Horoskop tygodniowy od 09 września do 15 września 2019

Horoskop tygodniowy od 09 września do 15 września 2019

Horoskop tygodniowy dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop 9 – 15 września 2019 r.

wodnik

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Rycerz Buław
Rycerz buław ucieleśnia ciepłą, czasem nawet gorącą atmosferę, która w nadchodzącym tygodniu będzie towarzyszyć wodnikom. Doskonale się w niej odnajdą i odzyskają chęć życia. Karta ta oznacza namiętność i egzaltację, jednak może także zwiastować popędliwość, impulsywność i przesadę. Zapał, który w tym czasie ogarnie wodniki udzieli się osobom z ich otoczenia.

Zdrowie: Czwórka Mieczy
Wodniki mogą w tym tygodniu być zamknięte w sobie i unikać kontaktów zewnętrznych. Będą starały się pokonać apatię poprzez medytację i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Uczucia: Piątka Pucharów
W życiu uczuciowym wodników nastąpi trudny czas. Nieumiejętność zawarcia porozumienia może przynieść rozgoryczenie i stać się przyczyną rozstania. Wówczas każde z Was pójdzie własną drogą. Ta karta może oznaczać także cierpienie z powodu braku miłości.

Praca: Siódemka Pucharów
Wodniki w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, zagubione we własnych emocjach. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że wodniki okażą się trudne w codziennym współżyciu.

 

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet
Karta ta zapowiada w życiu ryb nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to rybom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.
Zdrowie: Rycerz Mieczy
W tym tygodniu ryby powinny zwrócić szczególną uwagę na układ nerwowy. Nadmiar stresu może powodować napięcie, zatem warto zadbać o odpowiedni wypoczynek.

Uczucia: Trójka Monet
Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem ryby będą musiały zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych osób to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.

Praca: Siódemka Buław
Dobra passa ryb pomoże im także w pracy, w której przy odrobinie rozsądku uda się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da rybom motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

baran

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Królowa Mieczy
W tym tygodniu na życie osób spod znaku barana będzie miała wpływ bardzo ciepła, łagodna kobieta o niezwykłej dobroci i wrażliwości. Dzięki jej opiece i wsparciu będą mogły wiele osiągnąć. Karta ta oznacza też dobrą matkę i opiekunkę, lojalną przyjaciółkę. Karta zapowiada zgodne, szczęśliwe chwile oraz oddanie dla bliskich.

Zdrowie: As Monet
Karta ta zwiastuje brak jakichkolwiek zagrożeń. Barany mogą śmiało realizować swoje plany, gdyż mają świetną formę. Należy jedynie unikać stresów, a wszelkie obawy o zdrowie uda się wyeliminować.

Uczucia: Dziewiątka Monet
To będzie emocjonalnie ciężki tydzień dla singli spod znaku barana. Macie wysokie wymagania wobec potencjalnego partnera, ale sami też bardzo się staracie, może aż za bardzo. Dla osób w stałych związkach nadejdą dni pełne harmonii, a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Trójka Mieczy
Karta ta oznacza, że w życiu zawodowym barany osiągną coś ważnego i będą miały okazję cieszyć się z rezultatów swojej pracy. Może tu chodzić o zdane egzaminy, objęcie interesującego stanowiska, awans, podwyżkę lub sfinalizowanie ważnego interesu. Karta ta mówi też o przyjemnej atmosferze w pracy.

byk

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Buław
Byki muszą rozliczyć się ze swoją przeszłością zanim zrobią krok w przyszłość. Czeka je tydzień nostalgii i wspomnień, z których powinny jak najszybciej się otrząsnąć, gdyż z ich nieuwagi chętnie skorzysta konkurencja. Dopiero po zerwaniu z przeszłością byki będą mogły naprawdę się rozwijać i zawojować świat.

Zdrowie: Piątka Mieczy
Byki mogą odczuwać dawne kontuzje. W tym tygodniu może im też dokuczać melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Karta ta mówi jednak, że byki nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.

Uczucia: Wielki Arkan Maga
Byki postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne byki będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Wielki Arkan Sądu
W tym tygodniu w pracy byków wyjaśnią się wszystkie niejasności. Zapadną też ważne decyzje dotyczące rozwoju zawodowego, czy potencjalnego awansu byków. Z pewnością jasno określą przy tej okazji swoje priorytety i przewartościują swoje zawodowe życie.

bliznieta

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca
Te z osób spod znaku bliźniąt, które lubią kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny tydzień. Wokół nich będzie się, bowiem działo wiele niezrozumiałych, tajemniczych rzeczy. Zaś te z bliźniąt, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem, mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Zdrowie: Wielki Arkan Słońca
Bliźnięta w nadchodzących dniach odzyskają pełnię sił witalnych i będą cieszyły się świetną kondycją. Zapomną o niedawnym zmęczeniu, będą mogły się zregenerować i ułożyć plan na przyszłość, by pozostać w dobrej formie.

Uczucia: Dwójka Monet
Bliźnięta spędzą ten tydzień w dobrej atmosferze, a to sprzyja związkom. Wszystko będzie się Wam pięknie układało, jednak musicie uważać, aby do tej sielanki nie wkradła się niestałość lub niezdecydowanie. Bądźcie szczerzy w uczuciach, wówczas będziecie traktowani poważnie. Karta ta sprzyja związkom opartym na przyjaźni i partnerstwie.

Praca: Rycerz Pucharów
Bliźnięta mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której bliźnięta będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością bliźnięta będą zadowolone zarówno z tego, co robią jak i z jakości wykonania swoich zadań.

rak

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Król Monet
Karta ta mówi, że w najbliższym czasie raki wykażą się dużą cierpliwością i będą działały rozważnie. Będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjnie i pewnie. Przyniesie im to radość, będą mogły skupić się na przyjemnościach. Jeśli raki planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym tygodniu jest na to idealny czas.

Zdrowie: Ósemka Pucharów
Karta ta zapowiada regenerację sił witalnych. Raki mają szansę rozstać się ze złymi nawykami i nałogami. Nie będzie to proste, ale raki zaczną w dojrzały i odpowiedzialny sposób dbać o swoje zdrowie. Być może poczują upływ czasu i do skłoni je do zadbania o siebie na poważnie.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny
Rai będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć. Potrzebują zmiany, nowej energii, podjęcia nowych wyzwań. Być może doskwiera im monotonia lub rutyna w związku i potrzebują podkręcić atmosferę. Wolne raki mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego.

Praca: Wielki Arkan Sprawiedliwości
W życiu zawodowym raki będą się starały zachować stan równowagi. W przypadku rozstrzygania o konkretnej sprawie nie będą jednoznacznie opowiadać się po żadnej ze stron, będą starały się wypośrodkować. W przypadku oceny ich osoby raki zostaną potraktowane uczciwie, zaś, jeśli same będą oceniały innych postąpią sprawiedliwie.

lew

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Świata
Lwy będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla lwów na wyciągnięcie ręki.

Zdrowie: Rycerz Buław
Karta ta mówi, że w nadchodzących dniach lwy będą cieszyły się dobrym zdrowiem, będą miały dużo energii i sił witalnych. Dla osób chorych jest to zapowiedź powrotu do zdrowia.

Uczucia: Wielki Arkan Eremity
W tym tygodniu lwy będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będą chciały wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące ich relacji bliską osobą. Mogą się przez to wydawać oschłe i chłodne, jednak, gdy już wszystko sobie poukładają, to ich uczucie będzie szczere i trwałe. Lwy szukające partnera powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku i zwrócić większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner.

Praca: Dwójka Buław
Karta ta oznacza, że osoby spod znaku lwa mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki zawodowe będą wykonywały niejako z przymusu i bez zainteresowania. W ważnych dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji lwy będą starały się zachować neutralną lub bierną pozycję. Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

panna

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Królowa Pucharów
W tym tygodniu na życie osób spod znaku panien będzie miała wpływ bardzo ciepła, łagodna kobieta o niezwykłej dobroci i wrażliwości. Dzięki jej opiece i wsparciu będą mogły wiele osiągnąć. Karta ta oznacza też dobrą matkę i opiekunkę, lojalna przyjaciółkę. Karta zapowiada zgodne, szczęśliwe chwile oraz oddanie dla bliskich.

Zdrowie: Czwórka Pucharów
Panny mogą w tym tygodniu być zamknięte w sobie i unikać kontaktów zewnętrznych. Będą starały się pokonać apatię poprzez medytację i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej
Panny w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Królowa Buław
Panny będą oczekiwały większej samodzielności i odpowiedzialności. Będą się czuły gotowe do podjęcie poważniejszych zadań. Podołają im, jeśli zaufają swoim umiejętnościom i doświadczeniu. Panny pragną się zawodowo doskonalić i rozwijać. To bardzo dojrzałe podejście.

waga

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: As Pucharów
Wagi w tym tygodniu otrzymają miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u wag zaiskrzy. As oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału. Wagi poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Walet Pucharów
Zodiakalne wagi będą mogły chwilowo odpuścić sobie dbanie o zdrowie, są w dobrej formie i nie mają żadnych oznak chorobowych.

Uczucia: Szóstka Buław
Wagi czeka naprawdę gorący tydzień. Ich uczucia rozpalą się do białości, jeśli tylko będą mogły przejąć władze w związku. Karta ta może zapowiadać zawarcie związku małżeńskiego lub narodziny dziecka. To bardzo dobra wróżba i dla zakochanych i dla tych szukających miłości.

Praca: Dziesiątka Pucharów
Wagom uda się zrealizować to, co sobie zaplanowały. Dzięki temu mogą spodziewać się nagrody, na przykład w postaci awansu lub nowych propozycji zawodowych. Karta ta zapowiada też podarunek lub prezent dla domu i przestrzega przed roztrwonieniem zgromadzonych dóbr.

skorpion

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarza
Cesarz da osobom spod znaku skorpiona poczucie władzy i niezależności. Będą śmiało podejmowały decyzje i odważnie sięgały po to, co uznają za interesujące. Jest to szczególnie dobry czas dla mężczyzn spod tego znaku, zaś kobiety spod znaku skorpiona będą w tym czasie nieco bardziej stanowcze.

Zdrowie: Siódemka Monet
Jeżeli cokolwiek niepokoi skorpiony w sferze zdrowotnej, powinny zgłosić się z tym do specjalisty. Ich ocena swojego stanu zdrowia odbiega, bowiem od rzeczywistości i choć mogą czuć się dobrze, to coś jednak może szwankować. Powodem tego może być wyczerpujący tryb życia, który należałoby zmienić.

Uczucia: Czwórka Buław
W sercach skorpionów po niedawnych perturbacjach nastąpią lepsze czasy. Karta ta mówi, że skorpiony będące w związku, będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będą wobec partnera otwarte, przyjazne i pełne miłości. Skorpiony będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem, a osoby samotne czekają nowe znajomości.

Praca: Szóstka Pucharów
W tym tygodniu u skorpionów nastąpi ożywienie zawodowe. Mogą otrzymać ciekawą propozycję, dzięki której poczują wyróżnienie. Warto odkurzyć stare pomysły, gdyż teraz ich realizacja może przynieść pozytywne zmiany w sferze materialnej. Podbuduje to również ambicję skorpionów.

strzelec

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy
Zodiakalne strzelce czeka wiele chwil radości, miłość, sukces i szczęście. Wykonywanie planów i realizacja marzeń da okazję do świętowania w gronie najbliższych. Zdobycie tego, o co wielu zabiega, spowoduje zasłużone poczucie dumy. Karta ta mówi również o przestrzeganiu tradycji rodzinnych i niechęci do wprowadzania zmian w tej sferze.

Zdrowie: Dwójka Pucharów
Karta ta oznacza dla strzelców czas spędzony w miłym otoczeniu, które szczególnie będzie sprzyjało ich zdrowiu. Relaks w gronie sympatycznych osób i ogólne poczucie szczęścia wpłyną na strzelce relaksująco.

Uczucia: Szóstka Monet
Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie partnera. Karta ta mówi jak ważne jest by zostawić drugiej osobie przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Strzelce, także te nie będące w związkach, mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca: Wielki Arkan Kochanków
Strzelce czeka poważny wybór w życiu zawodowym. Zaangażują się w swoją pracę, będą nią żyły, a wszystkie zmiany będą bardzo przeżywały. Muszą być pewne, że decyzja, jaką podejmą będzie najlepsza z możliwych. Karta ta zapowiada jednak ciepłą i sprzyjającą atmosferę, co zrównoważy stres związany z decyzją.

koziorozec

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Król Buław
W nadchodzącym tygodniu koziorożce będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności koziorożce mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Walet Monet
Koziorożce będą w tym tygodniu w dobrej kondycji i chętnie zainwestują w swoje zdrowe i urodę. Zabieg kosmetyczny lub pielęgnacyjny to dobry pomysł.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca
Dla prawdziwej miłości koziorożce będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Król Pucharów
Kariera zodiakalnych koziorożców znajdzie się w fazie, w której będą mogły wyrazić swoje myśli, przekonania i wykazać się wielkimi zdolnościami mediacyjnymi. Koziorożce będą się starały urzeczywistnić uczucia w zawodowej codzienności. Będą ignorowały bariery i wprowadzały czyn swoje spontaniczne pomysły.

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka! Tarot, runy, horoskop! 

Wróżka