie zaowocować problemami z bezsennością i z prawidłowym odżywaniem. Bliźnięta mogą czuć się nieco osamotnione w walce ze swoimi dolegliwościami.

Uczucia: Dziesiątka Buław
Osoby spod znaku bliźniąt będą się czuły samotne nawet będąc w związku. Przygnębienie wywołane tym stanem może przesłaniać im rozwiązanie problemów w ich relacji. Karta ta może oznaczać, że obecny związek wpędza bliźnięta w dołek psychiczny. Nie znaczy to jednak, że należy kończyć tą relację, trzeba jednak nad nią popracować.

Praca: Królowa Pucharów
W sferze pracy bliźnięta wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki do tego, by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

rakdobre

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet
Karta ta zwiastuje rakom wiele okazji na poprawienie ich sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie raki mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw

Zdrowie: Dwójka Pucharów
Karta ta oznacza dla raków czas spędzony w miłym otoczeniu, które szczególnie będzie sprzyjało ich zdrowiu. Relaks w gronie sympatycznych osób i ogólne poczucie szczęścia wpłyną na raki relaksująco.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarza
Raki w tym tygodniu będą dominowały w swoich związkach. Ich władczość i nieustępliwość może prowadzić do drobnych zatargów, jednak będą umiały postawić na swoim. Wolne raki będą brawurowo zdobywały świat i być może także wezmą pod swoje skrzydła spokojną i spolegliwą osobę, która nieco ostudzi ich bojowy temperament.

Praca: Rycerz Pucharów
Raki mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością raki będą zadowolone zarówno z tego, co robią jak i z jakości wykonania swoich zadań.

lewdobre

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sądu
Lwy będą w tym tygodniu podejmowały ważne, życiowe decyzje. Będzie to od nich wymagało koncentracji, obiektywizmu i uczciwości, jeśli się na nie zdobędą, będą mogły podjąć słuszne decyzje. Warto pamiętać, że nie jest to, co prawda sąd ostateczny i będzie można zmodyfikować przyszłe plany, ważne jednak, by naprawdę sprawiedliwie ocenić możliwości swoje i innych. Lwy mogą poczuć ciężar spoczywającej na nich odpowiedzialności.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci
Stan zdrowia osób spod znaku lwa może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory lwy cieszyły się dobrym zdrowiem, powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Wielki Arkan Wieży
W sferze uczuć u lwów może nadejść trudniejszy czas. Być może niektóre z nich wciąż nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić je w depresję. Innym lwom może się coś w związku psuć i jeśli w porę nie wrócą do jego podstaw może się im nawet zawalić. Lwy powinny wyciągnąć wnioski z przeżytych porażek, by w kolejny związek wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca: Wielki Arkan Gwiazdy
W tym tygodniu praca będzie dla lwów miejscem kojarzącym się bardziej z odpoczynkiem niż harówką. Osoby, które do tej pory musiały włączyć o swoje zostaną docenione. Ich wysiłki przyniosą efekty i będą miały czas na ułożenie nowego planu działania i reorganizację. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i spokój.

pannadobre

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet
Ten tydzień będzie dla osób spod znaku panny niezwykle udany. Czego się nie dotkną odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega jednak przed pazernością i nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Czwórka Mieczy
Panny nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych panien będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktują tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku ze swoim zdrowiem.

Uczucia: Królowa Monet
U panien mających stałego partnera bądź rodzinę zapowiada się czas harmonii, zgody i zrozumienia. W tym tygodniu osoby z tego znaku będą doceniały obecność kochającej się i wspierającej rodziny. Karta ta może być również zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Praca: Wielki Arkan Koła Fortuny
Zodiakalne panny staną w tym tygodniu przed zawodowym dylematem. W ich życiu zawodowym szykuje się zmiana, która niesie ze sobą wielkie możliwości. By na tym skorzystać panny muszą podjąć ryzyko, mimo, iż ryzykują porażkę. Nie powinny jednak biernie czekać na efekty, warto wziąć sprawy we własne ręce i czerpać od losu to, co najlepsze.

wagadobre

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Rydwanu
Ten tydzień będzie dla wag szalony, będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im wyjazd lub podróż służbowa. Wagi mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.

Zdrowie: As Buław
W najbliższych dniach wagi będą mogły cieszyć się wspaniałą witalnością. Ich zdrowie będzie w najlepszym porządku, nic nie będzie mu zagrażało.

Uczucia: Królowa Mieczy
W związek uczuciowy wag może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Wagi będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych wag karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu. Pojawienie się Królowej Mieczy może także oznaczać, że w pobliżu lub w rodzinie jest samotna i smutna kobieta, która czeka na odrobinę zainteresowania i emocjonalnego ciepła.

Praca: Król Pucharów
Kariera zodiakalnych wag znajdzie się w fazie, w której będą mogły wyrazić swoje myśli, przekonania i wykazać się wielkimi zdolnościami mediacyjnymi. Wagi będą się starały urzeczywistnić uczucia w zawodowej codzienności. Będą ignorowały bariery i wprowadzały czyn swoje spontaniczne pomysły.

skorpiondobre

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca
Te z osób spod znaku skorpiona, które lubią kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny tydzień. Wokół nich będzie się, bowiem działo wiele niezrozumiałych, tajemniczych rzeczy. Zaś te skorpiony, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Zdrowie: Ósemka Buław
Karta ta oznacza, że w sferze zdrowotnej skorpionów szykują się pozytywne zmiany. Ich stare, niezbyt dobre nawyki i przekonania zaczną ulegać zmianie. Nastąpi to znacznie szybciej i prościej niż się spodziewają. Karta ta jest zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Skorpiony z pewnością będą w doskonałej kondycji.

Uczucia: Szóstka Buław
Skorpiony czeka naprawdę gorący tydzień. Ich uczucia rozpalą się do białości, jeśli tylko będą mogły przejąć władze w związku. Karta ta może zapowiadać zawarcie związku małżeńskiego lub narodziny dziecka. To bardzo dobra wróżba i dla zakochanych i dla tych szukających miłości.

Praca: Trójka Mieczy
W tym tygodniu skorpiony będą robiły zawodowe porządki. Pragną się rozwijać, wyczekują zmiany, która im to umożliwi. Dzięki swojej pomysłowości mogą zyskać w oczach przełożonych. Być może skorpiony zdecydują się na kurs, szkolenie lub studia w celu podniesienia kwalifikacji.

strzelecdobre

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Walet Mieczy
W tym tygodniu strzelce mogą liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Walet mieczy może też oznaczać, że strzelce będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega by nie wplątać się z tego powodu w konflikt.

Zdrowie: Trójka Pucharów
Karta ta oznacza, że mimo zmian w wielu aspektach życia strzelce odnajdą szczęście. Dzięki wyciszeniu, medytacji i zdystansowaniu się do świata możliwe będzie odzyskanie równowagi i pokonanie apatii.

Uczucia: Dwójka Buław
W uczuciach strzelców może nieco powiać chłodem. Która mówi, że trzymanie dystansu wobec innych osób powoduje, że powoli strzelce stają się obojętne i oziębłe uczuciowo. Związkom strzelców grozi kryzys, zaś osoby wolne chwilowo nie są zainteresowane budowaniem więzi z kimkolwiek.

Praca: Dziesiątka Monet
Strzelce czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan.

koziorozecdobre

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Ósemka Pucharów
W tym tygodniu koziorożce będą błyskotliwe i czujne, będą szybko reagowały na nowe sytuacje, co bardzo im się opłaci. Koziorożce spodziewają się zmian, jednak impuls do działania otrzymają z zupełnie nieoczekiwanej strony. Wydarzenie, na które czekają nastąpi szybciej, niż się spodziewały, praktycznie się rozpoczyna. Karta ta oznacza zmianę wewnętrzną, przeobrażenie, jest też zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Król Buław
W strefie zdrowotnej u koziorożców będzie się wszystko układało. Witalność i energia pojawią się za sprawą żywiołu ognia. Koziorożce otworzą się na siłę życiową, która obudzi w nich pogodę ducha, odwagę i przedsiębiorczość. Osoby spod tego znaku powinny jednak uważać, by podczas ulegania uciechom i niepohamowanej rozrzutności nie nadszarpnąć swojego zdrowia.

Uczucia: Szóstka Mieczy
W życiu uczuciowym osób spod znaku koziorożca zapowiadają się konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre koziorożce mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne mogą rezygnować z dotychczasowych zachowań i rozpocząć faktycznie głęboki związek. W każdym przypadku koziorożce czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie.

Praca: Rycerz Mieczy
U koziorożców nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same koziorożce będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu. Karta ta oznaczać może koniec dotychczasowej współpracy.

Wszelkiej pomyślności w realizacji Waszych planów, życzy Wam Wróżka! Tarot, runy, horoskop!

Wróżka