Horoskop astrologiczny dla znaku Bliźniąt na wrzesień 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Bliźniąt na wrzesień 2017

Horoskop astrologiczny

bliznietadobre

Bliźnięta 22.05 -21.06

Sytuacja ogólna

Miesiąc pod znakiem relacji i odkrywania prawdy o Sobie i innych. To co ukryte, w tym miesiącu wychodzi na jaw. Dowiesz się wiele nowego o innych i dojdziesz do wniosku, że niektóre relacje trzeba tworzyć na nowo, a inne zerwać. Trzymaj nerwy na wodzy i nie podejmuj pochopnych decyzji. Ostrożnie z jazdą samochodem, szczególnie w połowie miesiąca, to dotyczy wszystkich znaków.

Praca i finanse

Nie wierz nikomu na słowo. Czekają Cię obietnice bez pokrycia. Pilnuj wszystkiego, co formalne, musisz mieć to na papierze i z podpisem. Umawianie się „na słowo” w tym miesiącu nie zda egzaminu. Uważaj, szczególnie w pracy będziesz mieć do czynienia z osobami, które co innego myślą, a co innego robią.

Uczucia i związki

Czeka Cię huśtawka emocjonalna, bo pewne fakty wyjdą na jaw. Może się okazać, że nie wprawi Cię to w dobry nastrój. Przed Tobą podjęcie decyzji, czy przymykasz oko, czy kończysz relacje. Nie wszyscy w Twoim otoczeniu są prawdziwymi przyjaciółmi i po prostu plotkują a nawet spiskują. Musisz mieć oczy otwarte. Kłamstwo ma krótkie nogi i w bardzo prosty sposób wpadną na tym, co robią.

Zdrowie i kondycja

Warto zainteresować się Swoim zdrowiem i to co było odkładane na potem, rozpocząć w tym miesiącu. Dietę, rehabilitację, codzienne ćwiczenia, rozpocznij we wrześniu.

Czeka Cię wielka wygrana? Sprawdź to u Naszej wróżki!

Wróżka Ewa