Horoskop tygodniowy od 16 do 23 września 2017

Horoskop tygodniowy od 16 do 23 września 2017

Najpopularniejszy horoskop na świecie, na podstawie grup krwi!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem

Horoskop tygodniowy od 16 do 23 września

Praca i pieniądze
Bardzo dobry tydzień jeśli chodzi o pracę i pieniądze, jeśli czekasz na awans dostaniesz go, jeśli szukasz pracy, znajdziesz ją. Warto więc się rozejrzeć, bo trafi się bardzo dobra okazja. Finansowo też wszystko poukładane, więc nie przesadź z wydatkami, może warto coś odłożyć, wakacje nadszarpnęły budżet.

Uczucia i związki
W miłości szczególnie kobiety niech mają oczy otwarte, może się okazać, że to właśnie w tym tygodniu spotkają miłość swego życia. Rada dla Panów, okazujcie więcej uczuć, to się Wam opłaci.

Zdrowie i kondycja
W zdrowiu pewne problemy, będzie konieczność zasięgnięcia rady specjalisty. Może masz te problemy od dawna, ale je ignorujesz? To ostatni dzwonek, idź nie tylko do internisty, musi Cię zobaczyć specjalista.

Agrupa


Grupa krwi”A”
Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop tygodniowy od 16 do 23 września

Praca i i pieniądze
W finansach zadbaj o wszystkie sprawy formalne, urzędowe i spadkowe. Uporządkuj wszystko, co związane z domem. Sprawdź, czy masz zapłacone rachunki. Czeka Cię też przypływ gotówki, który zainwestujesz w dom. W pracy wszystko poukładane, jeśli szukasz nowej, znajdziesz ją blisko domu.

Uczucia i związki
W miłości stanie na Twojej drodze energiczny mężczyzna, warto mu się przyjrzeć, bo to będzie początek czegoś nowego. Może być spod znaku, Barana, Lwa lub Strzelca. Dla panów spod znaku Byka zła wiadomość, mogą włożyć w szukanie miłości wiele energii i nic z tego nie wyniknie.

Zdrowie i kondycja
Zdrowie będzie Ci dopisywać, jeśli dopadła Cię choroba, to całkiem się jej pozbędziesz. Dobry miesiąc na rozpoczęcie skutecznej diety.

Bgrupa


Grupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop tygodniowy od 16 do 23 września

Praca i pieniądze
Uważaj na sprawy finansowe. Ktoś Ci obieca „gruszki na wierzbie” i celowo wprowadzi w błąd. Ostrożnie inwestuj, kupuj czy wybieraj bank, bo nie dopisze Ci szczęście. Może warto takie decyzje przełożyć na później? W pracy dodatkowe zajęcia bez dodatkowych pieniędzy, jeśli szukasz pracy, dobrze się zastanów nad każdą propozycją. Istnieje niebezpieczeństwo oszustwa.

Uczucia i związki
W miłości też musisz uważać, ktoś może okazać się nielojalny, więc miej oczy otwarte. Nie mów wszystkiego, co wiesz przyjaciółkom, bo któraś przekaże to dalej i kłopoty gotowe. W stałych związkach osoby spod znaku Bliźniąt więcej będą mówić o pieniądzach, niż o uczuciach.

Zdrowie i kondycja
W zdrowiu dopadnie Cię zmęczenie. Uważaj na spadki ciśnienia. Możesz czuć słabość i zawroty głowy. Nie lekceważ tego.

ABgrupa


Grupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop tygodniowy od 16 do 23 września

Praca i pieniądze
Tydzień finansowo bardzo podobny do poprzedniego. Pieniędzy nie będzie, ani mniej, ani więcej. W pracy, jeśli masz jakieś sprawy do rozstrzygnięcia, okaże się, że wszystko zakończy się na Twoja korzyść. Dla szukających pracy będzie propozycja, ale rozpoczęcie pracy nie wcześniej niż w następnym miesiącu.

Uczucia i związki
W relacjach partnerskich niewielkie nieporozumienia, ale bez dramatów.  Uważaj, ktoś z przyjaciół będzie nielojalny, więc tajemnice trzymaj przy sobie i nie mów za wiele. Dla samotnych, nie ma żadnych nowych znajomości, nic ciekawego na horyzoncie.

Kondycja i zdrowie
Uważaj na skręcenia, skaleczenia i urazy mechaniczne mięśni. Nie forsuj organizmu, bo nie skończy się to dobrze.

Wróżka czeka na Twoje pytania! Horoskop, tarot, runy, astrologia!

Tarocistka Ewa