Horoskop tygodniowy od 08 stycznia do 15 stycznia 2018

Horoskop tygodniowy od 08 stycznia do 15 stycznia 2018

Najpopularniejszy horoskop na świecie!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop od 08 stycznia do 15 stycznia 2018

Sytuacja ogólna
Ten tydzień zapowiada się pozytywnie, przyniesie zmiany na lepsze. Zwiastun zakończenia trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Możesz liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie
Wytrącenie z równowagi psychicznej. Będzie im doskwierała samotność, izolacja, odcięcie od świata. Spadek witalności.

Uczucia:
W nadchodzącym tygodniu życie uczuciowe będzie nie do pozazdroszczenia. Oziębienie i skostnienie uczuć, nagła zmiana. Rozgoryczenie wobec partnera, a w skrajnych przypadkach nawet nienawiść. To tydzień ciężkiej próby dla związków.

Praca:
W pracy szansa na osiągnięcie tego, co sobie zaplanujesz. Może to być bezpieczeństwo finansowe lub prestiż i uznanie. Nie zabraknie też poczucia zadowolenia i przekonania, że to, co się robi ma sens. Znakomite perspektywy na osiągnięcie swoich celów zawodowych.

Agrupa


Grupa krwi”A”
Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 08 stycznia do 15 stycznia 2018

Sytuacja ogólna:
Będzie się w tym tygodniu dużo działo. Burzliwe uczucia, sprzeczne emocje, często będzie pojawiał się w nich gniew. Oprzyj się kuszącym, lecz szemranym propozycjom. Dużo sił na zachowanie samodyscypliny.

Zdrowie:
Drobne kłopoty zdrowotne. Choroby związanych z górnymi drogami oddechowymi. Dobrze by było pomyśleć o badaniach u specjalisty. Bezsenność.

Uczucia:
Może nadejść trudniejszy czas. Trudno się podźwignąć się po przeżytej porażce. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić je w depresję. Innym może się coś w związku psuć i jeśli w porę nie wrócą do jego podstaw ta relacja może się zawalić. Należy wyciągnąć wnioski z przeżytych porażek, by w kolejny związek wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca:
W życiu zawodowym możesz dojść do punktu, w którym ogarnie Cię głębokie zwątpienie. Dopadną Cię wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Zaufaj w sprawach zawodowych własnej intuicji.

Bgrupa


Grupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 08 stycznia do 15 stycznia 2018

Sytuacja ogólna:
Nieracjonalne działania będą powodowane bardziej instynktem niż rozumem. Nieco gorzej czuć się będą osoby ponad wszystko ceniące logikę. Masz szansę odkryć jakąś tajemnicę lub zdobyć informację niedostępną dla ogółu.

Zdrowie:
Osiągnięcie wewnętrznej równowagi. Odzyskasz dobrą formę fizyczną, kondycja i ogólno pojęte zdrowie będą coraz lepsze.

Uczucia:
Skupisz się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będziesz zmagać się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z niskiego poczucia własnej wartości. Negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko się zmienić własne nastawienie. Dużą pomocą okaże się ktoś bardzo im bliski. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Praca:
W sferze zawodowej będziesz kurczowo trzymać się obecnej pozycji, bo rzekomo daje ona poczucie bezpieczeństwa. Będziesz bezskutecznie próbować rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić musisz otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

ABgrupa


Grupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop od 08 stycznia do 15 stycznia 2018

Sytuacja ogólna:
W tym tygodniu trzeba uważać, by nie paść ofiarą oszustwa. Nie jest jasne, kto kogo oszukuje. Nie unikaj konfrontacji i nie wymiguj od rozwiązywania problemów. Chodzi tu przede wszystkim o szczerość wobec siebie, a w skrajnych przypadkach o skończenie z samooszukiwaniem. Ostrzeżenie i wezwanie do poddania się szczerej samoocenie.

Zdrowie:
W tym tygodniu będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Będziesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi otrzymasz impuls do działania, uwolnisz się od dręczących myśli.

Uczucia:
W tym tygodniu osoby z grupa krwi AB poczują się bardzo szczęśliwe. Osoby będące w związkach mogą liczyć na pełną harmonię, radość, osiągnięcie wspólnego osobistego celu. Osoby stanu wolnego mają zaś wielką szansę na zbudowanie trwałego i pięknego związku opartego na wspólnych pasjach i pragnieniu rozwoju.

Praca:
Uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków będzie możliwości realizowania swoich zawodowych planów. Czeka Cię też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowasz cierpliwość, to rozwiążesz wszystkie swoje zawodowe problemy.

 

Zadzwoń do wróżki! Runy, Tarot, numerologia, sennik, horoskop!

Wróżka Anna Bell